Skocz do zawartości

ANTY NC+


mastah22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 roznicy i masz 108 nanałow i 34 hd pewnie w polszmacie masz to samo , pozatym jakosc jest teraz na poziome cyfry a sprzet na poziomie nki czyli najlepsze jak ktos wie o czym mówie , polsat jedzie na gównianym sprzecie 

dla mnie jakość polsatu zupełnie wystarcza...

 

 

dla ciebie mozna canal plus silver za 64 plus 10 za multi 

nie chce canal plus nie chce płącic wiecej, nie zgadzam sie na obciecie programów i dodanie takich które nie sa mi zupełnie potrzebne...

No i nie 64 tylko 69_10 za multi...

 

 

W polszmacie teraz online masz 15 miechów dekoder z nagrywarka 50zł i 3 miechy bez oplat... To tak w kwestii umów...

 

 

10 roznicy i masz 108 nanałow i 34 hd pewnie w polszmacie masz to samo , pozatym jakosc jest teraz na poziome cyfry a sprzet na poziomie nki czyli najlepsze jak ktos wie o czym mówie , polsat jedzie na gównianym sprzecie 

No właśnie, ogólnie uważam ze płacenie za tv takich pieniedzy jest chore... Nie ma wyjscia i alternatyw wiec co zrobic... Ale moze kiedys pojawi sie taki telewizyjny "play" i zrobi tym wszystkim złodziejom burdel cenowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 206
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

 

Powiem wam tyle, ze jakby Polsat sie teraz ogarna i zrobił szybka i dobra promocje dla niezadowolonych z tego co sie robi w nc+ to by wiele ugral.

 

Ale dekodery nadal mają do d... i obraz z n-ki a obraz z dekodera Polsatu to nie to samo... :/



 

Rozwiązuje umowę i chyba podpiszę nową ale ich warunków przejście nie reflektuje

 

hehe... To jest najlepsze, dawać lepsze warunki nowym klientom niż stałym ( i zostawiającym grosz od lat)... Bo człowiek jest głupi i nie umie liczyć, wyjdzie na to ,że chcąc zostać rozwiąże umowę a za parę dni podpisze jako nowy abonent na lepszych warunkach... Co za debil zajmuje się marketingiem tej nowej platformy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zawsze trzeba zwracać dekoder można było umowę podpisać tak aby po ukończeniu umowy dekoder został ze mną na stale, już 3 razy tak robiłem, od 3-4 lat tak było w C+ ze nowi abonenci mieli lepsze warunki niż stały klient i to głupota bo wystarczyło zerwać umowę i po pięciu minutach nowa podpisać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie muszę odsyłac(bo chyba są moje),a nawet gdyby to wole 200zl zapłacić jak przejśc na abonament wyżej na 18 mies.

I dokładnie jako nowy mam lepsze promocje jak po 3-4 latach  :/

mam czas jeszcze do 19.04

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nikt nas nie szanuje już chyba jako klientów i tym bardziej ze statusem stałego (co w moim skromnym mniemaniu powinno być in plus). Co roku mam telefon w plusie i jeszcze nigdy nie dostałem żadnej zniżki czy bonusu z okazji przedłużenia, za telefon zawsze płaciłem więcej niż nowy klient po to żeby zachować numer (oczywiście mogłem się przenieść, jak reszta mojej rodzinki, ale Ja wybredny co do telefonów jestem i jeszcze nie spotkałem żeby ten co chcę ukazywał się w danym czasie w innej sieci :( ).

Odbiegając nieco od tematu zastanawiam się co teraz mi zaproponują, bo zawsze proponowali mi opcję bez telefonu i więcej minut, a teraz już więcej minut, sms'ów i innych dodatków już mi dać nie mogą :P zniżki na telefon też pewnie nie będzie, także ktoś się chyba im w tym marketingu pogubił :mur1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie wiem czemu narzekacie jest lepiej , dla malkontentów jest opcja rezygnacji bez kosztów , ale co im pozostaje polsat ???

Jeśli ktoś sobie spokojnie używał dajmy na to telewizji N, powiedzmy średni pakiet za 59 PLN  i był zadowolony a nagle jest na siłę uszczęśliwiany nowym wypasionym pakietem NC+ to nie jest fajne.

