Skocz do zawartości

Łódź - zloty maniakow SCA


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Koledzy potrzebuję namiary na kogoś kto ma dostęp albo warsztat wyposażony w analizator spalin. Muszę wyregulować mieszankę w moim tico bo 4 krotnie przekraczam normy emisji CO. Jak coś PW.

Podjedź do wydechowca niech Ci wspawa tulejkę pod sonde Lambda , kup sonde 4 przewodową , kup wskaźnik diodowy , i sam sobie wyregulujesz. Mało tego, będziesz miał podgląd na bieżąco podczas jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gałami pokręcone, tylko teraz mkgustav musi to przetrawić. Interface użytkownika tego Clarka doprowadziło mnie do białej gorączki w momencie zgrywania pary tweeterów z parą wooferów. Natomiast mkgustav'a doprowadziło do szału 2,5khz przy strojeniu :hyhy: Kwestia przyzwyczajenia.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro przestawie gain w gienku na ok. 25-30%

Po tym drugim gainie tym na 40% to tak max -2 dB/kanał mogło by być, ale nie więcej bo znowu będziesz miał koc na tweeterach. Więc 35 % gain a nie 25

 

Grzegorz dlaczego dałeś Katarzynie płyty? :D

Sinoff w niedzielę jest zazwyczaj bardzo dobroduszny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też wróciłem z prezentami :hyhy:

 

 

Po tym drugim gainie tym na 40% to tak max -2 dB/kanał mogło by być, ale nie więcej bo znowu będziesz miał koc na tweeterach. Więc 35 % gain a nie 25

 

Sklepe dzisiaj skrzynke i pobawie sie z tymi gainami, bo narazie mam -8dB...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz dlaczego dałeś Katarzynie płyty? :D

Zadekowałeś się z gazownikiem w aucie a bidulę samą zostawłeś :) to ją pocieszyłem, tak troszkę tylko :D

Ale zdecydowanie lepiej będzie brzmiało, że płyty mi się zapomniały i tej wersji się trzymajmy :)

 

Sklepe dzisiaj skrzynke i pobawie sie z tymi gainami, bo narazie mam -8dB...

Ja bym zostawił w spokoju gainy, jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...