Skocz do zawartości

Dodge Caliber - małe sql.


tbrek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 246
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 3 miesiące temu...

Mały up-date

 

Po kilku miesiącach grania GZ postanowiłem sprawdzić co potrafią TT1'ki , zagosciły u mnie w aucie przez 2 miesiące, ale niestety to nie mój typ grania - w tym się tylko utwierdziłem

 

DSC07016_800x533.JPG

 

I przez przypadek zagościły u mnie pewne wynalazki, i nie powiem, robią grande robotę, 18cm, szybkie i niskoschodzące, i niebuczące, potrafią wybrzmieć i zamilknąć zanim inne zaczną buczeć, tak jak miały to okazję zrobić u mnie LS185 na chwilowym gościnnym wystepie.

 

DSC07012_800x533.JPG

 

Przykręcone wstępnie na 4 metryki, ale chyba będzie trzeba poświecić troszkę więcej czasu na pozostałe 4 otworki i je zamocować jak powinno :)

 

DSC07018_800x533.JPG

 

  • cewka o średnicy aż 50mm nawinięta płaskim drutem CCAW na karkasie kaptonowym
  • Membrana typu sandwich węglowo-kewlarowa
  • Kosz odlewany ze stopu aluminium
  • Pierścienie Faraday'a zmniejszające zmiekształcenia

Ciekawy przetwornik, nie powiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Aurum Cantus AC165/50CK

 

 

 


wklepałem do google'a Twój opis i wyskoczyło to:

http://wws.loudspeak...0ck-p-1805.html :D

 

javohl Herren Generäle :)

 

Po otwarciu kartonika powaliła mnie naklejeczka "Made in China" ale co tam - sobie pomyślałem, co teraz nie jest z CHrl :) no i pozytywne zaskoczenie

Idealnie uzupełniły wąskie pasmo, nie robi na nich większego wrażenia czy odcięte przy 63/12 czy 40/12 , choć przy 40 zdejmuje poziomem 0,5db.

 

 

 


Posłuchaj go sobie w 2 drogach :)

 

Nie z tym tweeterem, mają za duże podbicie na górze a ciągnąć bym je musiał do ok 3150, przy 4kHz mogłyby już nie dać rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kein problem, przyzwyczajony jestem do zlotów pod domem, im zimniej i ciemniej tym szybciej i dłużej jestem w domu.

 

Może ściągne kolegę ze swoim autem co na XM'ach ma system postawiony, Dego Master tw na górze, Brax 6.1pp na dole i RF HX2 2110 z tyłu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzięki koledze  pawel_luk1 mogłem dziś zrobić małą druciarnie :)

 

Jako że Dodge Caliber na 5-cio pozycyjny tempomat, 6-cio klawiszowe sterowanie jak i klakson ma tylko 2 przewody... wszystko leci CAN'em , nie miałem dużo opcji na podpięcie sterowania do pionka,

Pionki najwyższych serii nie są wyposażone w żadne wejścia sterowania itp. więc trzeba było poswięcić pospolite jajo, chwycić miernik, lutownice, pilnik, i kilka kabelków w łapsko no i jazda z koksem :)

 

Teraz tylko zostało poukładać to dookoła poduszki , nawiercić otwór z tyłu obudowy kierownicy na diodę i je wpiąć, wrócić do serii mogę w każdym momencie, wystarczy tylko wylutować przewody i wpiąć fabryczne wtyczki, a sterowanie sprawdzone - działa :)

 

DSC07065_800x533.JPG

 

DSC07066_800x533.JPG

 

DSC07067_800x533.JPG

 

DSC07068_800x533.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Tomku radio nie łapie Ci sygnału z pilota na kierownicy?

 

Łapie, ale te klawisze z tyłu kierownicy pasują mi bardziej jak jajo na pasku :)

 

 

 


Rezystory jak pochowane :) One tam były czy je wciskałeś?

 

Rezystory od fabryki, tu nic nie musiałem dorabiać.


Mały up-date z dziś :)

 

Górna pokrywka, ramka gotowa, dekielek schnie, plexi z czasem.

 

DSC07073_800x533.JPG

 

DSC07071_800x533.JPG

 

DSC07070_800x533.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...