Skocz do zawartości

Łódź - zloty maniakow SCA


Rekomendowane odpowiedzi

Siemka

 

Tak sobie pomyślałem ze na 90% od 18-stycznia bede mial troche wolnego wiec moze jak byście 20 kleili jakiegoś spociaka wtedy to bym może się do was wybrał z wizytą :D

 

Na ostatnim wolnym nawiedzilem 100lice i było fajnie więc teraz może na południe bym się wyexportował :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie ma się czym chwalić to i nie ma takiego tematu. Większość chętnych i tak słuchało lub będzie słuchać na żywo więc nie ma sensu dawać pożywki osobom czekającym na krytykowanie czegoś, co widzą na fotkach i czego sami pewnie lepiej by nie zrobili.

Zauważ, że osoby mające w głowie troche ferrofluidu (tego poprawiającego brzmienie) i kilka dobrych instalek za sobą nie odzywają się i prędzej pomogą niż skrytykują jak np. Mastah, Dan, Raadek, lklukasz, Passat - kolejność przypadkowa.

 

Może kiedyś będzie taki temat, ale najpierw naprawde musi zagrać, a ja jestem troche wybredny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie są fora jedni pochwala i pomogą czasem skrytykuja ale to w przypadku konkretnej lipy a drudzy nie ważne czy dobrze czy zle to zkrytykowac dobić ale właśnie najciekawsze jest to ze ci co najbardziej zajmują sie bezpodstawna krytyka swojego auta boja sie pokazać bo przeważnie nie ma co pokazywać :D ale tak to znawcy tematu ze hoho :wink:

 

Wstawiaj swój i sie nie przejmuj co kto napisze. Właśnie takie tematy gdzie coś sie dzieje są potrzebne. Krytykami i druciarzami sie nie przejmuj

 

Ja będę napewno kibicować :hurra:

 

Jak już znajdziesz i zrobisz wszystko to już będzie za późno.

 

Ja lubię tematy gdzie coś sie dzieje a nie takie ze zrobiłem,skończyłem,podziwiajcie ale nie krytykujcie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...