Skocz do zawartości

Dodge Caliber - małe sql.


tbrek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 246
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dziękuje jeszcze raz.

 

Na Olsztyn raczej się nie wybieram, chciałbym skończyć auto na 15.06 i do Pardubic polecieć.



Patrząc na terminarz, to w tym roku też raczej nie zawitam, Olsztyn nie wyrobię, następne pokrywają się z Pardubicami a już obiecałem chłopakom z CZ że przyjadę (może startnę z CZ kwalifikacją :) ), Kielce nawet jak potwierdzą to akurat jest mój urlop na drugim końcu PL, a klimat Izbicka (z opowieści i zdjęć) jakoś mnie nie przekonuje do przebycia tej drogi.

Tak więc może nadaży się jakaś inna okazja w postaci spotów w słubicach, Truck jakiegoś grilla na hali rozpali albo cuś....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Gadaj szybko jak na początku GZ brzmią :D

 

Po kilku dniach mogę już coś napisać, aczkolwiek wraz z biegiem czasu, jeszcze zmienia się charakter ich brzmienia

 

Znam dobrze 18W w wersji SS, montowałem i odsłuchiwałem je kilkukrotnie, i to co rzuca się na pierwszy plan to ilość informacji jakie są wstanie przekazać te GZ, SS już równomiernie potrafił buczeć (np. Marc Cohn, czy kawałki z płyty Bałkan) , one nawet jak do tego progu dochodzą jeszcze słychać modulację,

Mają też mocny fundament, choć troszkę grają tłusto, czasem brak im delikatności - ale nie jest to aż tak bardzo męczące, znów na szybkich kawałkach z dobrą stopą, łupia krótko pewnie i kontrolowanie bez zbędnego przeciągania, co znów SS potrafił wielokrotnie zaciągnąć.

Tak więc jestem zadowolony z ich zamontowania, i jedynie co zmusi mnie do ich zmiany to podejście czysto polityczne, zamiennie wrzucę 6,1 lub po odsłuchaniu możliwe że 6,1PP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Tak więc może nadaży się jakaś inna okazja w postaci spotów w słubicach, Truck jakiegoś grilla na hali rozpali albo cuś....



Coś zorganizujemy jeśli nadarzy się okazja bez nadkładania specjalnych podrózy, to choć raz skrzyknie się fanów CA z Lubuskiego-Zach-Pom. Na moich śmieciach, kiełbaskę i coś zimnego śmiało da się zorganizować. Więc tylko kwestia chęci. :) Jeszcze Siergieja zdopinguję to już byśmy mieli dwa fajne auta "made in Pyrlandia". :ok:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw polerka, potem miedziowanie a na koniec chrom narzędziowy, przedwczoraj do pólnocy je męczyliśmy kolejno w kąpielach:) w każdym razie dość mocny gdyż ringi były na wymiar na styk, i troszkę spuchły, żeby je nabić musiałem użyć plastikowego młotka z piaskiem, zero śladów ani rys :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne słupeczki :) chromik fajniutki, ja zawsze alu zostawiam w polerce, przy użyciu odpowiednich past efekt jest też powalający ale chrom to chrom więc szacuneczek :padam: nakład pracy adekwatny do użytych przetworników :)

 

Ale coś z tą konsolą musisz zrobić bo nie pasuje do reszty :( wierzę ze masz już jakiś plan :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...