Skocz do zawartości

ProCeed by Dirtyweekender


dirtyweekender
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

kicka szukasz w subie.... hmmm.... powodzenia.... zawsze myslalem ze jest w wooferach, trzeba sie widze podszkolic bo ostatnio nie jestem na czasie

 

Przeciez ja nie napisalem doslownie, ze oczekuje od suba, zeby gral kickiem wiec nie bardzo rozumiem Twoja wypowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 298
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

dlatego ja tez dla zartu sobie napisalem to co napisalem do czesci z nawiasów i ukrytej w niej ironii do produktów Brax'a bo ostatnio tak patrze i macie z tego niezlą polewkę :wink:

Bartek, bo ludzie z Pomorza bardzo radośni są i z dużym (czasem za bardzo aż) poczuciem humoru :)

 

A w praktyce myślę, że Adamowi chodziło z subem o przesunięcie ciężaru brzmieniowego/gatunkowego z najniższych rejestrów subbasu w te wyższe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


A w praktyce myślę, że Adamowi chodziło z subem o przesunięcie ciężaru brzmieniowego z najniższych rejestrów subbasu w te wyższe.

 

Zdecydowanie tak. Wplyw na to moze miec dosc specyficzna "buda" mojego auta.

 

P.S. Z produktow Brax'a raczej nie robimy sobie "polewki". Byl to raczej zart sytuacyjny.  :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to przepraszam..... badz co badz z tych subow o ktorych piszecie to mialem Lotusa SW250/1 i byl to jeden z najlepszych subow jakie mialem wlasnie grajacy bardziej w tych rejonach wyzszych subbasu....... dopoki nie zagoscil Brax 10.1 genialnie gra z ESX'em Q475.1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na spocie posłuchałem Procka, pierwszy raz z Braxem na pokładzie.

 

Świetny system. Spójny, bardzo detaliczny a mimo to nie męczy nawet przy wyższych poziomach głośności. Wooferki przyjemnie kopią, choć czasem mam wrażenie, że sub przykrywa swoim mięskiem kicka z drzwi. 

 

Bardzo przyjemny system, który się słucha z dobrej pozycji - siedzi się nisko i w oddalonej pozycji od tweeterów. 

 

Gratulacje i czekam na dalsze mody;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jako, ze obecnie jestem chory wiec za bardzo sie nie rozpisze. 

Pierwsze wrazenia sa takie, ze brax ma lepsza gore oraz srednice. Bardziej subtelna, delikatna. Mosconi zas jest bardziej chlodny, bezposredni ale nie natarczywy. 

Najwieksza roznice slychac na dole pasma. Mosconi wprowadzil w moj system ogromna ilosc energi i zycia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...