Skocz do zawartości

AUDI A4B7


Tmaxi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 135
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

:super:

 

Chwali się :ok:

 

Zawsze to cos innego jak oklepane pręty i siatki :zdrowko:

 

Właśnie juz miałem dosyć maskownic prętów itp. tym bardziej że osłona jest na całą skrzynkę, ide przygotować maskownice do malowania, może jutro przykręcę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowiutka CRW-F1 :wink: co by godnie palić płyciochy :)

To już coraz większy rarytas się robi, czy warta swojej ceny -  to nie wiem ale wiem, że jakość tego palnika  prima jest :) chociaż....

W Łodzi ostatnio popularna stała się zewnętrzna nagrywarka Plextor PX-810UF, ja jej urokowi jeszcze nie uległem ale w dobie zupełnie tragicznych nagrywarek lapkowych wybór jak najbardziej uzasadniony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że tak :) Podobnie jak i wiele innych nagrywarek CD/DVD rozmaitych producentów :)

Taka nagrywarka ma być alternatywą dla kiepskich nagrywarek w lapkach, z którymi sporadycznie bywa tak, że nie potrafią odczytać tego co same zapisały. Aby taka alternatywa mogła zaistnieć, to prócz samej nagrywarki potrzebne będą kabelki, zasilacz i zewnętrzny box. Czy te ostatnie też jesteś w stanie kupić za grosze? Albo jeszcze lepiej zalinkuj, byle nie do jakiejś pojedynczej sztuki na aukcji :)

To jaką nagrywarkę zapodasz do takiej zewnętrznej kieszeni w sumie nie ma znaczenia, byle się zgadzał interfejs jaki ma nagrywarka z tym w kieszeni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby taka alternatywa mogła zaistnieć, to prócz samej nagrywarki potrzebne będą kabelki, zasilacz i zewnętrzny box. Czy te ostatnie też jesteś w stanie kupić za grosze? Albo jeszcze lepiej zalinkuj, byle nie do jakiejś pojedynczej sztuki na aukcji

Ze 30zł kosztuje taka przejściówka z USB na SATA/IDE łącznie z zasilaczem do HDD/CD. Mam taką do lapka, do podłączenia napędów wewnętrznych, bo ten nie ma napędu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


to prócz samej nagrywarki potrzebne będą kabelki, zasilacz

 

Wiem coś o tym ja miałem problem z zasileniem mojej wewnętrznej F1 z molexa, dopiero gdy zmieniłem zasilacz na chiefteca 450W z mocnym i stabilnym prądem nagrywarka zaczęła robić to co do niej należy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze 30zł kosztuje taka przejściówka z USB na SATA/IDE łącznie z zasilaczem do HDD/CD. Mam taką do lapka, do podłączenia napędów wewnętrznych, bo ten nie ma napędu.

 

To zupełnie jak ze sprzętem do CA - można radio z USB za 200pln kupić i to nowe a czasami jeszcze taniej, a można kupić za kilku(nasto)krotnie więcej i mieć zupełnego golasa. Myślę Tomo, że doskonale wiesz co mam na myśli :)

 

 

Wiem coś o tym ja miałem problem z zasileniem mojej wewnętrznej F1 z molexa, dopiero gdy zmieniłem zasilacz na chiefteca 450W z mocnym i stabilnym prądem nagrywarka zaczęła robić to co do niej należy ;)

Bo jak w kompie dobrego prądu zabraknie, to jeszcze większe cuda się dzieją niż z graniem w aucie przy lichym zasilaniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zupełnie jak ze sprzętem do CA - można radio z USB za 200pln kupić i to nowe a czasami jeszcze taniej, a można kupić za kilku(nasto)krotnie więcej i mieć zupełnego golasa. Myślę Tomo, że doskonale wiesz co mam na myśli

U mnie spełnia to swoje zadanie świetnie. Nie bawię się w pendrivy do instalacji systemu na notebooku, podłączam bezpośrednio dyski, kiedyś FDD do Biosów itp, ale jednak nigdy nie nagrywałem. Nie wiem, czy jakoś znacząco wtedy wzrasta pobór prądu, ale na 100% z sygnałem nie będzie problemu.Jeśli nawet, to zasilanie doprowadzić z innego zewnętrznego źródła nie jest problemem.

Rób jak uważasz, uważaj jak robisz, ale zbytnio nie kombinuj i nie stwarzaj sobie sztucznych problemów :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Bo jak w kompie dobrego prądu zabraknie, to jeszcze większe cuda się dzieją niż z graniem w aucie przy lichym zasilaniu :)

 

Nio wiem coś o tym w końcu prowadze serwis informatyczny ;) ale nie spodziewałem sie ze ta F1 jest taka wyczulona na napięcie i natężenie prądu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello.

 

 

 


Nio wiem coś o tym w końcu prowadze serwis informatyczny ;) ale nie spodziewałem sie ze ta F1 jest taka wyczulona na napięcie i natężenie prądu

 

To nie musi być 450 W z zasilacza bo przecie napędy biorą tylko kilka /kilkanaście wat.

Stabilność napięcia i brak tętnień  na linii 5  i 12 volt jest tu kluczem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


A jakiego softu uzywadz do F1? Bo tez mam taka ale zeby ja wykorxystac w 100% to tylko fuerio ale ono srednio dzoala na nowych systemach.

To nie soft musi być winny. Może być, że bios F1 masz słabo aktualny albo ze systemem coś nie teges. Mam zdecydowanie starsze nagrywarki niż F1, choćby Plexa x12 albo Yamahę x8 i bez problemu są widziane przez nowe edycje różnych programów palących.

Zapodaj może EAC-a, on na pewno widzi F1 i dobrze obsługuje płytki audio, tak cięcie jak i palenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie musi być 450 W z zasilacza bo przecie napędy biorą tylko kilka /kilkanaście wat.

 

Stabilność napięcia i brak tętnień na linii 5 i 12 volt jest tu kluczem.

 

I tu masz racją w 100%

 

 

Zapodaj może EAC-a, on na pewno widzi F1 i dobrze obsługuje płytki audio, tak cięcie jak i palenie.

 

Też polecam

 

 

A jakiego softu uzywadz do F1? Bo tez mam taka ale zeby ja wykorxystac w 100% to tylko fuerio ale ono srednio dzoala na nowych systemach.

 

A ja sobie złożyłem kompika specjalnie do palenia płytek zapodałem kilka nagrywarek i jako sys win 2000  każdy soft mi działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...