Skocz do zawartości

I Eliminacje MP Easca 2013 - Olsztyn


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 283
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Co do wypowiedzi Truck'a to siem nie wypowiem. Dlaczego? Truck knows best, chociaz go na miejscu nie bylo.

 

No tak... Bo raptem niecałe dwa tyg temu słuchał aut omawianych tutaj, więc pewnie w tym czasie zostały poczynione takie mega rewolucje, że kompletnie inne granie.

Auto tak Burego jak i Raadka znam, dość dobrze, Raadkowe mi nigdy nie podejdzie gdyż wynika to z innych preferencji i jest zupełnie inaczej strojone niż ja bym to widział u siebie, szanuję to, nie moje auto, nie moje granie, więc ch... mi do tego. Ale jak bym odebrał tak grający samochód to... Bym się rozczarował i tyle. I tak szybko jak by wyjechało to by wróciło na tapetę do Natural...

Burego zaś auto słucham hmm... Średnio dwa razy w mieś i czasami po kilkanaście h kiedy razem gdzieś się wybieramy, więc w zasadzie także masz rację, nic nie wiem, nic nie widziałem.

Nie rozumiem zaś jedynie dlaczego tak ciężko zrozumieć ,że ktoś może lubi inaczej? W samym tym temacie po zawodach podzieliliście sie opiniami czy wrażeniami z odsłuchów, kiedy ja odpowiedziałem Maxamowi , na uwagę o zbyt "mięsistym" subie u Burego, zauważyłem jedynie ,że to kwestia co kto lubi i jemu u Burego za "dużo" a jak dla mnie to za "mało" i daję więcej jak słucham sobie Focusa.

Punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia , ale widzę ,że nadal jest popularne tylko jedno słuszne i pożądane stanowisko a jakakolwiek indywidualna ocena spotyka się z "klapsem" w ucho bo się raczyłeś wychylić. :)

 

 

 

A mnie się wydaje, że pół kraju ma preferencje równowagi przesunięte w dół pasma.

 

Napisał mieszkaniec Pomorza ,gdzie na spot przyjeżdza jedno auto typowo SQLowe na 30 innych grających tak ,że uszczelki wyrywa.... Nigdzie indziej w kraju nie ma tylu fanów "jebania" subbasem jak w Trójmieście i dobrze o tym wiesz... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kappa... I tak u Nakamichi jak i u mnie grała ze znacznie większym wykopem, ale jeszcze raz powtarzam ja rozumiem skąd to się bierze, Raadek właśnie tak preferuje bo rok temu na zlocie forum słuchałem Yariski w innym setupie i w zasadzie było to samo tyle ,że obecnie poprawiły się walory "techniki" sceny, zaś charatker sam w sobie jest podobny, więc to nie przypadek a świadome ustawienie auta tak a nie inaczej.

 

 

 


U burego nadmiaru basu jakoś nie pamiętam.

 

No widzisz więc hipokryzję forum, Ty napiszesz , że nadmiaru nie było, zaś Maxam ,że za mięsiście, Twoja wypowiedż przejdzie bez echa, zaś moja w zasadzie sprowadzająca się do Twojej(że wcale nie za tłusto), wywoła zamieszanie. Bądż pan mądry i pisz wiersze... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tłustawo i było ale nie w nadmiarze w porównaniu do reszty aut poza yarisem. Za to szybkość mniejsza niż lubię. Do dego brakuje. Seata z SP i Masterami nie słuchałem, za to w innym z kompletem Masterów było w tej kwestii jakby mniej dołu niż u Radka, jakby udawać, że sub nie gra bo zagłuszał w swoim tempie :)

Zaraz tam hipokryzję... :wink: Ja i Marek mamy troszkę inne uszy, jednak jakkolwiek byśmy nie podchodzili do sprawy to wnioski i spostrzeżenia mieliśmy podobne lub takie same... Bądźmy jak góru i nie drenujmy tematu bo się będzie lało i lało. A jebanie u innych, u których w aucie jebie nas nie interesuje. Kick znaleźliśmy na stacji Orlen, a u Adama siedzi Aliante, które z murzyńskim graniem nie ma wspólnego języka :P Ja nie kojarzę, żeby na spotach w Gdańsku wyrywało uszczelki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Napisał mieszkaniec Pomorza ,gdzie na spot przyjeżdza jedno auto typowo SQLowe na 30 innych grających tak ,że uszczelki wyrywa.... Nigdzie indziej w kraju nie ma tylu fanów "jebania" subbasem jak w Trójmieście i dobrze o tym wiesz...

 

Nie chce sie powtarzac ale moj post #201 mowi bardzo dosadnie. Wpadnij kiedys i posluchaj (chociaz raz, wtedy bedziesz mogl co kolwiek o tym powiedziec) co gra w Trojmiescie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Nie chce sie powtarzac ale moj post #201 mowi bardzo dosadnie. Wpadnij kiedys i posluchaj (chociaz raz, wtedy bedziesz mogl co kolwiek o tym powiedziec) co gra w Trojmiescie.

