Skocz do zawartości

Śmiech to zdrowie


greg-si
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Noc, Wawel, Katedra. Otwierają się krypty, z nich wychodzą królowie:

- Spieeeprzaaaj dziaaaduuu!...

 

 

Dlaczego pochowano Prezydenta obok Marszałka?

Bo On zawsze lubił mieć zimnego Lecha pod ręką.

 

 

wiesz dlaczego jest Lech na Wawelu?

 

Dzwoni Jarek do Dziwisza i mówi:

- kardynale, macie tę Świątynię Opatrzności Bożej w Warszawie to dobrze by tam było dla mojego brata jakieś wybrane miejsce z pomnikiem i sarkofagiem przeznaczyć. Blisko będzie, miejsce zacne, wielu ludzi będzie mogło odwiedzać ....

A Dziwisz:

- tak, kurwa, może od razu na Wawelu ...

 

 

Na ławce w parku siedzą dwaj emeryci:

- Popatrz, jak ta dzisiejsza młodzież ma ciężko w tym kryzysie...

Jednego papierosa na pięciu muszą palić...

- No, ale dzielne chłopaki. Mimo wszystko się śmieją...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spostrzezenia:

 

1. Bramki w sklepie - mimo że nic nie zwinąłeś, i tak boisz się, że zapiszczą.

 

2. Babcie - pod blokiem mogą sterczeć dwie godziny, ale w tramwaju pięciu minut nie ustoją.

 

3. Sprawiedliwość - jazda na rowerze pod wpływem alkoholu: 5 lat, molestowanie seksualne: 3 lata w zawieszeniu.

 

4. Potrzeba jednej iskry, by spalić las, ale całej paczki zapałek, by rozpalić grilla.

 

5. Kiedyś będę tak bogaty, że jednorazówką będę golił się tylko raz.

 

6. Polsat - oglądasz sobie z rodzinką reklamy, a tu nagle film.

 

7. Polska - tutaj nawet kryzys się nie udał.

 

8. Bill Gates - okrada go 75% ludzkości, a i tak jest najbogatszy.

 

9. Podawanie pensji brutto to jak podawanie długości członka wraz z kręgosłupem.

 

10. Leżakowanie w przedszkolu - kiedyś kara, a teraz każdy chciałby te 2 godziny snu w ciągu dnia.

 

11. Mleko na gazie tylko czeka, aż się odwrócisz.

 

12. -Mamo, co to znaczy orgazm? -Ja nie wiem, zapytaj taty.

 

13. Łacina - jedyny język, w którym nawet "gówno" brzmi mądrze.

 

14. Nawet, jakby papier toaletowy miał 8 warstw, to i tak złożysz go na pół.

 

15. A4 - jedyna płatna jednopasmówka na świecie.

 

16. Najlepszym dowodem na to, że w kosmosie istnieje inteligencja, jest to, że się z nami nie kontaktują.

 

17. Tesco - nigdzie indziej nie znajdziesz wody LEKKO NIEGAZOWANEJ za pół ceny.

 

18. Jak Polacy uniknęli korków na autostradach? Nie wybudowali autostrad!

 

19. Seks jest jak skok na bungee - dodaje adrenaliny, a gdy pęknie guma, masz przerąbane.

 

20. Jeżeli trzeci dzień nie chce ci się pracować, to znaczy, że to już środa.

 

21. Kość piszczelowa - urządzenie do znajdywania mebli w ciemnym pokoju.

 

22. Polska: jak kupisz mi spodnie, to zrobię ci loda. Azja: jak kupisz mi loda, zrobię ci spodnie.

 

23. Chleb - zero marketingu, najwyższa sprzedaż.

 

24. Britney Spears: "Jestem za karą śmierci. Przestępca powinien mieć nauczkę na przyszłość."

 

25. Egzamin - na korytarzu każdy wmawia ci, że nic nie umie.

 

26. Szacunek do nauczyciela - istnieje wtedy, gdy uczniowie po usłyszeniu dzwonka pozwalają mu dokończyć wypowiedź.

 

27. Paradoks seksualny - seks można uprawiać od 15 roku życia, a Oglądać od 18.

 

28. Okres i wypłata - jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma, to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał.

