Skocz do zawartości

forum umiera


zip
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

 


Za dużo zmanierowanych osób, które są "ą" "ę" i brak szacunku do innych ludzi (których się nie zna). Nie wiadomo jakim prawem garstka osób ma prawo obrażać innych i ignorować kulturę osobistą. To jest forum... odpocząć, poczytać z uśmiechem i pożartować i ewentualnie komuś pomóc.Bardzo duża ilość wypowiedzi napisana w taki sposób że odechciewa się interpretacji. Cześć osób wręcz czeka, aż ktoś się pomyli... chyba żeby się "wyżyć"


I moja wypowiedź nie dotyczy tylko nowych, bo to głownie problem między starszymi użytkownikami.

 

Chodzi o to, że jeżeli komuś nie odpowiadają warunki to się na nie nie godzi, proste.

Jeżeli komuś nie odpowiada sposób funkcjonowania tego forum to po co tu siedzi? Chyba tylko po to żeby wprowadzać niepotrzebne zamieszanie...

 

A czytanie tematów z "jusz, ktury, itd" nie uważasz za poniżej wszelkiej krytyki?

 

Wystarczy chcieć, ja też na początku szukałem DOBRYCH (pojęcie względne) głośników, poczytałem kilka dni 2 "działające" wtedy fora, niebieskie i czarne, i z każdym dniem moja wiedza się w tym temacie powiększała, dowiedziałem się na podstawie czytania i oglądania instalacji userów jak powinno być zbudowane prawidłowe "granie", itd...

Więc nie klaskajcie tym, którym nie chce się ruszyć d.py i samemu czegoś dowiedzieć zamiast walić piwo na ławce pod blokiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 345
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ale inaczej ludzie też postępują jak sie i uczą, pracują, tworzą nowe rzeczy, bawią się we własne konstrukcje, zawody, robią dalsze postępy.

Nauka.. Ale przyznajcie sami, są tacy co się uczą, ale nie wymądrzają sie. A są laicy co złapią 2+2 i już są Pitagorasem.

Nikt nie był Ideałem.. Ważne jest o człowieku co może prawdziwego przekazać później, a nie tylko się wymądrzać. 

Z jednej strony to bym się cieszył jak by mało używało się firm - a abyśmy byli osobami indywidualnymi.

 

A czytanie tematów z "jusz, ktury, itd" nie uważasz za poniżej wszelkiej krytyki?

Dużo poniżej.. Ja sam czasami wale babola, nie złapię literówki sie czy się, ale da się mnie zrozumieć.

Ale jusz, ktury.. A kwiatek pójdę kupić - rurze (różę)  :rotfl:

Czasami słownictwo naprawdę boli, za to bym kazał mimo wszystko moderatorom wywalać.. Rozumiem dysleksję, ale lenistwo i resztę nierozumowania? 

P.S. Polonistka z technikum - "Kupcie mi pączka ze serem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha pamiętam pierwsze posty trucka w stylu jakie maty do beemy itd. A po tygodniu czytania forum stał sie ekspertem i zaczął pisać poematy na temat CA.

Tak więc można.

 

No trochę więcej ta nauka zajęła niż tydzień... Ja się coś nauczyłem przez te kilka lat, Ty zaś nadal w czarnej d... :rotfl:

 

ps. Gwoli przypomnienia, skoro Cię na wspominki wzięło CA się interesuję od lat 6ciu zaś na forum jestem od roku 2010, Ty zaś zaledwie rok dłużej. :wink2:

Więc jesteś czystym przykładem na to, że można!

temat ogólnie ożywił forum, więc może jednak nie umiera :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Widzę że kłótnia postępuje i w sumie każdy ma trochę racji.

 

1. Na forum jest masa informacji, to prawda. Inna sprawa, że nie łatwo się czasami do nich dokopać - czyt. wpisać odpowiednią frazę w "szukajkę". Łapałem się kilka razy na tym, że nie mogłem powtórnie odszukać informacji, którą czytałem już wcześniej kilka razy. ... z tego wynika poniższe.

 

2. Pomysł z podsyłaniem linków "Młodym" przed zamknięciem tematu jest dobry ale jakbym był na miejscu Moderatorów to pewnie już tak bardzo by mi się nie podobał. Na bank zajmuje to masę czasu i po którymś-tam-setnym wpisaniu tej samej odpowiedzi robi sie męczące. Kiedyś padła propozycja, żeby przez pierwszy tydzień/miesiąc/czy jakiś inny z góry określony czas nowi użytkownicy posiadali ograniczony dostęp do zawartości forum lub byli przekierowywani automatycznie na dział z samouczkami. Może to nie taki głupi pomysł.

