Skocz do zawartości

Co zamiast MDF na skrzynie


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Masowa produkcja, więc czasami może się coś zdarzyć, chociaż sprzęt mają dobry z tego co widziałem na ich stronie. U mnie wystarczyło trochę silikonu i problem z głowy. Zamkniętą uszczelniłem, z okrągłym bass reflexem przerobiłem i też było ok, natomiast szczelinówki to tragedia pod względem strojenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobić to ja sobie potrafie. Zwymiarowane tez mam idealnie pod glosnik jak i bagażnik. Bardzo lubie samodzielnie coś zrobić. Ale jeżeli MFP miał by być nieodpowiedni, a robiąc z MDF miało by kosztować 50% wiecej jak od producenta który także zrobi wg moich wymiarów to sprawa wyglada jasno.

 

WySłNe z PoMoCą ImRc

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to bawcie się...a przy konkretnej robocie użyjcie wkrętów

Radku co oznacza według Ciebie "konkretna robota" :?:

 

Na chwilę obecną wkrętów używam tylko przy grubości ścianek powyżej 35mm ponieważ nie dam rady załadować dłuższych gwoździ niż 50mm  :kwasny:  

 

 

Niech każdy robi jak uważa ważne żeby efekt końcowy był dla niego zadowalający  :wink: Ja wolę to zrobić szybciej gwoździarką skoro wiem że skrzynka będzie tak samo dobra :wink2:

 

 

 

pakujesz zszywki 50mm długości i w parze z klejem nie ma lipy

Dokładnie tak  :ok:  z tym że trzeba spełnić jeden ważny warunek, mianowicie mieć bardzo równo pocięte płyty i wtedy będzie OK a co najważniejsze odpada konieczność stosowania jakichkolwiek wypełniaczy/uszczelniaczy szczelin  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


tych kolumn sie trzymaj... Sklej skrzynie pod solidna 12 bez wkretów..
dla sprostowania - wkrety zastepuja nam sciski podczas montazu

oczywiscie podczas montazu uzywam wkretow - ale w wielu skrzynkach pozniej je wyciagam, bo sam klej trzyma mocniej niz wkrety...

reklamacji z tego powodu jeszcze nigdy nie mialem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...