Skocz do zawartości

I Eliminacje MP Easca 2013 - Olsztyn


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie myślę że Olsztyn trzeba zamknąć i czas zacząć przygotowania do Sosnowca ! Jak pokazały pierwsze eliminacje , poziom wysoki , autka fajne , wyniki nie odbiegają od zagranicznych :D ( pozdro Gazownik :) ) więc kto się chce sprawdzić , dawajcie na Sosnowiec . Jak co roku liczę na dobrą frekwencję Śląska , panowie rejestrować się lub zrobić spota i widzimy się na miejscu na  :zdrowko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 283
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak to chopy zawsze mówią, trzeba mieć cierpliwość do niektórych z forum :) , rozumiem że teraz część ludzi będzie na mnie krzywo patrzyła jak będe coś pisał o EASCE , ale zawsze lubiłem zawody i zapraszałem jak najwięcej ludzi bo fajnie jest się spotkać i pogadać , a przy okazji skonfrontować sobie autka . Część tego nie rozumie i niestety zazwyczaj są to CI którym się tam nie wiedzie .

 

Nie pije teraz do nikogo personalnie bo kilka takich osób jest na forum :)

Co Ci tak strasznie przeszkadza?Z tego co wiem nie ma przymusu czytania.

x2 nawet nie wiem o Co hellsin Ci chodzi ? czego czytać nie możesz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Co Ci tak strasznie przeszkadza?Z tego co wiem nie ma przymusu czytania.

 

 

 


x2 nawet nie wiem o Co hellsin Ci chodzi ? czego czytać nie możesz ?

 

jak zwykle przepychanki, bo to bo tamto i ogółem paplanina bezsensowna i bicie piany :P z resztą mnie nie było więc topcie się dalej we własnym sosie :D bon a petit :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...i startować w profi?

 

Pamiętam,że wymieniłeś co tam poszło do wymianki, tylko nie wiedziałem dlaczego, teraz już jasne. To tak grubo wychodziło ,za te zacne dziadki budżetowo? :)

A z tym profi to w zeszłych latach różnie bywało czy w amatorze, zjawiało się po 3 auta na krzyż, a w funi czy maxi prawie pełny skład więc wbrew pozorom tam było bardziej pod górkę.

Mnie tylko zastanawia , dlaczego u Nas tak mało popularne jest mini... W zasadzie każdy może wpaść z czymkolwiek innym od serii a mimo wszystko mało autek... Na AYA zaś całkiem są popularne te klasy mini i jakoś nie ma żadnego obciachu ,że przyjechała żółta taksówka... Wręcz przeciwnie, dla mnie to dowód na pozytywne zakręcenie właściciela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin t Twoje S40 było na Olsztynie wraz z kolegą z Mazdy ??

 

Edit: Już sprawdziłem to ty :) Gratulacje fajnego auta , popraw tylko montaż bo następnym razem więcej pkt poleci ;)

 

 

Tak to ja  :wink:  Dzięki :wink:

 

Montaż i tak był niezły w porównaniu z tym, co tam sie działo jeszcze dzień wcześniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Wachadła czy wahadła?

 

Heh wiedziałem ,że coś mi dziwnie to zdanie wyglądało... Ale cały dzień na nogach to i babol poleciał, dzięki Danon. :)



 

 


Wskaźniki będzie prościej :wink2:

 

No dobra już dobra, wahadło jest ok, nie róbcie już ze mnie kołka bez szkoły, każdemu może się zdarzyć. :chytry::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...