Skocz do zawartości

Golf 3 by Darecki


Dj Darecki
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

bardzo przyjemny tweeter

 

Mieszkasz w Pabianicach , to może znasz "slavwek.ie ? Jeśli tak , to podjedź posłuchaj PO ... pewnie zmienisz zdanie co do PO.

 

PS: w HSK można zastosować lepszy kondek i L-pad na tweeter .... zrobi się znośniej .W PO próbowałem , ba nawet bi-amping ... charakteru tweetera nie zmienisz ,a ten w PO nie należy do "milusich" i nie ustawiałbym go wyżej od HSK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zdradzisz w czym będziesz instalował klocki :hyhy:
Na 90 % będzie to tylko Golf 3 tylko że z ładniej brzmiącym silnikiem :hyhy: VR 6

 

Jak wiadomo że RM21 siedzi już u nowego właściciela :) . A DLS A6 był sam jak palec :] więc dostał nowego kolegę :

 

http://images36.fotosik.pl/59/0f281c229f232a02med.jpg

 

http://images49.fotosik.pl/62/35b12679016b0a16med.jpg

 

PozdraVWiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie :hyhy:

 

No ja jestem za v6 to v6 :hyhy: w VW to najsłuszniejsza decyzja, ale może byc ciężko kupić niezajechanego, chyba że masz aspiracje i lubisz swojego VW to swap :)

 

Jeżeli chodzi o Dego to nie mialem przyjemności

 

ale o hertz słyszałem różne opnie, osobiście u mnie czeka na założenie woofery od Hsk i wysokie PHD 1.3 mf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS: tak offtopicująć... jaki posiadasz aparat, bo zdjęcia wykonane nim bardzo mi się podobają?

 

Lustrzanka cyfrowa Canon 20D , dla początkującego w sam raz :hyhy:

Nie jest droga i można porobić ciekawe fotki :hyhy:

 

No ja jestem za v6 to v6 :) w VW to najsłuszniejsza decyzja, ale może byc ciężko kupić niezajechanego, chyba że masz aspiracje i lubisz swojego VW to swap :]
Wiem że ciężko , nawet bardzo . Swap jest raczej nie opłacalny , bo na samym silniku się nie skończy , hamulce itp , itd.

Wolę sprzedać swojego i te 5-6 tyś dołożyć do szykowania VR6 bynajmniej zrobię tak jak ja będę chciał :wstyd:

 

PozdraVWiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Powiem tak....

 

POEZJA!

Jak dla mnie bomba!

A te plecionki, nie wiem czemu, ale tak mi sie podobają, że masakra!

 

Estetyka na bardzo wysokim poziomie...

 

 

Aż chciało się oglądać te fotki...

 

 

GRATULACJE!

 

I tak powinny wyglądać każde instalacje... Estetyczne, klocki odpowiednio dobrane a nie jakieś 100000W wzmaki :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Dj Darecki, Teraz G6 siedzą ? pod DLS-em ?

 

Jak opiszesz trio HSK---PO---G6 ? głównie chodzi mi o woofery ?

 

Teraz siedzą G6.

Szczerze to ja mam cienki słuch , szukam takiego woofera który dobrze kopie .

Hsk i Dego graja na pewno głośniej niż G6 , G6 kopie niżej i lepiej

Prawdopodobnie mam źle wygłuszone drzwi , bo ciągle brakuje niższych tonów .

W porównaniu do mojego kumpla który wsadził najtańsze PB w takie same drzwi , to u niego nie trzeba subwoofera ( no prawie )

 

 

PozdraVWiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie i estarycznie wykonana zabudowa, naprawde mi sie podoba troche pracy i czasu napewno w to wsadziłeś ;D jestem bardzo ciekaw jak całość teraz gra ale napewno bardzo ładnie :P Jak dla mnie malinka poprostu, tylko pozazdrościć. Zapraszam teź do mojej skromnej instalacji :looka:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...