 

3. Jeśli powyższe nie wypali to może zrobić coś na wzór zakładania konta w DROPBOX. Czyli przed pełnym dostępem do forum nowy użytkownik musiałby przejść kilka obowiazkowych punktów, np. 1. FAQ Nazara. 2. Poradniki Kamula itp ... odklika wszystko to ma dostęp, nie odklika to nie. Faktem jest, że wiekszość przeleci przez to jak burza ale jakaś garstka pewnie poświęci tym punktom więcej czasu i coś pożytecznego z nich wyniesie.

 

4. Podoba mi się pomysł Kolegi bury22, czyli rozwinięcie forum o testy sprzętu, opisy itp. Na forum są osoby osłuchane i dysponujące masą fajnych klocków. Jeśli miałyby ochotę mogłyby opisać swoje subiektywne odczucia, porobić foty, pobawić się w porównania (oby nie wyszło tak jak ze Scanami ... :)). Nie mówimy tu oczywiście o profesjonalnych pomiarach itp. (chociaż oczywiście są mile widziane) ale o luźnych wrażeniach z odsłuchów. Żeby nie było, że tylko "wymagam" to mogę się udzielić w ramach składu/obróbki takich materiałów do druku/plików pdf (czasu co prawda nie mam w nadmiarze bo luki skutecznie wypełnia moja roczna Córa, ale po nockach przed kimankiem mogę coś podziałać).

 

5. Trzeba oddać rację Koledze zip, że forum musi otworzyć się na Młodych/Niecierpliwych bo w przeciwnym wypadku podzieli los forum CAS, w którym pod koniec życia udzielała się raptem garstka osób będących "w temacie". Z CAS trafiłem na to forum, nie ukrywam że bardzo mi się tu podoba i fajnie byłoby poczytywać sobie nowe posty od czasu do czasu. Co do udzielania się to po ilości moich postów widać, że omnibusem może nie jestem ale nie lubię też pakować w co drugim temacie zdań typu "xxx ma rację" albo "popieram" czy "x2, zgadzam się z przedmówcą" lub "było, użyj szukajki". Generalnie staram się nie pakować co dzień lub dwa kilkuwyrazowych wpisów, które niczego nie wnoszą, a robią straszny śmietnik w tematach.

 

6. Kolega zomer1980 też ma rację, ludzie są obecnie strasznie niecierpliwi i wszystko chcieliby mieć podane na tacy. Taka kolej rzeczy może denerwować ale niestety, spełnia się chińska klątwa: "Obyś żył w ciekawych czasach" i chcąc nie chcąc, trzeba się w tym zamieszaniu odnaleźć i dostosować do sytuacji. Może nawet czasami poświęcić trochę czasu jak Kamul i usystematyzować jakieś informacje na forum.

 

 

Pozdro dla wszystkich lubujących się w marnowaniu czasu na walkę o lepsze brzmienie swoich samochodowych systemów audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trochę więcej ta nauka zajęła niż tydzień... Ja się coś nauczyłem przez te kilka lat, Ty zaś nadal w czarnej d... :rotfl:

 

ps. Gwoli przypomnienia, skoro Cię na wspominki wzięło CA się interesuję od lat 6ciu zaś na forum jestem od roku 2010, Ty zaś zaledwie rok dłużej. :wink2:

kolego nie obrażaj mnie bo widziałeś mnie raptem 2 razy w życiu... To, ile lat jestem na forum nie ma nic do tego ile czasu i czym się interesuje. A moje pierwsze zawody ca były w 2003 roku...

Ty jak zwykle wyrok wydałeś jeszcze przed procesem. Gratulacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może będzie jakiś plus z tego tematu jakże popularnego.

 

Każdy kto się tu wpisał lub czytał ma taki sam wkład w to jak jest odbierane własnie to forum.

 

Także Panowie śmiało pomagajmy,wklejajmy ,starajmy się tłumaczyć ale... wymagajmy też od świeżych użytkowników.

 

Trzeba się odciąć od karmienia troli i wymuszania odpowiedzi.

 

Wszyscy tworzymy to forum ,zacznijmy od siebie ale też trzymajmy poziom.

 

Wiem że się powtarzam ale zależy mi na tym forum ot i cała istota mojej wypowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Na forum jest masa informacji, to prawda. Inna sprawa, że nie łatwo się czasami do nich dokopać - czyt. wpisać odpowiednią frazę w "szukajkę". Łapałem się kilka razy na tym, że nie mogłem powtórnie odszukać informacji, którą czytałem już wcześniej kilka razy. ... z tego wynika poniższe.

 

 

 

Szukajka na forum jest delikatnie mówiąc do d... nie znam się na tym czy to kwestia skryptu/silnika czy jak to się tam zwie... Nie moja branża.

