Skocz do zawartości

Ford Capri MK3


Hasta
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 126
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jeżeli masz taką odległość od aku do wzmaka, to w kondki bym się nawet nie bawił :rotfl:  Przy takiej odległości to nawet 0AWG możesz sobie zapodać, a koszt będzie śmieszny :hyhy:

Tak odnośnie projektu, lubię taką robotę, lubię też takie samochody...a w ogóle lubię jak ktoś z pasją się za coś zabiera. Kibicuje Hasta, na pikniczku się pojaw, z chęcią bym sobie 'pomacał' Twojego czarnucha :D

:zdrowko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie to wygląda, zakładam źe bagażnka raczej nie bedziesz używał do pakunków, czy jest w planach maskownica(lub 'coś') na suba?

 

Piknik, to nasz zlot forumowy(co roczny), fajny klimat, mogło by Ci sie spodobać :D

Zobacz tememat w sekcji zlotowej.

 

 

z tym macaniem to sam nie wiem.... :rotfl:

 

:rotfl:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

No to mały update

 

Jest radyjko Pioneer 88rs II kupione od jednego z forumowiczów

na alledrogo udało mi się kupić moduł do ipoda

post-13666-0-27081800-1395434756_thumb.jpg

 

Czy oriętuje się ktoś czy ten moduł zapewnie połączenie cyfrowe z radiem przez ip bus?? czy sygnałnał idzie analogiem a tylko komunikacja z ipodem cyfrowo?

 

panele przednie zrobione, oklejone skajem i zamontowane 

 

post-13666-0-18594200-1395434753_thumb.jpgpost-13666-0-69338800-1395434754_thumb.jpg

 

zabudowa bagażnika na ukończeniu (zostały detale i podświetlenie)

 

druty pociągnięte ;) 

nic nie gwizda i nie śwista :super:

 

Sprzęt odpalony i wstępnie ustawiony

 

Nie umiem opisywać dzwięku tak jak to czasem czytam na forum ale sprobuję:

 

Gra całkiem fajnie :cwaniak:

 

 

 

 

 

 

System przedni to morel hybrid ovation i został pocięty w radyjku na 2khz i 12db/oct. orginalna zwrotnica cięła chyba na 1.8khz

kalibrację zrobiłem na razie na auto czasach i auto EQ na szukanie przyjdzie czas...

 

Generalnie nigdy wcześniej nie miałem takiego grania w aucie i niedużo słyszałem więc ciężko mi się odnieść.

Dzięki ustawionym czasom jest scena przede mną. Nie słyszę głośników tylko muzykę.

 

Zastanawia mnie tylko że jak włączę time aligment to hmmm pojawia się scena itd ale system traci na muzykalności odrobinę.

 

Sub nie wybija się za bardzo i przy większości kawałków ładnie zgrywa się z przodem. Jest raczej precyzyjny i szybki co mi się bardzo podoba. Potrafi też nisko zejść

Kicka nie jest dużo ale w porównaniu z tym co było wcześniej tj. przed wzmocnieniem blachą drzwi jest bardzo OK. jak na 13tki. Wcześniej grało to z helixem e400  na oryginalnych pasywkach + Helix P10 w mostku i muszę powiedzieć że na pewno przód dostał mega oddechu na gienku. 

 

To wszystko po szybkiej auto kalibracji z radiem na podłodze więc powinno być już tylko lepiej co sprawia mi wiele radości :rotfl:

 

 

W tzw między czasie grzebałem trochę przy samym aucie no i wróciły fotele od tapicera

post-13666-0-15123700-1395434751_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ustawiałem konkretnie wszystkiego bo za wczesnie na to. Nie ma jeszcze fotela pasażera, tylnej półki czy plastików pod deską, więc bez sensu spuszczać sie nad tym teraz.

 

Posłuchałem troszke i tyle. Scena jest przede mną a jej środek nad kierownicą. Jest teraz  trochę płytka, ale wszystko wyjdzie w praniu.

 

 

Oriętuje się ktoś jak jest z tym IB100 II po IP-BUS. mjusik idzie cyfrą i A/C jest w radyjku, czy to marny analog z ipoda????

 

z drzwiami już tylko maskownice

post-13666-0-45140300-1395597848_thumb.jpg

 

 

Ale za to będzie centralna konsola custom. ehhhh czy ja musze ciągle ładować sie w kolejne niekończące sie historie :mur1:

post-13666-0-72811200-1395597849_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello.

Projekt któremu będę kibicował   :ok:

 

Ciekawe nie szablonowe rozwiązania ,ogrom pracy .

Brawo - wykorzystujesz prawidłowo  podpowiedzi  ,szybko je wprowadzasz w życie i nie bronisz się

przed poprawianiem i ulepszaniem .Odbywa się to niestety kosztem czasu ale za to właśnie szacun. 

 

Oby tak dalej i powodzenia z dostrajaniem systemu  :super:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy macie z tym środkiem deski ???

 

Scena powinna być na całej szerokości auta a najlepiej wychodzić jeszcze szerzej np na lub za lusterka. A jej środek powinien sie znajdować nie na środku deski a na środku sceny. Czyli na środku pomiędzy skrajną lewą i prawą stroną. A to wbrew pozorom nie zawsze wychodzi na środku deski. Jeśli jedna strona bedzie ci wychodzić za lusterko a druga bedzie przyklejona do słupka to nijak nie bedzie środek na środku deski :wink:

 

Pionki tak mają ze ten AutoTA się niestety nie sprawdza. Przy moim 80PRS też tak się ustawiało. Cała ta autocalibracja jest do bani. Cięcia :mur: poziomy :mur: a czasu to juz podwójny :mur1: :mur1:

 

Podjedż do kogoś blisko ciebie czy na jakiegoś spota i ktoś napewno ci to chociaż wstępnie ogarnie :super:

 

Custom konsola :super:

Czekam na wiecej fotek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...