Skocz do zawartości

Jakie Auto?


PanJarek2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 374
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie przesadzajcie.. większość aut szpery nie ma, ludzie nimi jeżdżą i są zadowoleni. A autorowi bardzo podoba się alfa 159 w JTD, więc o czym my tu mówimy...?

Wiadomo, że jest to na plus dla prowadzenia i trakcji, ale bez tego da się żyć, jeździć szybko i czerpać radość z jazdy.


 

 


Skoro producent jej tam nie zastosował to chyba wiedział dlaczego tak zrobił?

ja też wiem, z oszczędności...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Silniki forda nie lubią gazu... zwłaszcza 2.0. Z mazdą podobnie;)

 

Brat miał mondeo mk2 2.0 zetec zagazowany - problemów zero (po dobrej regulacji wtrysków)

Kupił mk3 1.8 zetec, zagazował i problemów brak, z jednym ale - lubryfikacja założona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


był ostatnio przedlift na forum audi w bdb stanie za 20tyś

Poza tym kto szuka ten znajdzie, nie koniecznie w PL

 

bardzo dobrze podsumowuje to jeden z redaktorów AŚ:

 

 

Podsumowanie - Ciekawa propozycja dla osób szukających sportowca za nieco ponad 20 tys. zł. Audi S4 z lat 1997-2001 to model niepozorny – nie rzuca się w oczy, ale zapewnia dobre osiągi i trakcję oraz ma dopracowane zawieszenie. Oczywiście, wykorzystanie wszystkich możliwości samochodu będzie realne tylko wtedy, gdy jest on w dobrej kondycji. Niestety, zdarza się to bardzo rzadko. Zdecydowana większość S4 oferowanych na rynku wtórnym prezentuje kiepski stan techniczny. To potencjalne „skarbonki”, gdyż naprawy nie są tanie. Jeśli jednak znajdziemy zadbany egzemplarz, frajda z jazdy będzie gwarantowana!

 

źródło: http://www.auto-swiat.pl/1-audi-s4-avant-27-biturbo-podwojne-turbo-podwojna-frajda

 

Sam kiedyś miałem pomysł, żeby takiego Avant-a kupić, nie mniej jednak odstraszyły mnie koszta utrzymania + wtedy za naprawdę zadbany i godny egzemplarz trzeba było dać 40-45k pln ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę że prawidłowym zapachem dobrze dobranej mieszanki O2/LPG jest bezwonny zapach wody - to o czym rozmawiamy.... Chyba że zatrzymaliśmy się na wszystkim z lat 80  i to jest tylko wyrocznią, to i tak wolę zapach niespalonego gazu jak dym z 30 letniego ikarusa.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...