 

29. Paradoks Szymborskiej - dla testu napisała maturę, interpretując swoje wiersze - i dostała 60%.

 

30. Studenci pierwszego roku - spieszmy się ich poznawać, tak szybko odchodzą.

 

31. Piesek - u nas słodki, w Azji słodko-kwaśny.

 

32. Gdy umrę, rozsypcie moje prochy pod Tesco - wtedy będziecie mnie odwiedzać co niedzielę.

 

33. Pieniądze szczęścia nie dają. Ale pozwalają wygodnie być nieszczęśliwym.

 

34. Mały palec u nogi powstał tylko po to, by boleśniej walnąć się o szafkę.

 

35. Kanapka studencka - chleb posmarowany nożem.

 

36. Pieniądze z pierwszej komunii - do dziś nie wiesz, gdzie się podziały.

 

37. Nimfomanka - kobieta, która pragnie seksu tak często jak przeciętny mężczyzna.

 

38. Polska waluta - tylko tutaj złoty jest srebrny.

 

39. Na uczelni poranna fizyka zagina czas. Po 30 minutach jest 08:05.

 

40. Feminizm kończy się, gdy trzeba wnieść szafę na 8. piętro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

List blondynki do syna

 

Drogi Janku, piszę do Ciebie tych parę linijek, żebyś wiedział, że do Ciebie piszę. Jak ten list dostaniesz, to znaczy, że do Ciebie doszedł. Jak go nie dostaniesz, to mi daj znać, to go wyślę jeszcze raz.

Piszę do Ciebie wolno, bo wiem, że nie potrafisz szybko czytać. Niedawno tata przeczytał w jakiejś gazecie, że najwięcej wypadków się zdarza kilometr od domu, więc przeprowadziliśmy się trochę dalej. Mieszkamy teraz w fajnej chałupce. Jest tu pralka, choć nie jestem pewna, czy się zepsuła. Wczoraj wrzuciłam do niej pranie, pociągnęłam za sznurek i pranie gdzieś wsiąkło. Ale przecież się z powodu tego nie powieszę . Pogoda nie jest najgorsza. W zeszłym tygodniu padało tylko dwa razy. Za pierwszym razem trzy dni a za drugim cztery. Co do kurtki, którą chciałeś. Wujek Piotr powiedział, że jak Ci ją poślę z guzikami, to będzie dużo kosztować, bo guziki są ciężkie. Dlatego oderwałam guziki i włożyłam do kieszeni. Tata dostał pracę. Jest dumny jak paw, bo ma pod sobą jakieś pięćset osób. Wysiewa trawę na cmentarzu. Twoja siostra Julka, która wyszła za mąż, w końcu urodziła. Nie znamy jeszcze płci, więc Ci nie powiem, czy jesteś wujkiem czy ciotką. Jak to będzie dziewczynka, Twoja siostra chce ją nazwać po mnie, ale to będzie dziwne - mówić na swoją córkę "mama". Gorzej jest z Twoim bratem, Markiem. Zamknął samochód i zostawił w środku kluczyki. Musiał iść do domu po drugi komplet, żeby nas wyciągnąć ze środka. Jak się będziesz widział z Gosią, pozdrów ją ode mnie a jeśli nie, to jej nic nie mów.

Twoja mamusia Danusia.

PS. Chciałam Ci włożyć do listu parę złotych, ale już zakleiłam kopertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z cyklu

 

Złote myśli

 

Equalizer samochodowy MTC HR-1001.Jak podłączyć??

Odpowiedz z cytatem

Witam. Posiadam equalizer samochodowy MTC HR-1001 i nie bardzo wiem jak go podłączyć? Domyślam się, że czerwony to "+" a jeden czarny to "-", lecz mam wątpliwości co do pozostałych przewodów. Drugi czarny, żółty, zielony, pomarańczowy, szary, biały i niebieski. Proszę o pomoc i z góry dziękuję.

 

Odpowiedź :

 

Akurat mam schemat pod ręką bo kombinuje go podłączyć do CB.Kilka lat temu miałem go w aucie.Super sprawa.

 

[ Dodano: 2010-04-21, 21:28 ]

dwie , dwie weź

 

http://www.youtube.com/watch?v=qV6OAQyFkeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Golfa IV rok. 2001, średnica 160mm. Poszukuję zestawu na przód + piecyk. Zestaw chciałbym żeby byłe pełny, bo nie chce mi się bardzo bawić w polowania na allegro, na pojedyncze części (wooferyx2 tweteryx2 przepustnicex2).

Głośniki używane w cenie do 300 zł, podobnie ze wzmacniaczem 300zł używany.

Z kablami sobie poradzę, maty i klej już w garażu czekają :]. Radyjko to jvc kd-bt 22 , niestety je nie zmienię.

Od dźwięku wymagam (w tej kolejności) 1.Analityczność(szczegółowość) 2.Dobrej jakości nisko schodzący bas(czytaj. łopoczące nogawki :P ) 3. Scena szeroka.

