Skocz do zawartości

Bitwa Warszawska czyli spontaniczne spotkanie Wawa


dan124
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 300
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Łukasz, no przecież nie lepszej jakości potencjometrem.

W tamtych czasach, to ja jeszcze wzoru na moc nie znałem, więc nie napiszę, co tam na spotkaniu się działo. Celowo napisałem, że zrobił lepsze wrażenie, a nie, że obiektywnie zagrał lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel, nigdy się nie spotkałeś, że coś gra z początku świetnie, a potem... już tak pięknie nie jest? Pierwsze wrażenie, a obiektywna ocena?

Ja miałem kilka takich sytuacji, traf tak chciał, że pierwszą płytą z danym typem muzyki trafiłem dokładnie w profil, a z następnymi płytami z innymi typami muzyki było rozczarowanie.

Również celowo nie chcę rozmawiać o Krynicy, nie wiem co tam było. Próbuję tylko powiedzieć, że opisana sytuacja mogła mieć na prawdę miejsce, a nie była zmową wszystkich uczestników.

BTW Jr 4-300 to był mój pierwszy wzmak i taki nowy na tym forum mi polecono :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynika na to że właśnie obiektywnie zagrał najlepiej.

 

Co obiektywnie powoduje od razu podniesienie ciśnienia u dystrybutorów droższych klocków, no bo jak potem takiemu ciemnemu ludowi przetłumaczyć i skonić do zakupu rzeczy 4 razy droższej skoro ta tania zagrała subiektywnie/obiektywnie lepiej?

Co do tego obiektywizmu także byłbym ostrożny w używaniu tego słowa, bo to to niby znaczy? Kiedy w zasadzie można mówić o pełnym obiektywizmie? Skoro nawet uznane redakcje używają do odsłuchów jakiś głośników, jakiś źródeł, każde z nich ma bo musi mieć swój charakter i wrzucać swoje 5 groszy w to co słyszymy.

Więc ja wolę zupełnie hobbystycznie określenie ,że dany podzespół zagrał lepiej i dlaczego, a inny gorzej (i dlaczego), mnie to wystarczy gdyż zawsze przecież jestem świadomy ,że zagrał w jakimś tam setupie i komponentami towarzyszącymi. Mimo wszystko jednak idzie sobie wyciągnąć wstępne wnioski i charakter a wtedy bazując na tym mieć ochotę odsłuchać go w swoim aucie, lub też nie... Proste panowie jak kij od szczotki i nie można dać się zmanierować pseudo referencyjnym bełkotem mającym na celu rozmydlenie obrazu.

 

I zamknę temat tej referencji od 10 tys.... Bywalcy Audio show, chyba bardzo dobrze znają i nie raz zaznali momentu kiedy po wejściu do pokoju napchanego na przeszło 100 tys zł uciekli z niego bo nie mogli tego słuchać........ Ale przecież tam gra referencja za grubą kasę! Jak w ogóle możecie powiedzieć ,że coś nie gra? Że to koszmar... Widocznie nie dorośliście do tego...  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również celowo nie chcę rozmawiać o Krynicy, nie wiem co tam było. Próbuję tylko powiedzieć, że opisana sytuacja mogła mieć na prawdę miejsce, a nie była zmową wszystkich uczestników.

BTW Jr 4-300 to był mój pierwszy wzmak i taki nowy na tym forum mi polecono :hyhy:

 

Jaka zmowa?

 

Tylko teraz nie wplatajmy w ten wątek brzozy.

:mur1: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, no przecież nie lepszej jakości potencjometrem.

W tamtych czasach, to ja jeszcze wzoru na moc nie znałem, więc nie napiszę, co tam na spotkaniu się działo. Celowo napisałem, że zrobił lepsze wrażenie, a nie, że obiektywnie zagrał lepiej.

 

A co ma znanie wzoru na moc na grę wzmacniacza?

Patrząc od strony słuchacza i oceniającej go osoby?

Tomo gubisz sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ma znanie wzoru na moc na grę wzmacniacza?

To, że 10 lat temu, to ja chyba do 6 klasy chodziłem.

 

Również celowo nie chcę rozmawiać o Krynicy, nie wiem co tam było. Próbuję tylko powiedzieć, że opisana sytuacja mogła mieć na prawdę miejsce, a nie była zmową wszystkich uczestników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Proste panowie jak kij od szczotki i nie można dać się zmanierować pseudo referencyjnym bełkotem mającym na celu rozmydlenie obrazu.

 

Dokładnie tak

I co z tego ze w instrukcji jest napisane "absoluten szpitzen klase" ;)

Jak nie poslucham i nie ocenie sam to dla mnie jest to kolejny zwykły wzmacniacz

Zacznijcie sami słuchać a nie czytać i słuchać opinie innych

 

I zamknę temat tej referencji od 10 tys.... Bywalcy Audio show, chyba bardzo dobrze znają i nie raz zaznali momentu kiedy po wejściu do pokoju napchanego na przeszło 100 tys zł uciekli z niego bo nie mogli tego słuchać........ Ale przecież tam gra referencja za grubą kasę! Jak w ogóle możecie powiedzieć ,że coś nie gra? Że to koszmar... Widocznie nie dorośliście do tego...

