Skocz do zawartości

I Eliminacje MP Easca 2013 - Olsztyn


Rekomendowane odpowiedzi

Tmaxi a ty w dbdragu czy SQ ??

 

A ja jadę sie zrelaksować jako wolny strzelec odpuszczam sobie, z autem nie zdążę :(ale kibicuje SQ

 

ale wiecie wymienmy sie telefonami, albo ustalmy jakies miejsce i czas spiknięcia bo sie pogubimy i nikt z nikim nie podada, a co mówić dopiero o zrobieniu Jacka :D:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 283
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Powróciliśmy.

Frekwencja chyba dość spora (choć doświadczenia w tej materii nieco mi brak), sporo aut zza naszej wschodniej granicy (w tym bardzo oryginalnych czy egzotycznych u nas systemów i pomysłów strojeniowych - Flux, Saba, strojenia na zakładkę itp).

Mnie szczególnie podobał się wielki postęp w aucie bonless'a, system w jasnoniebieskim Fiacie Stilo i sposób prezencji sekcji średnio-wysokotonowej w systemie Burego.

Bardzo dziękuję wszystkim, którzy udostępnili swoje auta do odsłuchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś tam wyniki z pierwszych info:

 

Profi :Bury 1sze miejsce

Maxi: 1sze jakaś laska z Litwy , drugi gazownik

Funi;Karolina( Maciek), trzeci Suzuk! i co ciekawe Suzuk 1sze w mini DBL :D

 

Gratulacje wymienionym i nie wymienionym. Pierwsze koty za płoty w sezonie 2013. :wink::ok:



 

 


Ja chyba za bardzo nie wiem o co chodzi ... ?

 

O pierwsze zawody z Burym w roli sędziego bocznego przy ocenie brzmienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


w tym bardzo oryginalnych czy egzotycznych u nas systemów i pomysłów strojeniowych - Flux, Saba, strojenia na zakładkę itp

 

A jakieś rozwinięcie myśli?

 

i tej:

 

 


postęp w aucie bonless'a

 

i tej:

 

 


system w jasnoniebieskim Fiacie Stilo

 

Nie każdy mógł być i miał bliżej jak Wasza delegacja to podzielcie się wrażeniami w szerszy sposób niż zdawkowe "podobało mi się", nawet nie wiem co konkretnie... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było bodajże z 6 aut z Litwy i Łotwy.

Kilka systemów na przetwornikach Flux. Piękne klocki lecz właściciele chyba niespecjalnie mieli pomysł jak je wykorzystać.

Odsłuchiwałem dwa - jeden pasywnie pocięty na Gienkach, Mosconi i starej F1, drugi na jednostce jak moja, elektrowni nie pamiętam.

Ten pierwszy ze sceną przyklejoną do lewego słupka, wycofaną dość znacznie średnicą i sporą dawką subbasu (to chyba było jakieś 12" od Rainbow'a). W drugim po raz pierwszy widziałem system pocięty w taki sposób, że praktycznie każde pasmo nakładało się z sąsiednim (czasy pomijam). Brzmiał bardzo dziwnie.

 

Jeśli idzie o polskie auta które wymieniłem - Honda bonless'a bardzo zyskała na cięciu pasywnym (szczególnie, że właściciel operację cięcia przeprowadził sam), wyższe ucięcie woofer'ów od dołu i pożyczony sub Macrom'a poskutkowały dużo fajniejszą równowagą tonalną. Teraz przyjemność czerpać można z obcowania z całym systemem, nie tylko z mięsistym dołem :)

Fiat Stilo gra nieco zbyt mięsiście dołem, lecz z fajnie zarysowanym kick'iem. Fajne zgranie suba z frontem. Supremo w połączeniu z kopułkowym średniakiem (chyba Morel?) spisały się fajnie. Przyjemny system.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bury dałeś popis.

 

Dalsza część sezonu pokaże, bo jeszcze się nie zjawiła główna konkurencja w profi, niemniej nie obecni głosu nie mają więc kolejny super wynik dla Radka. Gratulacje. Co złoto to złoto. :)

Najbardziej zadowolony pewnie Suzuk, pierwszy start i od razu brąz w SQL i złoto w DBL... Zielenina pozamiatała. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...