Skocz do zawartości

Forumowa fura!


juby
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Odpowie ktos* na moje pytania? Auto i zrobienie to jeszcze nie problem ale jazdy zaczna sie potem jak 2 ba a moze nawet 5 osob bedzie potrzebowac auto naraz ...bedzie "ja dalem tyle a Ty tyle" , " ja mam postow tyle a Ty tyle" itd.itd.

 

 

*Marcin mozesz sie poczuwac do odpowiedzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 144
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja bym to widział tak:

 

 


>gdzie to auto by "parkowało" na stałe?
>kto i gdzie mógłby nim jeździć?
>czy jakieś "panieńskie" bądź "ognisko" , to już okazja do wypożyczenia go userowi ?
>co z odpowiedzialnością poza OC czyli co jak ktoś wjedzie gdzieś ze swojej winy to kto naprawi auto i jak go do tego zmusić potem, bo
   chyba nie liczycie że jak ktoś skasuje auto to wyskoczy z 10 koła ot tak ...powie że pozwolenie kierowania od właściciela było i co ?          Sąd? Lata nerwów i potem  jak to często bywa "niewypłacalność klienta" i du...a blada .
>co z odpowiedzialnością za sprzęt ? Kto płaci jak opitolą auto z klocków po "ognisku" ? (patrz punkt wyżej) 
>wypożyczyć może każdy user wpłacający choć 10zł , czy trzeba podarować tysiak?

- Auto parkowało by u osoby, która będzie na co dzień za nie odpowiedzialna - jak że ma być to auto forumowe to najlepiej jeżeli to by był Kamil niestety wiadomo jak z naszym adminkiem bywa tak więc widział bym tu jakąś osobę z administracji.

- auto mogło by być wynajmowane odpłatnie po wcześniejszym podpisaniu stosownej umowy wynajmu.

- odpowiednia umowa przy wynajmie jak wyżej

- jak wyżej

- ustalona stawka za godzinę + paliwo.

 

No i najważniejsza myślę rzecz auto powinno być kupione przez większość userów czyli ze składki skoro ma to być fura SCA.

 

Osobiście uważam pomysł za bardzo fajny (bardzo dobra reklama dla forum o ile auto bywało by na większości imprez CA) ale z racji że Kamil ma za mało czasu dla SCA  to uważam że do realizacji projektu nigdy nie dojdzie  :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nauczony zyciem i brakiem odpowiedzialnosci proponowalbym raczej przed wynajeciem polozenie na stole rownowartosc auta i po zwrocie rozliczenie ewentualnych szkod. Umowa to mozna sobie wievie co zrobic ...co najwyzej przybic na sciane.

 

Co znaczy "wynajecie na imprezy" czyli jakiej skali to moze byc impreza i np. jesli auto bylo by we wrocku to wiadomo ze nikt z pomorza nie wynajmie jej na impreze bo to mu sie nie oplaca , a ludziom z dolnoslaskiego to kazda impreze mogloby umilac no i znow jazdy ze jedni to maja fajnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kibicuje wam ale czarno to widze

Nie wyszla wam prosta skladka na serwer   ---> zakonczona kupem najlatszego hostingu(plany i opisy byly inne a wyszlo jak zawsze),   a wy chcecie zbudowac fure i to za 5 tys :szok:

 

malo tego podnajmowac ja za $$$ :help:  :help:  :help:  :help:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Dobra....

 

Panowie, tak mam mało czasu :)

Ostatnio na forum bywam częściej i tak raczej pozostanie (troszeczkę tutaj zacznę ogarniać sprawy spamu i bicia piany bez sensu oraz innych rzeczy o których niebawem, ale w innym temacie)...

 

Ktoś tam pisał, że złożymy się po 20 zł i będzie full koks auto SCA...

Już widzę te "miliony" wpadające na ten projekt...

Nalepka forumowa kosztuje 24 zł i została wystawiona na wasza prośbę (ja się uparłem, że będę sam utrzymywał forum i tak jest i będzie).

No, ale chcieliście wesprzeć (OK, na pewno to w jakimś stopniu ułatwiło sprawę za co serdecznie dziękuję) więc nalepa jest. Wykupiło ją dosłownie parenaście sztuk (dokładnie 32 sztuki - w tym chyba z 5 było moich zamówień, bo testowałem algorytm zamówienia).

 

A Wy chcecie ruszyć z projektem, który będzie kosztował w grubych tysiącach złotych?

