Skocz do zawartości

ProCeed by Dirtyweekender


dirtyweekender
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 298
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dokladnie pod nim 200.2. Maly ale wariat.  :D


Chociaż ktoś, coś może powiedzieć o tym wzmaku. :)

Testuj i opisuj czekam na recenzje.

Myślę o zakupie AS200.4

Ale to już nie długo....

 

Jak dojde do siebie to naskrobie cos wiecej.

100.4 wyciska z moich wf wszystkie soki, az strach pomyslec co za diabel kryje sie w 200.4. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była dziś okazja posmakować systemu Adama w nowym wydaniu.

Mosconi to ciekawy piec.

Szatańsko kopliwy, choć nie aż tak mięsisty jak przedstawia to Adam.

Średnica i góra trochę matowe - tutaj różnica w stosunku do X1400 jest wyraźnie słyszalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówcie co chcecie ale chłop :wink:  (MAXAM)  wie czego chce, krótka piła i ...bingo.

 

Maxam chyba jak zjade, dam Ci od razu nakarmmyszy'ego na testy... bo nie wiem czy dam radę się wyrobić (a troche ogarnałęm do nowych rzeźb) a jeszcze...mi ta pokraka podejdzie i co wtenczas :rotfl: ?

 

Pozostane przy tych ...sprawdzonych :wink:

Dam cyne, cyfre gdzies w moim srajfonie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, ze Mosconi nie trafil w moj gust, beda kolejne zmiany. Jak dla mnie jest to idealny wzmacniacz do napedzania wf w 3way. W 2way moim zdaniem niestety sie nie sprawdzi z racji malo klarownej gory oraz przykrytej kocykiem srednicy. Dol w tym wzmacniaczu jest naprawde niesamowity. Ogromna kontrola oraz niesamowity kick. Bardziej kopliwego wzmacniacza jeszcze nie bylo mi dane sluchac. Na subie rowniez sprawdza sie rewelacyjnie. Byl to zdecydowanie najlepszy naped dla Aliante w moim systemie.

 

Tymczasowo dzieki uprzejmosci Marka do bagaznika wlecialo takie oto "malenstwo":

 

post-4866-0-76617200-1378840221_thumb.jpg

 

Piecyk bardzo milo mnie zaskoczyl. Jak na moc deklarowana przez producenta bez najmniejszego problemu pedzi moj system lepiej niz bardzo dobrze. Jest bardzo zrownowazony w calym pasmie. Zaden instrument nie wychodzi przed szereg, wszystko jest baedzo fajnie poukladane. Wf jest bardzo dobrze kontrolowany z fajnym wykopem. Gora jest bardzo przyjemna, nieco rozjasniona z duza iloscia powietrza oraz detalu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc.

 

 Wlasnie zakupilem od Marka ten piecyk, widze ze masz tez AA 200.2, obecnie ten wlasnie model pedzi u mnie przod.

 

200.2 fajny wzmacniacz, na dole spisuje sie bardzo dobrze, jednak jak dla mnie troche brak mu detalicznosci na gorze, ta gora dosyc mocno wyciszona jest, mam nadzieje, ze ten Nakamichi wypadnie lepiej pod tym wzgledem, sluchales moze tego

 

AA na gorze, mozesz cos napisac o roznicach miedzy PA-304 a 200.2?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dol w tym wzmacniaczu jest naprawde niesamowity. Ogromna kontrola oraz niesamowity kick. Bardziej kopliwego wzmacniacza jeszcze nie bylo mi dane sluchac. Na subie rowniez sprawdza sie rewelacyjnie. Byl to zdecydowanie najlepszy naped dla Aliante w moim systemie.

 

czyli potwierdzasz to co sam kiedyś napisałem odnośnie duetu z Alim :) U mnie miał bardzo mocnego rywala - VRx 1.500 CS2 :)

Na woofery polecam Moscona 200.2 - wrażenia niezapomniane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krisman - mialem AA na tw oraz na wf, mysle, ze jak podlaczysz sobie PA-304 bedziesz wrecz zachwycony. Szczegolnie jezeli chodzi o detalicznosc na gorze oraz to w jaki sposob radzi sobie z wf. :)

 

Helsin - po doswiadczeniach z 100.4 mysle, ze z 200.2 komory bylyby zdecydowanie zbedne.  :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kazdym badz razie mysle, ze jako nowy produkt wart jest swojej ceny.

 

O dziwo cena ta sama co w DE, http://www.soundpower.pl/?p=productsMore&iProduct=1327&sName=as-100.2  1799zł w detalu brutto. Bo np już sprawdzałem jakiś czas temu cenę głośnika to mieli drożej o 40 procent niż w Niemczech, więc trochę przegięli z pazernością na dutki.

 

Czy warto to już kwestia aplikacji, gdzie ma być użyty, jak zauważyłeś z Hellsinem, na dole szaleje aż miło, na średnicy i górze , żaden orzeł. :)

Ale podpytuję bo może sobie go właśnie spróbuję jako napęd dla wooferów.

 

update: A jednak się sprawdziło ,to co wspomniałem wyżej ,że drą skórę, bo pomyliłem model sprawdzając i to 1799 to dotyczy 100.2 zaś 200.2 to już sobie cenią 2399 zł. :szok:

Więc ujmę to tak... Dam zarobić Niemcowi i jeszcze jakiś rabacik ogarnę. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...