Skocz do zawartości

Skoda Octavia Combi 2


bajer81
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co do wykonczenia slupkow to narazie wyslalem zapytanie ile bedzie kosztowalo ich obicie, czasami trzeba cos zlecic bo zrobienie samemu moze kosztowac za duzo czasu nerwow i kasy w zmarnowanym materiale ;)

 

Kierunki byly ustawione na 3 go pasazera,

Symetryczne napewno nie sa , to dopiero moje drugie slupexy i pierwsze do 3 waya

Gdybym mial warunki i nielimitowany czas to moze bym sie bawil w milimetry ale to nie samochod do wygrywania zawodow emma ;)

 

Troche zywica sciagnela za mocno pewnie dlatego ze bylo 6 stopni wiec farelka poszla w ruch i nie do konca pasuja, szczegolnie pod uszczelka brakuje troche zeby sie do konca wstrzelily.

 

Co do sluchania to jest ok zdecydowana poprawa gry wofera w komorach po zdjeciu gornych czestotliwosci. Mysla ze do basiku na desce jest juz bardzo blisko.

 

Gora tez gra duzo lepiej szczegolnie jezeli chodzi o kierunki podnioslo sie wszystko troche i widac (slychac) roznice

Zdecydowanie.

 

Przydalby sie jakis fachowiec od krecenia gainami, i nie tylko ktory by mi to wszystko poukladal w logiczna calosc

 

Od kupna sca1 chcialem miec komplet scandynavi wiec mozna powiedziec ze spelnilo sie urodzinowe zyczenie.

 

Dzieki za dobre slowa i chec pomocy kazdemu kto dolozyl cegielke , wypije dzisiaj wasze zdrowie ;)

 

Ps c.d.n .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 183
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

klocuszki zacne , jak ocenisz granie suba pod A6 ?

 

Dzieki klocki oczywiscie z ebaya a d800 z olx w promocyjnych cenach ;)

co do a6 to jestem zadowolony aczkolwiek moge tylko porownac z pdxem 1.600 , a6 zdecydowanie lepiej kontroluje jla basik twardy krotki bez trzepaniny membrana zdecydowanie bardziej jakosciowo i latwiej jest wrzucic suba na deske.

Pdx robil wiecej lomotu, cisnienia i wiatru byl trudny do okielznania ale potrafil wycisnac bas z wszystkiego przez dodanie +na radiu, zazwyczaj konczylo sie to biciem basu zza plecow ale power byl wiekszy.

Jeszcze nie przecwiczylem wszystkich opcji z a6 wiec zapewne znajdzie sie ktos na forum kto moze powiedziec cos wiecej o tym zestawie

Da się. Bez problemu. Może chodziło o skaczacy eq i wypełnienie estetycznie miejsca po 2 din? ;-)

 

To mozesz zdradzic tajemnice jak sie da bo u mnie sie nie da wejsc w opcje ustawienia procesora z poziomu radia do tego lece po ainet bo nie widze opcji optical out on/off ?

 

Juz pisalem wczesniej ze skaczacy equalizer mi sie podoba wiec napewno zostaje no i zatyka dziure idealnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam akurat IVA D310R, u mnie trzeba wejsc w i-personalize albo cos w tym stylu i tam jest opcja A processor, nie pamietam juz jak z wyjsciem cyfrowym, ale chyba tez jest w tym menu. Swoja droga to szkoda leciec po ainecie jak masz jednostke z optykiem, tyle ze tam chyba jest ten specjalny optyk :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W audio settings mam opcje audio processor w ktorej klikniecie nie powoduje otwarcia menu ustawien procesora.

W iva505 w tych opcjach byla opcja wyboru podawania sygnalu po optyku

O ile procek ogarne ruxem to rux nie ustawi mi radia na optical out

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A defeat masz wylaczony?

 

No prosze cie ;)

Masz jeszcze na jednostce przelacznik ainet, 2 pozycje NORM i EQ/DIV, powinienes miec przelaczone na EQ/DIV

 

Tez cie prosze, przeciez lece przez procka tylko po ai net jedyne co musze zrobic to przelaczyc na radiu zeby sygnal z radia byl podawany przez kwe610 do procka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, sygnal cyfrowy to jedno, a obsluga procka ze stacji to drugie, z tego co przeczytalem w instrukcji to sygnal cyfrowy jest wlaczany automatycznie.

Moze trucku zajrzy, on ma/mial ta jednostke, to moze cos bardziej rozjasni.

P.S.