Żeby było jasne dlaczego narzekają ? ... dlatego, że są zmuszani żeby przejść na wyższy i droższy  pakiet  - tu jest sedno - polityka NC+ jest taka, że klienci migrujący mają więcej płacić niż dotychczas.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ile będę teraz płacić jak sami mi przedłuża umowę a ile jako nowy klient?

jak klient cyfry mozesz do konca umowy leciec , teraz max a kiedys to inna sprawa w all inclusive masz wszystko łacznie z wypozyczalnia erotyka i masz jeden multiroom w cenie abonamentu bodajrze 169 to minimum narazie nie dziela ale masz opcje platinum + hbo 129 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

548955_451765688234678_215617470_n.jpg557903_451765678234679_615142898_n.jpg

Treść listu jaki dzisiaj otrzymał król Julian od złożyciela antync+

 

a poniżej decyzja UOKiK w sprawie NC+

http://www.hotmoney.pl/Nc-zostanie-ukarane-UOKiK-wszczal-postepowanie-a30012

 

Ciekawe czy abonenci będą coś z tego mieli czy znowu karę zapłacą i zrobią swoje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jeśli ktoś sobie spokojnie używał dajmy na to telewizji N, powiedzmy średni pakiet za 59 PLN  i był zadowolony a nagle jest na siłę uszczęśliwiany nowym wypasionym pakietem NC+ to nie jest fajne.

jezeli miałes za 59 nke to mozesz brac np za 64 z canal plus sam bym to wzioł ale mam wyzszy pakiet i nie moge dlatego zrezygnuje i podpisze nowa umowe , biały dekoder jest za free wiec w czym problem ??? , jak ktos lubi narzekac zawsze bedzie , nad ofertą pracuja jeszcze i nie mówione ze sie nie zmieni 



 

Ciekawe czy abonenci będą coś z tego mieli czy znowu karę zapłacą i zrobią swoje ?

Poł roku za darmo jak w polsacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

jezeli miałes za 59 nke to mozesz brac np za 64 z canal plus sam bym to wzioł ale mam wyzszy pakiet i nie moge dlatego zrezygnuje i podpisze nowa umowe , biały dekoder jest za free wiec w czym problem ??? , jak ktos lubi narzekac zawsze bedzie , nad ofertą pracuja jeszcze i nie mówione ze sie nie zmieni

Tylko, że oferta NC+ to pakiet silver za 79 PLN - ostatecznie proponują w takich wypadkach 69 PLN i niby ok ale ja nie chcę być zmuszany do wykupienia wyższego pakietu - chcę płacić tyle samo.

Nie chcę też białego dekodera - mam turbo i jestem z niego zadowolony - nie planowałem wymiany sprzętu.

Poza tym nie podoba mi się, że w takich sytuacjach klient migrujący musi szarpać się o lepszą ofertę a nowy może sobie spokojnie wybrać pakiet universe i wszystko jest OK.

Po prostu nie powinno być tak, że dotychczasowych klientów zmuszają do płacenia więcej.

 

Ogólnie klienci podpisując umowy na pewne warunki się godzili a nowy operator tego nie respektuje :zakrecony:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I juz macie zmiane mozna podpisac umowe na te samą kwote co było wczesniej , nie trzeba brac na siłe promocji :)

Piszcie na priv to wam wyjasnie .



 

Mirek ja jestem użytkownikiem TV N i aktualnie jestem wolny od umów i to juz od ponad roku.
A po 19.04?

na moje jak miałes pakiet za 59 to dostaniesz za 59 w innych przypadkach pewnie bedzie potrzeba interwencji badz infolini badz punktu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Mirek a jak wygląda zerwanie umowy, co muszę zrobić aby już nie być klientem nc+.

poszło też PW

nc+ raczej nie jestes c+ badz n wysyłasz rezygnacje wg adresu z umowy cyfra do krakowa a nka do warszawy bodajrze nie pamietam ale mozna sprawdzic w necie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

I juz macie zmiane mozna podpisac umowe na te samą kwote co było wczesniej , nie trzeba brac na siłe promocji
Piszcie na priv to wam wyjasnie .

Pisz tutaj... A abonament pozostanie czy wymusza na mnie nowe zupełnie niezgodne z podpisana umowa 18 miesiecy?

 

 

Ja nie wiem dlaczego Ty chłopie nie potrafisz zrozumieć że skoro podpisało sie umowe na określony czas to można NIE ZGADZAĆ sie na zmiane warunków i miec o to pretensje, do tego uzasadnione...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

I juz macie zmiane mozna podpisac umowe na te samą kwote co było wczesniej , nie trzeba brac na siłe promocji :)

Piszcie na priv to wam wyjasnie .

 

Pisz tutaj - niech wszyscy skorzystają :wink:

 

mirek_smok - czytam dużo o tej sprawie, sam też dostałem ofertę, w rodzinie też mają podobnie i nikt nie dostał propozycji za tyle samo co płacił, zawsze było to więcej, dodatkowo na 18 miesięcy co jest oczywiście kolejnym przegięciem.

Najlepiej po prostu rozwiązać umowę i podpisać nową na kogoś innego (np. żonę) i korzystać z tego pakietu, który wybrało się samemu a nie na siłę ...

tylko niestety dochodzą koszty związane z aktywacją nowego abonenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...