 

Wystarczą mi filmiki u Suzukiego z Trójmiejskich zlotów z Bmką na Jack Hammerze (o ile jeszcze istnieje to autko)... :)

Już dawno się z Mehowem umówiłem ,że jeśli tylko wyląduję w Waszych stronach spotkamy się, więc będzie okazja i posłuchać i porozmawiać na żywo a nie wirtualnie drapiąc za druty na forum. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za zrobieniem i szklaneczki oranżadki :)

Tego samochodu z przepompownią powietrza nawet bym nie odwiedzał od wewnątrz.

Teraz raczej ku Quality samochody się rozpędzają.

 

W Olsztynie miałem właśnie wrażenie takiej szkoły grania z dominującym dołem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Kick znaleźliśmy na stacji Orlen, a u Adama siedzi Aliante, które z murzyńskim graniem nie ma wspólnego języka :P

 

To może dowiem się w końcu o co z tym "kickiem" kaman? Bo przewinęło się parę razy bez wyjaśnienia. :)

A Aliante... naleśniki to się je na śniadanie a nie słucha. :D



 

 


Teraz raczej ku Quality samochody się rozpędzają.

 

Suzu najlepszy przykład... :D Jak połączyć SQL z DBL...

Ale powiem Wam ciekawostkę, nie wiem na ile się zmieniło w zielonej po tej rewolucji przez zimę, ale Suzuka słuchałem po kilka h parę razy w zeszłym roku i doszliśmy do wniosku ,że pasi Nam dość podobne granie. Więc wystarczy wsiąść do niego i już masz to co bawi i mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się wstydziłem bo ta pani za ladą miała bardzo męski wyraz twarzy, lepiej nie ryzykować. Przy okazji Olsztyna widzieliśmy pare ciekawych samochodów, w tym jakiś przelot trabików i dużych Fiatów, niezłą Warszawę i 125p no i dwa razy brązowego Mercedesa z miekkim dachem na żółtej numeracji :zakochany:

Stos ryczących V-teców, pare plastidipowych Lexusów i Porschawek, kilka BMW... I jeden radiowóz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Kick miał charakter zbliżony do tego na foto

 

Cem takie dwa w drzwiach, nikt już nigdy by nie zarzucił "ale kicka to tu nie ma"... hahaaha... Udane to foto. :)



 

 


I jeden radiowóz.

 

Niech zgadnę Kia? :D Akurat do pościgów za tymi porschawkami :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie perkusja Radku a kocioł w orkiestrze symfonicznej... Kojarzysz? Takie coś duże zazwyczaj miedziane z mocno naciągniętą membraną o prawie metrowej średnicy w którą jeden koleś wali pałką obita filcem...

Co to kocioł to wiem,ba nawet w przeszłości uświadczyłem jego brzmienia.Za cholerę nie mogę sobie go uświadomić stojącego za widownią z dala od reszty instrumentów.

 

 

 

Auto tak Burego jak i Raadka znam, dość dobrze

Mogę pogratulować jasnowidzenia,bo nawet ja jeszcze nie poznałem do końca tego systemu.Został złożony w piątek przed imprezą w Olsztynie(inne źródło,tw oraz wzmacniacze) :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


truck, dnia 05 Cze 2013 - 01:36, napisał:


Auto tak Burego jak i Raadka znam, dość dobrze

Mogę pogratulować jasnowidzenia,bo nawet ja jeszcze nie poznałem do końca tego systemu.Został złożony w piątek przed imprezą w Olsztynie(inne źródło,tw oraz wzmacniacze) :ph34r:

 

No i wszystko jasne :)

 

 

 


Wpadnij kiedys i posluchaj (chociaz raz, wtedy bedziesz mogl co kolwiek o tym powiedziec) co gra w Trojmiescie.

 

Zaczynam się już bać, podjechać na ten podziemny parking czy też nie, bo moje auto stroi się wyłącznie na Bregovica, na tej też płycie strojone poszło pod ocenę AYA'i ;) a tam raczej chudo nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wszystko jasne :)

 

 

 

 

Zaczynam się już bać, podjechać na ten podziemny parking czy też nie, bo moje auto stroi się wyłącznie na Bregovica, na tej też płycie strojone poszło pod ocenę AYA'i ;) a tam raczej chudo nie jest.

Nie znudził się Wam jeszcze ten alkohol ?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę pogratulować jasnowidzenia,bo nawet ja jeszcze nie poznałem do końca tego systemu.Został złożony w piątek przed imprezą w Olsztynie(inne źródło,tw oraz wzmacniacze) :ph34r:

 

Heh to mnie zastrzeliłeś podmianką. Zwracam więc honor i przepraszam. :)

Czyli znowu coś nowego do odsłuchu? :wink:

Kiedy w końcu zamkniesz tego zająca w klatce chociaż sprzetowo... :help:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...