Jeszcze tak mi wpadlo do glowy, moze przy podlaczonym ruxie, to on ma priorytet i procek nie da sie sterowac ze stacji, ale to tylko takie przypuszczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Jeszcze tak mi wpadlo do glowy, moze przy podlaczonym ruxie, to on ma priorytet i procek nie da sie sterowac ze stacji, ale to tylko takie przypuszczenie.

Mysle ze trafne przypuszczenie :) Mam ta stacje ma ona pelne sterowanie procem i sygnal po optyku wlacza sie automatycznie po wykryciu - takze z zewnetrznego zrodla i to obojetnie czy jestes w sekcji tuner ipod czy tez bluetooth. Obrazowo wyglada to tak - gra sobie radio klikam na ipadzie ikone airplay i radio przestaje grac gra ipad przez airporta. Jeszcze ciekawsza opcja w trybie ipod gdy podlaczymy tradycyjnie ipada poprzez dedykowany kabel do stacji - na ekranie stacji tez mamy pelne info co do wykonawcy oraz sterowanie  z poziomu stacji zmiana utworow a procesor uzywa sygnalu cyfrowego z airporta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec z tego co ja rozumie i biore na chlopski rozum to sterowanie procem i dzwiek leci po ainet a optyk to tylko przesylanie dzwieku, skoro po ainet dziala rux to po odlaczeniu ruxa automatycznie powinien byc dzwiek przeslany po optyku a tak nie jest bo juz to sprawdzilem , tzw domyslne zrodlo ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwiazalem dzis problem przesylania dzwieku po optyku, instalujac tylko kilka radyjek w swojej karierze car audio mozna nie wiedziec ze alpine ma kabelek zwany "hand break" - zolto niebieski ktory trzeba podlaczyc do masy wtedy radyjko wyswietla dostep do funkcji procesora dzwieku i ustawien systemu takich jak przesyl przez optical out.

Odnosze wrazenie ze ameryki nie odkrylem ale zawsze to jakis postep tym bardziej ze nikt nie raczyl sie podzielic tym oczywistym faktem. Pozdro dla tych ktorzy wiedzieli a nie powiedzieli ;)

 

C.d.n....

post-1238-0-23484500-1430784595_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie, to powinien byc podlaczony pod wlacznik kontrolki recznego hamulca, jest to po to, aby mozna bylo ogladac filmy tylko na postoju.

Podpiecie to masy to taki maly trik, ja zrobilem to odrazu, jednak przyznaje ze nie wpadlem na to, ze blokuje to takze dostep do zaawansowanych ustawien.

Fajnie ze problem udalo sie rozwiazac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa zabawka nabyta z forumowych rak.

Dzis zalozony gienek , pierwsze wrazenia to dosyc trudny i uparty zeby go skontrolowac, zupelnie inne granie niz dls a8, wofery narazie przyciszylem ale przydalo by sie strojenie , gdzie jest harry potter jak jest potrzebny ;)

Jak narazie to temat klockow zamkniety jedyne co to moge wrzucic a8 na tw i sr zeby porownac z q240

P.S. Krisman dzieki za probe pomocy

post-1238-0-24345100-1430956020_thumb.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://i1.kwejk.pl/k/obrazki/2015/05/408a539db1d27112eed2de15e2a60e90.jpg

 

Chwilowo nie daje rady czasowo, na Twoim miejscu...podjechał bym na jakieś zawody emma, w każdą sobotę(zawodów)...chłopaki zasadniczo dobrze się bawią, chętnie kręcą gałą, bądź nakierują na tyle, że sam to w miarę ogarniesz(przynajmniej wstępnie).

 

Miłego odsłuchu nowego klocka :ok:

Najważniejsze byś sam kręcił ile się da gałą, to naprawdę dużo daje :ok:

 

Jeszcze troszkę i przyjdzie czas na letniego spota sca-uk, chętnie posłucham co się tam u was pozmieniało :wink2:

 

Może sam wyrobię się z nowa odsłoną fiesty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Odkopuje temat , dawno sie nic nie dzialo z powodu braku miejsca do pracy. Niestety nie udalo sie podprowadzic legginsow dziewczynie wiec troche inna metoda wykonczenia slupexow. Farba imitujaca deske rozdzielcza tzw : wrinkle effect. Oczywiscie fotki nie oddaja do konca realnego efektu c....d ...n ..

post-1238-0-87382200-1437323662_thumb.jpg

post-1238-0-76558900-1437323698_thumb.jpg

post-1238-0-40884500-1437323732_thumb.jpg

post-1238-0-44065400-1437323841_thumb.jpg

post-1238-0-06796200-1437323872_thumb.jpg

post-1238-0-76638900-1437323899_thumb.jpg

post-1238-0-31980800-1437323938_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...