Skocz do zawartości

forum umiera


zip
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 345
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Pewnie, że trudno :D ja aż czuję jak się cały napinasz i prężysz :)

Ale spoko kminio , dla mnie jasteś małym pociesznym trolikiem, którego dokarmiam niemal z przyjemnością :) Co innego Twój funfel zip, to stary wytrawny i cwany trol, chociaż ostatnio chyba się niestrawności po karmieniu nabawił, bo się zaszył i jakoś cicho siedzi :D

pocieszny jestes w tej swojej niemocy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piętnaście stron istotnych postów dla istnienia tego forum, bez tego tematu SCA rzeczywiście umiera (na za małą ilość żenua w postach i kulturze wypowiedzi, personalnych wycieczek pod tarczą ,,anonimowości'').

Niektórzy chyba i tutaj upatrują gimnazjalnego poziomu. W sieci jest dość szajsu, zaglądajcie tam i bijcie pianę tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piętnaście stron istotnych postów dla istnienia tego forum, bez tego tematu SCA rzeczywiście umiera (na za małą ilość żenua w postach i kulturze wypowiedzi, personalnych wycieczek pod tarczą ,,anonimowości'').

 

Niektórzy chyba i tutaj upatrują gimnazjalnego poziomu. W sieci jest dość szajsu, zaglądajcie tam i bijcie pianę tam.

 

Święta racja perfectblossom ale zapewne słyszałeś o tym, że kto wiatr sieje, to burzę zbiera ale powiedz proszę dlaczego wyrażasz swoje niezadowolenie dopiero teraz? Przecież na siódnej czy też treciej stronie temat swoim wydźwiękiem nie jest inny niż na piętnastej. Chyba nikt wcześniej nie blokował tego o czym chcesz pisać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:).Temat przeczytałem cały choć trochę to zajęło.Ogólnie temat dobry,każdy ma swoje racje i tak jak Ja kiedyś próbowałem się czegoś dowiedzieć zapytać,na forum zlotach czy spotkaniach zawsze ktoś pomógł.Ale pytanie nowych o to samo jest denerwujące choć szukajka jest hmm..lekko do d..pu.Ogólnie jak chcę komuś pomóc  tu jak i na ELce,zapraszam zawsze na moje GG,poświęcę czas żeby pomóc nie ma problemu,oczywiście tyle ile sam wiem :).Sorry kminio ale..nic nie wnosisz do forum,twoje wypowiedzi są to dzięcięce odzywki zakompleksionego chłopczyka który chce się dowartościować chyba sprzętem w aucie.Nie znam Cię i nie widziałem na oczy...Ale po wypowiedziach wszystko już wiem o Tobie.Dzięki SINOFF.Uśmiałęm się z Twoich ''odpowiedzi'' jak nigdy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.Sorry kminio ale..nic nie wnosisz do forum,twoje wypowiedzi są to dzięcięce odzywki zakompleksionego chłopczyka który chce się dowartościować chyba sprzętem w aucie.Nie znam Cię i nie widziałem na oczy...Ale po wypowiedziach wszystko już wiem o Tobie.Dzięki SINOFF.Uśmiałęm się z Twoich ''odpowiedzi'' jak nigdy :D

nie masz za co przepraszac. ;)

poza internetem jest jeszcze zycie realne. pozostan sobie dalej z "poezja" sinoffa skoro ciebie tak bawi. wiadomo od zawsze, ze najlepiej sie bawic w gronie glupka ;). jak to zdanie zinterpretujesz twoja sprawa.

 

ja mam niezly ubaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kminio :).Ale sam zobacz co odpisujesz każdemu :).Pewnie robisz to specjalnie ale na pewno TO nie pomaga i chyba nie oto tutaj chodzi.Z tego co tak obserwuje fora i czytam,ludzie bardziej doświadczeni choć nie mówię że wszyscy nie chcą się dzielić doświadczeniem za FREE.Mowa o instalacjach na zawody.Także jeżdziłem swojego czasu na zawody,byłem dumny że sam do wszystkiego dochodziłem,skrzynia strojenie buda itp przy małej pomocy WILA za co mu dziękuję.Napisze tylko jedno.Chciałem dobrać strojenie do skrzyni wymiary i głośnik podałem oraz auto.Nie napisałe na forum tylko do JEDNEGO z lokalnych furomowych bossów CAR audio.Rozumiem że nie można na 100% pomóc na odległość,jednak odp''zrobimy projekt i skrzynie za 950zł'' uświadomiło mi że za DARMO się nie pomaga:/..Mówię że nie wszyscy.Bo z Mastahem22 miałem też fajną rozmowę i rzeczywiście wtedy mi doradził:)za FREE :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


,ludzie bardziej doświadczeni choć nie mówię że wszyscy nie chcą się dzielić doświadczeniem za FREE.Mowa o instalacjach na zawody.Także jeżdziłem swojego czasu na zawody,byłem dumny że sam do wszystkiego dochodziłem,skrzynia strojenie buda itp przy małej pomocy WILA za co mu dziękuję.Napisze tylko jedno.Chciałem dobrać strojenie do skrzyni wymiary i głośnik podałem oraz auto.Nie napisałe na forum tylko do JEDNEGO z lokalnych furomowych bossów CAR audio.Rozumiem że nie można na 100% pomóc na odległość,jednak odp''zrobimy projekt i skrzynie za 950zł'' uświadomiło mi że za DARMO się nie pomaga:/
Musisz też postawić sie z drugiej strony "wagi". Podpowiedziec można, ukierunkowac można ale czasami faktycznie, szczególnie kiedy chłopaki albo  z tego żyją albo również w zawodach uczestniczą, robienie sobie konkurencji to nic dobrego :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Pozna swój swojego...

skończ i idź pograć w bierki

 

a przyniosles ?

Może tak z tym że wtedy JA raczej nie mogłem nic namieszać ze swoim sprzętem na tyle żeby z nimi móc rywalizować na równym poziomie :)

tego "oni" nie mogli wiedziec. niby skad ? zrozum, ze w zyciu nie wszystko jest przewidywalne a sprzet nie jest wyznacznikiem sukcesu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego :).Jeżeli znali mój sprzęt...a znali..Bo przecież napisałem jaki mam :)..znali auto bo podałem :)..a miałem sedana a to chyba najgorsze z możliwych aut na zawody..Także raczej TYM autem i TYM sprzętem nie mogłem zagrozić komuś kto ma duużo większe doświadczenie niż JA oraz sprzęt x2 mocny jak mój i zaplecze x5 większa jak ja czyli zwykły szary człowieczek który próbuje coś tam zrobić :)..Chyba więcej nie trzeba dodawać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...