Skocz do zawartości

AYA Finał 2013 5/6-10-2013


Rekomendowane odpowiedzi

A dajcie spokój, nocka z głowy. Na drugi dzień idziemy znów, wchodzę i mówię draj mal turkisze pizza mit flajsz und salat i..... nie zdążyłem powiedzieć ohne szarf zoze, jak kebapmistrz sam to dodał z uśmiechem :D

 

Pot to mi po plecach leciał jak go jadłem.... a zimne piwo było jak balsam z aloesu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Trzeba postudiować regulamin i może w przyszłym roku polatamy tam razem.

 

Tam nie masz co studiować, może po za ramką przekrój/bezpiecznik bo to mają podobno inne, w każdym razie na 35mm - 150A max

 

Jedynie płyta, szczególnie kawałek z środkiem sceny może mylić, jest 5 saksofonów, wbrew pozorom środkowy nie jest w centralnym miejscu, środek sceny przypada na jego lewym barku , tak więc musi grać z lewej strony lusterka, a lepiej 5cm od niego.

 

Jednym z plusów nam znanych ustawień szerokosci na 10pkt jest to, że tam na ich kawałku testowym jest przeważnie też na 10 - czyli nasze 14-18 :D

Jedynie można polec na głębokości i przodzie, bo jajko /elipsa się robi zamiast koła.


kilkdziesiąt fotek z innego źródła - https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10151841089931708.1073741852.697046707&type=1&l=4b917903e8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach te "piękne" niemki :rotfl:

 

Nie było źle, na drugim narożniku naszego hotelu był nocny klub, zwał się SOUL i oferował Hell's Kitchen :) (cokolwiek to znaczy) a tam aż tak źle nie było.

 

Dobrze że to nie u sąsiadów za płotem, bo jak wjeżdżasz do kraju gdzie krowy są piękniejsze od kobiet, to znaczy że dojechałeś do Holandii :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...