Znacznie sprawniej i szybciej jest użyć google wpisując interesujący Nas model/frazę i dopisując SCA. Ja nie używam szukajki forum, bo raz nie daje żadnego wyniku a raz z parę setek, przeglądasz je a tam na , któreś z kolei stronie... jedno słowo, które szukaliśmy... :rotfl:

 

 

kolego nie obrażaj mnie bo widziałeś mnie raptem 2 razy w życiu... To, ile lat jestem na forum nie ma nic do tego ile czasu i czym się interesuje. A moje pierwsze zawody ca były w 2003 roku...

Ty jak zwykle wyrok wydałeś jeszcze przed procesem. Gratulacje.

 

Kolego, przeczytaj sobie jeszcze raz swój post i... cofnij się o jeszcze kilka do wczoraj, kiedy nie zabierając wcześniej absolutnie żadnego zdania (a czytając z nie ukrywam dużą dozą frajdy jak czynią się podjazdy względem siebie niczym Sobieski pod Wiedniem :wink: ) poprosiłem o nie wciąganie mnie w żadne dyskusje, cytowanie itp. (post # 55 dla ułatwienia).

A następnie zastanów się, co miał wnieść Twój post na mój temat i dlaczego użyłeś akurat mojej osoby, przy 8000 użytkowników na forum, gdy zaś już przetrawisz, sam sobie odpowiedz, dlaczego odpisałem Tobie tak, a nie inaczej. :suchy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Może będzie jakiś plus z tego tematu jakże popularnego.

Chyba tylko plus dla Nas..

Młodzi nawet nie przeczytają o co my walczymy, rozmawiamy. Mają nas głęboko w nosie.. 

Chciałem pomóc - http://www.strefacaraudio.pl/topic/37069-soundstream-rw-12-budowa-skrzyni/ zrobiłem zgodnie z zasadami.

I jakie efekty? A wejdź sobie, szukaj, kombinuj.. I jak tu się nie wkurzyć?

Mają podstawy regulaminu. Nie czytaja

Kamul robił opcję dla niezaawansowanych - nie czytają

Proste rozwiązania - nie czytają

Można się wkurzyć? Można.. Powalla się wkurzył? Od razu wywal? I ma racje.. Każdemu się nóż otwiera. Zip ma załamanie - jak każdy.

Co możemy zrobić? A najlepiej to nic.. Po prostu umówmy się że robimy wszystko razem, jedno. Nauczcie się czytać, nauczcie się pisać, a jak nie umiecie korzystać z dobroci to wypier... Do wielu rzeczy moderator nie jest do końca potrzebny. Moderator usunie post który jest śmietnikiem. Nie ma śmietnika? My zrobimy takiemu leniowatemu, nowemu userowi śmietnik. My będziemy mieli polewkę, Moder usunie, będzie humor, i będziemy mieli własną zabawę i ubaw po pachy.

Głowa do góry  :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukajka na forum jest delikatnie mówiąc do d... nie znam się na tym czy to kwestia skryptu/silnika czy jak to się tam zwie... Nie moja branża.

Znacznie sprawniej i szybciej jest użyć google wpisując interesujący Nas model/frazę i dopisując SCA. Ja nie używam szukajki forum, bo raz nie daje żadnego wyniku a raz z parę setek, przeglądasz je a tam na , któreś z kolei stronie... jedno słowo, które szukaliśmy...

Ta szukajka jest tak debilna ,że brak słów... Ale 90% szukajek forumowych z tym silnikiem jest taka sama. Robie to samo co Truck kiedy cche cos znaleźć.... I przestałem juz dawno odsyłać ludzików do "szukaj", tej tutaj opcji "szukam"...

 

Ale do rzeczy... Czy Wy jestescie w stanie pojąć ,że nikt tu nikomu za żadna robote nie płaci? To ze tu siedzimy i staramy sie utrzymać jako taki poziom to nasz wolny czas.

 

Jest dział dla nowych i tam ingerujemy tylko wtedy kiedy jest jakaś masakra... I co? Gdzie są te Wasze/Nasze pomocne dłonie odnosnie nowych uzytkowników zakładajacych jakże ciekawe tematy wymagajace natychmastowej pomocy?

 

Może tak zaczniecie od siebie i zaczniecie ludziom tam pomagać skoro tak straszny problem macie z tym,że wywalimy czy zablokujemy raz na jakis czas temat człowiekowi który nawet nie raczył sie przywitać czy chocby po łebkach ogarnąć podstawy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


kamil, nie czytaj wlasnego forum. nie warto.

Tak się zastanawiam kminio czy Tobie taktu i ogłady brakuje czy może czegoś innego, co pozwala na co dzień normalnie funkcjonować, bo to co wypisujesz nawet się strefy śmiechu się nie nadaje :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...