Skocz do zawartości

Śmiech to zdrowie


greg-si
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

- W aptece stoi nieśmiały chłopak. Gdy wszyscy klienci wyszli, aptekarz pyta:

- Co, pierwsza randka?

- Gorzej - odpowiada chłopak - pierwsza wizyta u mojej dziewczyny.

- Rozumiem - mówi aptekarz - masz tu prezerwatywę.

Chłopak się rozochocił:

- Panie, daj Pan dwie, jej Mama to podobno też fajna d**a.

Po gościnę dziewczyna mówi do chłopaka:

- Gdybym wiedziała, że Ty jesteś taki niewychowany, cały wieczór nic nie powiedziałeś i patrzyłeś na podłogę, nigdy bym Ciebie nie zaprosiła.

- Gdybym wiedział ze twój ojciec jest aptekarzem, nigdy bym do Ciebie nie przyszedł !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to śmieszne czy nie to nie wiem,dla mnie żenada,a mówie o focie na NK pewnego ZNAJOMEGO :rotfl: :

Opis foty:

Auto Opel Vectra A

 

Krótki opis prezentacji CarAudio w Viki:

 

- 2 niewiarygodnie mocne Wzmacniacze Muzyczne Sunset 3200 W (na rys.Marriola, niestety nie podołała wymaganiom i zmiana na Sunset 3200 W podświetlane na pomarańczowo)

- Skrzynka Basowa podświetlana niebieską świetlówką (ok.20 kg), 1000 W mocy muzycznej

- 2 potężne głośniki Boschmann NUKE 12' (2x30 cm) z serii AXZ, 1500 W każdy wzmocnione dodatkowo skrzynią Bass Reflex co stanowi serce CarAudio oraz czysty robiący ogromne wrażenie bas (całość 45 kg)

- 2-faradowy kondensator Dietz

- wymienione głośniki w drzwiach oraz pułce bagażnika ( m.in. Boschmann 2x250 W ) dające średni i wysoki ton muzyczny

 

Wyświetlacz liczników, radioodtwarzacz oraz CB Radio niebieskie, co świetnie komponuje się ze skrzynią :)

 

Całość audio okablowana przewodami Dietz 20mm/2 i 35 mm/2 + Kondensator, co zapobiega przegrzewaniu instalacji zasilającej w końcu 4500 W Mocy Muzycznej w aucie !

 

Niesamowicie zamrażający wszelkie zmysły efekt świetnego grania :)

Dla zainteresowanych - wartość Audio przewyższa cenę samochodu wersji podstawowej, ale jest warto ... :D

 

Komety:

-siemka ! to u ciebie w maszynie taka moc drzemie ???

 

-Witojcie! ano dżymie łona

Jeszcze tylko fura na wymianę będzie za parę miesięcy i Elegancko można się lansować he he

a czo tam u kolegi??

 

-NO no robi wrażenie :)

 

-nom u mnie też coś tam jest ale nie w tym stopniu co u ciebie :) heh ...nom któregoś dnia chciałbym obadać jak gra ! pozdro !!!

 

-Ahh... te TWOJE tuby KOTEK

Taaak! Efekt grania jest powalający...! :D

SUPER wyglądają!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...