Skocz do zawartości

bentley w e34 -zabudowa drzwi 3 wey


gibki77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To rypnij sobie ósemeczki i zrób razem z tweeterami w słupkach. Albo słupki i trójkąty. Możliwości jest wiele. I wiele lepszych od patentu w drzwiach.

myslalem na tym juz od poczatku tylko jak to widze u siebie w aucie to jakos mnie drazni-wizualnie-no ale zobaczymy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

ze niby co Cie rozjebal-rozwin prosze

 

 nie dam się wciągnąć w tą dyskusję bo i tak ona do niczego nie będzie prowadzić więc powodzenia z "BMW/Bentley-em"

 

p.s. w weekend ma byc 20 stopni to weź wyciągnij kable i szybciej wygrzeją sie na słońcu :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie nie wydawaj na temat gry opinii bo kable nie wygrzane.

uszczypliwiec-ale gra ok -naprawde-kiedys posuchacie i wtedy pogadamy -ja sie dobrze przy tym bawie i spelniam jednoczesnie-dobry czas dla mnie-i pół godz przed snem w aucie z ulubiona muza daje wiele radosci-dlaczego?do fajnie gra albo mam fajna muze :)

 

 nie dam się wciągnąć w tą dyskusję bo i tak ona do niczego nie będzie prowadzić więc powodzenia z "BMW/Bentley-em"

no to gratuluje panie Kapke 23 napewno masz hi enda w gracie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak trzymaj :wink: baw się tym co ci frajdę daje :D

 

A czy to bedą darowańce z bentleya czy BRAXY o wartości 8 x takich BMW to już jest szczegół. Jeśli sprawia frajdę to jest :ok: dla jednego będzie to sztukateria dla drugiego hi-end ale najwazniejsze żeby się tobie podobało :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chłopie bez jaj jak średniak grajacy w stope ma grac dobrze? Jak tweeter grajacy w szybe (choć to czasem da sie poanować- w specyficznych wypadkach) może dać sie polubić?  I wreszczie, wytlumacz w jaki sosób tak hiendowy wzmak mógł zastapic ori z bentleya podpasowanego pod zestaw?

 

 

Ja moge zrozumieć ,że kazdy ma swój gust, że chce próbować nowych rozwiązań, że darowanemu koniowi itd... Ale chłopie jak można pisac o wygrzewaniu przewodów? To zakrawa na smiesznosć nawet na forum "tunikowym"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak trzymaj :wink: baw się tym co ci frajdę daje :D

 

A czy to bedą darowańce z bentleya czy BRAXY o wartości 8 x takich BMW to już jest szczegół. Jeśli sprawia frajdę to jest :ok: dla jednego będzie to sztukateria dla drugiego hi-end ale najwazniejsze żeby się tobie podobało :D

na same myslenie mnie bieze co ja odpierdalam-wszyscy sie dziwia ze!-chce Ci sieto robic-a mi sie to wszystko rekompensuje!fajnie gra mi w gracie-i jak im puszczam to mowia -ja pierdziele!! ale cios!!wiec mysle ze sie nie myle:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


na same myslenie mnie bieze co ja odpierdalam-wszyscy sie dziwia ze!-chce Ci sieto robic-a mi sie to wszystko rekompensuje!fajnie gra mi w gracie-i jak im puszczam to mowia -ja pierdziele!! ale cios!!wiec mysle ze sie nie myle:)

Wiesz co gibki... zajedź Ty na spota jakiegoś... posłuchaj kilku aut i posłuchaj opini na temat Twojego grania. Z Gdańska do Łodzi blisko nie jest ale chyba nawet tutaj będzie słychać jak na spocie powietrze z Ciebie uchodzi.