Doliczając OC, przeglądy, paliwo, jakieś drobne awarie, jakiś garaż (szkoda, aby stało pod chmurką).

Dodatkowo już widzę te awantury, że ten robił, chcę pożyczyć, chcę na kawalerskie. Nie wspominając o katowaniu sprzętu pod wpływem % na jakimś spocie czy coś :D

 

 

Mało reklamy mamy forum? Proszę bardzo, zróbmy ściepę (sam się chętnie dorzucę), zrobimy jakieś duże bannery i wyślemy do prężniej działających miast gdzie odbywają się spoty/zawody/ do tego można zrobić jakieś namioty z logiem SCA (często różni producenci mają takie na różnego rodzaju targach).

 

Oczywiście nie skreślam waszego jakże szalonego pomysłu i jak będzie trzeba sam się dołożę i poprę, ale moim zdaniem to jest porywanie się z motyką na księżyc.

Albo skupia się nad projektem kilka osób mieszkających obok siebie, bo takie robienie na odległość to mija się z celem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


A Wy chcecie ruszyć z projektem, który będzie kosztował w grubych tysiącach złotych?

Doliczając OC, przeglądy, paliwo, jakieś drobne awarie, jakiś garaż (szkoda, aby stało pod chmurką).

Dodatkowo już widzę te awantury, że ten robił, chcę pożyczyć, chcę na kawalerskie. Nie wspominając o katowaniu sprzętu pod wpływem % na jakimś spocie czy coś
 

 

Dokładnie, Powalla wcześniej napisał problemy związane z taka budowa i tez jestem tego zdania, jeden włoży 10zl drugi 50zl i kłótnie ,problemy czemu jedni maja furkę częściej do dyspozycji a inni nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nalepa jest w ilości 32szt..

 

Szczerze mówiąc nie myślałem że tak małe zainteresowanie było.. Wsparłem bez namysłu, wiadomy cel, wiedziałem że nie odbiorę, w końcu tyle lat tu się przebywa.

Powalla ma inne dane, niż ja mogłem tylko zgadywać, jak to wszystko wygląda w "takich" sprawach.

Ogólnie bajera z autem, fajna sprawa, ale to - faktycznie - mission impossible..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry Powalla, zrobiłem czeski błąd.

Inne dane w sensie - ty jesteś moderatorem, masz dostęp do danych - wiedzy (chyba?).

Kto, ile kupił - ogólnie, większy zakres  - myślałem że jest, było więcej chętnych.

Ty mniej więcej widzisz kto ma jakie zainteresowanie, co może napisać itd. I widzisz dosłownie "zapał", "chęci" innych ludzi.

Teraz rozumiem.

Wielkie sorka  :zdrowko:

Wstałem o 4.15 i jestem na nogach z umysłem dziś - i pora spać''

 

oraz może te 2 posty - forumowa fura, co o niej myślecie - zbierzcie do jednej kupy  :wink:

Bo kierunek jest i tak -  w jedną stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Inne dane w sensie - ty jesteś moderatorem, masz dostęp do danych - wiedzy (chyba?).

 

To było poprzez zakupy w sklepie Kamila , a tam nie mamy wglądu ... jeszcze ! :rotfl:

 

No, a teraz serio, to patrząc na ilość aktywnych userów ...i tylko 35szt naklejek ... nie ,nie będę przeklinał!  :mur1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz nie dziwię się że wersja Polo czy inne zmiany dotyczące ewentualnie zmiany ciuszków nie weszła do jakiejś nowej formy, biorąc pod uwagę częstotliwość zainteresowania. Pisanie to jedno, zainteresowanie towarem gdy trzeba kupić - spadek osób o 90%, no to ewentualna pomoc do auta wyniosła by zapewne 1%..

Tutaj nawet p. Belka, czy Janosikowe na forum nie pomoże  :rotfl:

Zasnąć o drugiej, wstać o szóstej.. To jest życie pełne emocji.. Zakup naklejki-faktycznie był w "sklepie". Ja tylko datę umiem zapamiętać - 1dzień wiosny  :rotfl:

Matematyk jestem -   21(data) + 3(miesiąc) = 24 (cena naklejki)  :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadam jedno , krótkie pytanie:

-czy jeśli zakupię potrzebny pojazd, zarejestruję go na siebie ( skoro Kamil nie ma czasu) i odstawię do Mehowa na zabudowę ( w wolnych chwilach jak mu się będzie chciało, oraz informacją na zabudowie gdzie została wykonana, gdyż uważam, że wypada zrekompensować poświęcony czas, skromną bo skromną ale reklamą zakładu CA, który się nad tym pochylił), jest tam Suzuk jest i parę innych osób, które regularnie się spotykają u Michała, to czy można liczyć na zrzutkę na materiały czy nie,po uprzedniej zrzutce tego co kto ma w piwnicy i może dać?