 

Ja miałem tak wiele razy

Ba... nawet kolumny za 2 miliony złotych dla mnie nie grały

Tylko ja chodzę, jeżdzę i słucham a nie siedzę przy kompie i żyje reliktami lat minionych

To, że 10 lat temu, to ja chyba do 6 klasy chodziłem.

To po co sie do tego odnosisz?

Mnie tam nie było to sie nie odzywam.

Choc duzo czytałem/słyszałem od roznych osób bardzo wiele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


To po co sie do tego odnosisz?

 

 

To nie ja się tu gubię, cały czas odpowiadałem na:

Ale chętnie się dowiem co było powodem zakłamania wyników w Krynicy, skoro Junior rodem z Chin pozamiatał takich tuzów jak A klasa...

Panowie, czytajcie ze zrozumieniem.

Kiedyś, gdy nie miało się internetu i człowiek kupił sobie gazetę tematyczną o swoim hobby, to przeczytał ją uważnie od dechy do dechy 3 razy, a teraz trudno przeczytać raz ze zrozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po piętnastu stronach doszliście tylko do tego, że każdy woli coś innego.

 

Dodam jeszcze oszczędnie, że szanowne grono ostrząc szabelki skupiło się na temacie jednostki, która i tak praktycznie nie uczestniczyła w dalszym odsłuchu.

Więc pytam, skoro zostało przy tym jakże fajnym spotkaniu wybrane źródło do oceny reszty sprzętu, gdzie dalsza dyskusja o graniu wzmacniaczy?

Swoje preferencje zostawcie dla siebie, pianę bijcie pod kołderką, NAS interesują obiektywne oceny reszty klamotów. Niezależnie od tego, czy kable były referencyje, głośniki strojone przez markę XYZ czy na ścianie był goły tynk. Czym to wszystko było zasilane, tak z ciekawości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo chętny na porównanie :)

Tylko przywieź fabryczne

 

znajdzie się i fabryczne, dajcie znać kiedy i gdzie ;) zrobimy pojedynek jak na dzikim zachodzie :)

 

jeśli chodzi o resztę dyskusji to przecież każdy napisał że to JEGO WŁASNE zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

To kolekcja do odkurzania czy zupa na nich będzie gotowana skoro nie na sprzedaż?

To kolejna rzecz której nie zrozumiesz i nie musisz .

Znalazłeś choć jedno ogłoszenie o ich sprzedaży ?

Wychodzi na to , ze je lubię :wink2:

Co obiektywnie powoduje od razu podniesienie ciśnienia u dystrybutorów droższych klocków, no bo jak potem takiemu ciemnemu ludowi przetłumaczyć i skonić do zakupu rzeczy 4 razy droższej skoro ta tania zagrała subiektywnie/obiektywnie lepiej?

Co do tego obiektywizmu także byłbym ostrożny w używaniu tego słowa, bo to to niby znaczy? Kiedy w zasadzie można mówić o pełnym obiektywizmie? Skoro nawet uznane redakcje używają do odsłuchów jakiś głośników, jakiś źródeł, każde z nich ma bo musi mieć swój charakter i wrzucać swoje 5 groszy w to co słyszymy.

.

 Na swój sposob zawsze mozna na Ciebie liczyć .

 

 

No to gra ta Naka czy nie, bo nie wiem czy wywalać 800kę z auta czy nie... :rotfl:

 

 

 

ps. Sorry, nie wytrzymałem i traktujcie to w formie żartu... :) Ale chętnie się dowiem co było powodem zakłamania wyników w Krynicy, skoro Junior rodem z Chin pozamiatał takich tuzów jak A klasa...

No jak to , tak wyszło i juz . Po co się nad tym zastanawiać ?

Zapewne przerażeni tym wynikiem posiadacze Stegów , zaczęli je masowa "modzić " aby grały tak jak zwycięzca :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo chętny na porównanie :)

Tylko przywieź fabryczne

Pod warunkiem że bardziej profesjonalnie podejdziesz do oceny klocków....... :wink:

Nic się nie liczy poza radiem naka!

 

Żadna inna opinia nie jest istotna.

Daniel morał z tej bajki jest prosty ......każdy broni swojej racji ..... :wink:

Pomimo waszych odsłuchów i wniosków z nich płynących szeroką rzeką ,nadal uważam Nakamichi cd 700 za jednostkę referencyjną  :wink:

Czasami lepiej się zastanowić nad istotą opisu jakiegoś przedmiotu niż od razu wystawić mu negatywną opinię ........ :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisaliśmy swoją opinie i tego bedziemy sie trzymać

Jeśli ktos myśli, ze jak w instrukcji napisane jest "referencyjne radio" a my usłyszymy cos innego to nie bedziemy o tym pisać to sie grubo myli!

Pod warunkiem że bardziej profesjonalnie podejdziesz do oceny klocków.......

 

Nie jestem profesjonalista, zeby profesjonalnie do tego podchodzić :wink:

Ja jest hobbysta i tak do tego podchodzę

 

Jeśli zgadzasz sie na takie warunki to mozemy sie umawiac :)

 

I jaki wynik by nie był zostanie tak przezemnie opisany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...