Skocz do zawartości

Łódź - zloty maniakow SCA


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam,

ma ktoś z was może koledzy mikrofon do zestrojenia pionka p88rs? Wziąłem takowego od kolegi jednak mikrofon gdzieś się zapodział.

Słyszałem, że warto to zrobić. Może podleciał bym na jakiegoś spota jeżeli będziecie w stanie pomóc :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ma ktoś z was może koledzy mikrofon do zestrojenia pionka p88rs? Wziąłem takowego od kolegi jednak mikrofon gdzieś się zapodział.

Słyszałem, że warto to zrobić. Może podleciał bym na jakiegoś spota jeżeli będziecie w stanie pomóc :wink:

Też myślę, że bez mikrofonu będzie lepiej, podskocz na spota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tak nieskromnie przypomne ze ta "drobna" zmiana w graniu u mnie jest jednak zasluga mikrofonu i eksperymentowania z nim :P

Tak , ale że tak to ujmę była to analiza pasma akustycznego przez dwie jednostki Homo sapiens zwanych dalej gazownik i Fubu a nie algorytmy w 88RS.

Dla niedoświadczonego mikrofon jest zbawiennym rozwiązaniem, to fakt. Wraz z przyrostem doświadczenia w kręceniu gałami, analiza skutków przyczynowo skutkowych związanych bezpośrednio z czynnościami strojenia prowadzi do dużo lepszych efektów niż same algorytmy.

A tak nawiasem pisząc to mikrofon mono nie zapewnia optymalnych pomiarów gdyż z tego co sobie przypominam człowiek nie posiada jednego ucha na czole....... Jestem w czasie rozpoczynania prac nad własnym projektem zwanym dalej Ciasna Grażyna. Będzie to przyrząd pomiarowy którego budowa oparta będzie na sztucznej głowie neumanna - Georg Neumann GmbH - Startpage lecz zdecydowanie prostsza, lecz nie sama głowa lub popiersie lecz cała sylwetka z nogami, gdyż one przysłaniają lewy woofer i zmienia się przebieg emitowanego pasma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominajmy, że mikrofon daje dostęp do ustawień, które bez niego są nieaktywne. Nie twierdzę, że samo strojenie mikrofonem da dobre rezultaty, po prostu chciałem się przekonać na własnych uszach. Wiadomo, jeden woli Ciasną Grażynę, inny Luźną Hankę :P więc może warto poeksperymentować...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd te wnioski ?

Od kolegi, ale rozumiem, że są błędne...

Tak to jest jak się powtarza informacje, których się samemu nie sprawdzi.

Macie już w planach jakiegoś spota? Taka ładna pogoda się zrobiła ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poskompiłeś tej blachy czy mi się wydaje?

 

Wydaje Ci sie.

 

 

Z tego co widzę, nie stabilne zamocowanie blachy od głównego otworu technologicznego.

 

Nie chciało mi sie robić zdjęć po każdym nicie. W tej dużej blasze jest chyba po 6szt. - zapewniam, że wystarczająco.

 

 

Otwór nad wooferem i otwór przy cięgnach też zabezpieczyłeś ?

 

Tak :)

 

Ściągnięcie boczka to 5min więc spokojnie możesz pomacać czy nic nie lata. Chociaż łatwiej będzie posłuchać :) Jest przepaść w porównaniu z tym co było :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...