Skocz do zawartości

ProCeed by Dirtyweekender


dirtyweekender
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 298
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

 


Caly czas jest mowa o najkorzystnej aplikacji tego potworka na dole pasma. :wink2:


 

To postaram się go odsłuchać w Bydzi. Kto, wie może i mnie zaczaruje na tej sekcji jak Was... :)

 


Wczesniej chyba pytales o cene 200.2. :)

 

mea culpa, tak się ucieszyłem gdy zobaczyłem cenę adekwatną do reszty rynków w UE, aż pomyliłem model w ferworze... :wink:  Rzeczywistość okazała się mniej miła. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maly update:

 

post-4866-0-05565000-1379006462_thumb.jpgpost-4866-0-76478800-1379006468_thumb.jpg

 

Po doswiadczeniach z PA-304 na gore wleciao malenstwo PA-202, ktore moim zdaniem zagralo z troche wieksza iloscia powietrza. Detale sa jakby takie bardziej dojrzale, wywazone. Ogolnie jestem zachwycony z jaka lekkoscia radzi sobie z moimi SS.

Na wf wlecial M1, ktory odmienil moj system i spowodowal, ze banan z geby nie schodzi. :)

No i Lotus, taka wisienka na torcie, ktory jak dla mnie tworzy idealny duet z MP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie 200.2 z Se12 radził sobie zadziwiająco dobrze... w zasadzie to byłem w szoku;]

 

Bylo mi dane slyszec i potwierdzam. 200.2 to naprawde zacny piecyk. W duecie z Aliante rowniez bardzo milo go wspominam.

 

Bardzo zacnie Adamie :) Nieśmiało oświadczam, że postaram się poprawić i spotkać z Wami w końcu i z Kią bo czuję pod skórą, że zestaw jest wart posłuchania!

 

Zapraszam  :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylo mi dane slyszec i potwierdzam. 200.2 to naprawde zacny piecyk. W duecie z Aliante rowniez bardzo milo go wspominam.

 

 

Zapraszam  :wink2:

Też bym numerek wziął i się stanął w kolejce. Xesowo się robi na pomorzu :)

 

Troszkę czasu pewnie Ci potrzeba, ale pamiętając co wcześniej wyciskałeś ze sprzętu to wygląda to bardzo obiecująco :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze nie jest gorzej niz ostatnio. Obecny setup jest bardzo po "mojemu".  :wink2:

Znam to uczucie, gdy wchodzi nowy klocek i na "byle jakich" ustawieniach gra zajebiście.

 

To jednak nie to samo co wyciskanie soków do ostatniej kropelki z systemu. A na to trzeba czasu. Jednak właśnie znając Twój wcześniejszy system jestem o to spokojny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...