Skocz do zawartości

AYA Finał 2013 5/6-10-2013


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Wyniki już wszyscy znają, więc poniżej kilka ciekawszych autek:

 

DSC07082_800x533.JPG

 

DSC07090_800x533.JPG

 

DSC07100_800x533.JPG

 

DSC07142_800x533.JPG

 

DSC07102_800x533.JPG

 

według mnie najciekawiej grające niemieckie auto, na Hybrid Audio i jakimś black boxie dsp :)

 

DSC07115_800x533.JPG

 

DSC07133_800x533.JPG

 

DSC07134_800x533.JPG

 

DSC07139_800x533.JPG

 

a reszta fotek tutaj:  https://plus.google.com/photos/109705628128130692777/albums/5932100074336908689

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek co sadzisz o tych Hybrid Audio Legatia? Dość cenione i popularne w USA, ale widziałem ,że i w DE się zdarzają wykorzystywane.

W U.K rowniez dosyc popularne przetworniki majace dobre opinie.

Dan , Mc juz dawno mi chodzi po glowie ale za cholere nigdy nie mialem okazji ich posluchac... :dontgetit:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm, z tego co naliczyłem to piecy z serii X, X-GE, X4 , w tym jedno na Gold'zie Limited i jedno na MX4 :) miało co najmniej 10-12 aut, zdjęcia robił młody od Gazownika, więc nie porobił wszystkiego (żadnych wnętrz)

Jedno czego ja nie zauważyłem to piecy DLS, albo przeoczyłem, albo nie było, a tak to królował Gienek, Zapco, Gladen (co najmniej 3-4 auta) Audison, Brax, Sinfoni i Helix, i jedno jedyne na Mac'u

 

Jeśli chodzi o głośniki to oni mają jakieś dziwne wynalazki, średniaki wielkości naszych małych tweeterowych kopułek, tak że w miejsce Kabanowego midrendża oni władowaliby ze 4 spikery na stronę :) i ani jednego auta na szpilce F1, ogólnie nie było auta ze spikerami pokroju Tec/Scan/F1.

Tak na marginesie , to Kabana auto było największym egzotykiem, jak pszczoły koło ula, a po odsłuchaniu kilku bałkanów, mandr i innych + instalka za oparciem , wysiadali purpurowi :) było to miłe , szczególnie jak odchodząc od auta pokazywali je  innym palcami .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to przepraszam, zasugerowałem się fotkami a na nich Helixów czy Braxów, to jakoś nie było widać. A co ze żródełkami Tomek? Bo niestety też na foto mało co się uchowało co tam z przodu,albo jako żródło? Rzuciło mi się w oczy jedynie jedno auto z PXA-H990.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...