Skocz do zawartości

Zamiana dego up 2,5t na tec ls 29 neo


stinger
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczow; mam pytanko a mianowicie mam ostrą i drazniąca górę na dego czy zamiana na osławione w/w.tec przyniesie poprawę. radio p88rs2, wzmak ppi dcx 1000.4 ps; troszke ostrzy gorę z tego co wiem, ale niechcę go zmieniać bo gra tak jak lubię czyli z vervą :hyhy:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie znam tych upgrade, ale na pierwszy rzut gały nie napawaja optymizmem,czytalem ze zostały zaprojektowane aby stanowiły krok w przód przy rozbudowie PO650... Ja bym nie zaryzykował i chyba nie dał sei na nie namówic, tym bardziej ze tylko krok nizsze czyli te z zestawu po650 nie podobały mi sie zupełnie.

 

No ale cóż, to tylko moje zdanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Na dużą większość tweterów lekarstwem jest strojenie a nie wymiana na inne. Bo inne . . . też będą ostrzyć.

To sie zgadza, ale kolega aktywnie walczy wiec mniemam ze wszystkie opcje juz przerobił... Moze w pasywce mozna było by zastosowac jakies nne triki ale aktywka z radia czy z zewnetrznej zwroty to (tak sadze) jasna kwestia, skoro setup jest taki a nie inny i nie da sie nic wiecej zrobic to pozostaje wymiana...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a jak to masz pocięte bo ls to trzeba wysoko ciąc aby nie dawał po uszach.

Mając ten tweeter bardzo długi czas nie zgodzę się z tym twierdzeniem.

Cięty bardzo różnie grał na h700 nawet  2kHz / 12dB - nigdy nie walił po uszach.

A ukierunkowanie temu mogło sprzyjać.

Piece też różne m1, Xtant, u-dim prox i inne ...

Dla mnie w tym $$ to faworyt do 2-way. Ale to moje gusta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałem pare razy Gazownikowego Audika i wg mnie po ich ogarnięciu to naprawdę bardzo fajne tweetery i ostatnim określeniem jakiego bym użył do ich określenia to ostrość i denerwująca specyficzność. Wręcz przeciwnie. Także może zbyt szybko ich nie przekreślajcie :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...