Skocz do zawartości

Łódź - zloty maniakow SCA


Rekomendowane odpowiedzi

I tak muszę wyskoczyć do Łodzi oddać wreszcie Adamowi ładowarke, bo juz mi sie głupio robi.

Grzegorzu małe zmiany u mnie więc zapraszam. Góra jeszcze nie jest zestrojona ale ukierunkowana na klej na gorąco :) najważniejsze, że cośtam gra :)

Katarzyna ma szkołę, więc pewnie podjedzie swoim żukiem koło 18:30.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Fajnie było jak zawsze

 

Wspólnymi siłami ogarneliśmy u mnie góre - ja oczywiście ten fizyczny :P Po zmniejszeniu gaina na Gienku, Morele nie zmęczyły mnie, mimo że ja je męczyłem całą droge powrotną. Suba nie trzeba było ruszać. A woofery... jeszcze grają :D

 

Grzegorz, Katarzyna zadowolona, że wreszcie miała z kim pogadać o pierdołach :P

 

gazownik, co se sam gazu nie tankujesz, dzięki że znów smerałeś me bębenki uszne wspaniałymi 2,5kHz

 

FUBU, na koniec wyciągnąłem butelke Jałowca, wzieliśmy po łyku i sie rozjechaliśmy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zjaraliscie do konca ASy? :P

Nie już dalej nie śmierdziało :D

Suba nie trzeba było ruszać.

Ja by go mimo wszystko ciut skręcił bo walnął całkiem solidnie tą cewką.

Grzegorz, Katarzyna zadowolona, że wreszcie miała z kim pogadać o pierdołach :P

I bardzo dobrze :) Może chętniej na spty zaglądnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam wszystkich. Jako ze najblizej mam do Łodzi mam taka pytanko/prosbe. czy ktos z was ma moze dostep do termlaba, badz bas meter ? Ewentualnie czy ktos z was jest w posiadaniu tych urzadzen ? Ewentualnie czy w poblizu (Łódz, Pabianice, Zgierz) ktos z was wie gdzie takie urzadzenie sie znajduje i czy mozna z niego skorzystac ?

 

Bardzo prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Jako ze najblizej mam do Łodzi mam taka pytanko/prosbe. czy ktos z was ma moze dostep do termlaba, badz bas meter ? Ewentualnie czy ktos z was jest w posiadaniu tych urzadzen ? Ewentualnie czy w poblizu (Łódz, Pabianice, Zgierz) ktos z was wie gdzie takie urzadzenie sie znajduje i czy mozna z niego skorzystac ?

 

Bardzo prosze o pomoc.

w podobnej odległości masz jeszcze dB-max w Gomulinie przy Piotrkowie http://www.dbmax.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...