 

Zdawać by się mogło, że już pisać lepiej zacząłeś... jednak nie... i tekst, który zacytowałem, to czystej wody bełkot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uszczypliwiec-ale gra ok -naprawde-kiedys posuchacie i wtedy pogadamy -ja sie dobrze przy tym bawie i spelniam jednoczesnie-dobry czas dla mnie-i pół godz przed snem w aucie z ulubiona muza daje wiele radosci-dlaczego?do fajnie gra albo mam fajna muze :)

 

 

no to gratuluje panie Kapke 23 napewno masz hi enda w gracie

I o to tu chodzi zeby sie dobrze bawic.Gratuluje pomyslu i wykonania a co do tych wszystkich ,ekspertow' na tym forum to zaskakuje ich zajadliwosc i typowa polska zawisc do kazdego kto mysli inaczej.

 

Sinoff przylec do Londynu i posluchaj fur na pokazie z instalacjami opartymi na "beznadziejnych" nowych alpinach i pioneerach a nawet u Ciebie w Wachocku bedzie slychac jak schodzi z Ciebie powietrze i uczysz sie pokory.Instalacja ma sprawiac przyjemnosc wlascicielowi.O to tu chyba chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Zaqson" a co z ciebie taki znawca ? Ja nie uważam sie za znawcę CA ale jest tu wielu gości co naprawdę sie znają ale jak mi gość pisze teksty że kable niewygrzane to ręce opadają. I taki kolo sie uważa za znawcę bo ile on to już aut nie zrobił (u siebie na wsi) bo ludzie słuchali i stwierdzili ze super gra. Tak jak ktoś wyżej napisał pojechał by na spot i jego dotychczasowe przekonanie ze jest znawca CA legły by w gruzach. Ja przebywam w UK także i ty piszesz o zawiści na forum tu to jest dopiero masakra za granica ale nie chce mi sie rozpisywać bo by można książkę napisać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaden ze mnie znawca.Ale nie lubie chamstwa.Jesli ziom twierdzi ze jest zadowolony to nie probuj na sile zepsuc mu humoru.Poza tym jesli rzeczywiscie jestes w UK i korzystasz z miejscowych for to chyba odczules inne podejscie tutejszych ekspertow.Ja szanuje tego goscia za to ze zrobil cos innego niz wszyscy a nie w kolko uzywany sprzet sprzed 10 lat.To wszystko.Poza tym Kepke pozdrowienia dla Ciebie w koncu razem dzielimy uroki "wygnania".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna sprawa ze robi i próbuje, to widać i brawo. Jeśli jemu i jego kumplom się podoba i mają frajde z tego- jeszcze lepiej.

 

No ale niestety nie da się ukryć że gościu nie wie w którym kościele dzwoni- to przyjdzie z czasem jeśli nie straci obecnego zapału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiadomo tu w UK jest inna mentalność ludzi a co do tematu to chamstwa nie widzę w wypowiedziach poprostu ludzie którzy wiedza lepiej próbują go sprowadzić na ziemie bo gibki77 jest zakrecony jak słoik na zimę. Rownież pozdro dla ciebie z krainy płynącej funtem :)

P.s. Anyway time back to work lunch time finish

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tea time:p

Gibki..posluchaj bardziej doswiadczonych...a na pewno 'uslyszysz' poprawe....dawno temu zawirzylem forum, nawet bez pojawienia sie na jakimkolwiek spocie....wydalem x k zl(bardzo balem sie ze kasa w bloto pojdzie) a jak pokrecilem galka, zagoscil szczery usmiech.

 

Jesli wykonasz poprawna instalke z takim zapalem jak obecna, bedzie cacy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


typowa polska zawisc do kazdego kto mysli inaczej.

 

 

 


Sinoff przylec do Londynu i posluchaj fur na pokazie z instalacjami opartymi na "beznadziejnych" nowych alpinach i pioneerach a nawet u Ciebie w Wachocku bedzie slychac jak schodzi z Ciebie powietrze i uczysz sie pokory.

 

Rozumiem, że Ty to już taki globtrooter - poprostu w kulturalny sposob probojemy uświadomic gościa, że jego poczynania poza milym spedzeniem czasu i pogrzebania sobie w wozidle nie maja najmniejszego sensu i przełożenia w świecie prawidłowego CA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...