Chociaż nie wiem czy mogę tyle wymagać z takiej budżetówki :(

 

W przyszłości przewiduję głośniki typu coax na tył dlatego byłoby miło jakbyście podali wzmaki 4-kanałowe, z co najmniej 800w. W kwestii wzmaka można przekroczyć trochę budżet.

 

Liczę na rychłe odpowiedzi :P

Pozdrawiam.

 

Edit. Nie czytałem FAQ ale mam nadzieję że dobrze i rzeczowo napisałem ten post. za nieścisłości przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1511555 (15:34)

a nibyy gdzie w warszawie masz mleczarnie

 

Aman (15:35)

pracuje w Danonie na Woli na redutowej

 

1511555 (15:35)

tam robią jogurty i danonki !

 

1511555 (15:35)

a nie mleko

 

Aman (15:36)

ale to jest Mleczarnia

 

1511555 (15:36)

nie to DAnone

http://www.gigante.pl/komunikator-1-1-0

:padam::super::hurra::P:P:rotfl::rotfl:

Nie dość, że się popłakałem ze śmiechu, to jeszcze poplułem monitor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<arssten>to daj sobie cytryny.. duzo i lodu z 4 kostki i wtedy sprobuj

<arssten>calkiem inaczej

<Kuba>ile tej cytryny?

<arssten>na oko 3/4 powera Twojej reki gdy masz reku pol cytryny przez 2-3 sekundy

<Kuba>ja pierdole

<Kuba>a whisky na 3 splunięcia kormorana ze złamaną nogą i przerostem prostaty?

 

 

 

<ona> wiesz masz wpaść na moją 18!!! ;*

<ja> a po co?

<ona> no wiesz... będę pełnoletnia, mogę robić wiele nowych rzeczy ;D na jednej chyba bardzo ci zależy ;>

<ja> założysz konto na allegro i sama będziesz kupować sobie rzeczy?

 

 

 

 

<pieron> najlepszym przyjacielem faceta jest pies !

<krzem> a kobieta ?

<pieron> walczy o dziewiate miejsce z lodowka ...

 

 

 

<Kolas> Pracuje w biurze projektowym. I ostatnio była u mnie kobieta, zebym jej dom pomógł wybrać. Lecimy jeden katalog - nic. Drugi katalog - nic. Myśle sobie kurcze ... tyle ładnych, funkcjonalnych domów, w końcu nie wytrzymałem i zapytałem: To jaki ma być ten Pani dom ? Ona tak myśli myśli i mówi: No szczerze to myślałam bardziej o czymś podpadającym pod fiolet ...

 

 

 

<kakashi666> Kto wie jak wywabić mysz zza szafy?

<keyra> zaczaić się w kącie i wydawać jednostajny odgłos sera

 

 

<ziom>kurde komp to juz mnie chyba uznał za swoje urządzenie peryferyjne...

<ja>dlaczego??

<ziom>wychodze do kibla i slysze dzwiek taki jak przy odlaczaniu np pen drivea :P

 

 

<ahmi> Skąd masz topór?

<max007> Królowa elfów mi dała.

<ahmi> Czad. A topór skąd masz?

 

<Drakar> Ciepło przepływa z cieplejszego do chłodniejszego ciała, za wyjątkiem kota, gdzie całe ciepło przepływa do kota.

<Drakar> Może by tak kotami chłodzić procesor?

 

BASH rządzi :wstyd:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Project Manager usiadł w samolocie obok małej dziewczynki. Manager zagadał do dziewczynki i spytał czy ma ochotę trochę z nim porozmawiać. Dziewczynka zamknęła spokojnie książkę, którą czytała i powiedziała: "O.K. Bardzo chętnie. Więc, o czym będziemy rozmawiać?" Manager na to : "może o logistyce?" "OK" odpowiedziała. "to bardzo interesujący temat. Mam jednak wpierw pytanie: jak to się dzieje, że koń, krowa i jeleń jedzą to samo, czyli trawę. Jeleń wydala małe suche kuleczki, krowa duże, płaskie, rzadkie placki, a koń wysuszone klumpy. Może potrafi mi Pan wytłumaczyć, co jest tego przyczyną?"

"Nie mam pojęcia" - odpowiedział manager po chwili zastanowienia. Na to dziewczynka odpowiedziała: "czy czuje się Pan zatem naprawdę wystarczająco kompetentny by rozmawiać o logistyce skoro temat zwykłego gówna przekracza Pańską wiedzę?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...