Od razu zaznaczę, jeśli ktoś zdecyduje się coś dać, to w pełni świadomy a nie zdziwiony jak Gustav, że zwyczajnie to daje i zapomina o temacie, celem tego projektu jest :

-forumowa zabawka na zloty

-reklama forum (mam nadzieję dość głośna, bo gawiedż to lubi na targach itp)

-reklama firm wspierających rzeczowo ( jeśli jakaś zdecyduje się coś ofiarować za umieszone logo na aucie, oraz widoczny sprzęt dla oglądających)

- docelowo po paru sezonach przeznaczenie na godny cel czyli licytacja WOŚP i parę groszy na dzieciaki

 

 

Co do rozjazdów, to ja mogę się zobowiązać podjechać nim na piknik forumowy co rok oraz jakieś eliminacje Easca w formie reklamy forum.

-jeśli ktoś będzie go chciał wziąć na zlot np youngtimerów itp, proszę bardzo, żadnych umów spisywać się nie będzie, zwyczajnie jak coś umrze (głośnik, gong itp) to, to zrobi. To najlepszy nauczyciel odpowiedzialności-kieszeń.Do tej pory żadnych umów nie podpisywałem z nikim i jakoś zawsze potrafiłem wyegzekwować dotrzymanie słowa ( ot taki staropolski zwyczaj ,że ono jest dla mnie istotniejsze niż świstek papieru).

Koszt zakupu takiego dziadka to akurat tyle co , jeżdzi u mnie w skrzynce w bagażniku, więc chyba podołam, ale liczę na Wasze wsparcie (symboliczne) jeśli zajdzie potrzeba zakupu mdf, itp w celu wykonania zabudowy. Bo mogę to popchnąć do przodu, skoro tak się zrobiło "pod górę", ale wujkiem dobra rada z Michałem nie mam zamiaru być, mam dwa auta, więc mam co słuchać. To ma być wspólna zabawka więc i wspólna zrzutka na zabudowę.

Nie roszczę sobie żadnych praw do tego auta, decyzję co kiedy i jak z nim zrobić, podejmą stali użytkownicy forum(dzieci neo nie respektuję i nie uznaję, w zasadzie tak się nimi przejmuję jak muchami na szybie) a najlepiej , moderatorzy(jako głos "ludu") wraz z adminem.

 

Co Wy na to?


 

 


a kto podatek zapłaci?
 

 

Jaki kur...a podatek? Mówisz o tych 2 % PCC? Bo się zaczyna robić groteskowo. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Trucky nie wyjdzie
Ty jeszcze swoich nie skończyłes a trzeci chcesz robic

 

Przecież ja go "robić" nie będę a Mehow i "Trójmiasto". Dlatego realnie nie wychodzę przed szereg jeśli chodzi o robotę przy instalacji bo mam się przy czym bawić. Ale kupić jakiegoś kwadraciaka mogę, jeżdzę po kraju to mam możliwość obejrzeć sobie bez bicia km, jedno drugie, trzecie i coś wybrać trzymającego się kupy.

Z tym ,że przyznaję Wasza sceptyczność coraz bardziej mnie wbija w beton i jeśli to ma wyglądać tak ,że poza optymistycznymi komentarzami na początku gdy Juby rzucił taki pomysł to ma być ciągnięcie tego na siłę, gdy nikomu na tym nie zależy, to Matką Teresą z Kalkuty nie jestem i nikogo nie chcę uszczęśliwiać na siłę. Podałem konkretnie co mogę, a co dalej z tym postanowicie, to już Wasze decyzje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja żyd, jak przy każdej okazji ściepy forumowej, dorzucę się do projektu. Ciekawe czy uzbierasz chociaż 600zł :) Szczerze powodzenia.

 

 

 

 


Od razu zaznaczę, jeśli ktoś zdecyduje się coś dać, to w pełni świadomy a nie zdziwiony jak Gustav, że zwyczajnie to daje i zapomina o temacie, celem tego projektu

 

Trzeźwe myślenie mnie nie boli. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...