Skocz do zawartości

Tuba alphard auto aktywna


RzR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem a mianowicie, ostatnio w sklepie zakupiłem ową tube http://www.evil.ols.vectranet.pl/5394-2.jpg podłączyłem wszystko tak jak należy tzn. 2 chice od radia do walca. + do akumulatora , mase do karoseri, rem zmostkowałem z + a tuba tylko załączy się na chwile kontrloka się zaświeci i gasnie słychać tylko buczenie, prosze o pomoc bo jestem zielony w tych sprawach

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wzmacniacze często mają układ który sprawdza czy na remote oraz na plusie jest takie same napięcie, jeśli tak jest, zapala się "check" lub czerwona dioda czy coś w tym rodzaju. Miałem audiosystem twister f2 500, tam przy zmostkowaniu 12 z rem zapalal się "PRT". Dlatego należy zadbać aby byl inny voltage na remocie oraz zasilaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzisz to ciekawostka. :D ja przeważnie jesli mam duzo odbiorników (wzmacniacze + oswietlenie) do zalaczenia przez remote to puszczam to przez przekaznik i wtedy chcąc nie chcąc zasilanie remote do wzmakow idzie bezpośrednio "mostkiem" przez przekaznik z + i nigdy takich problemów nie zauważyłem. :D a jednak całe życie człowiek sie uczy :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wzmacniacze często mają układ który sprawdza czy na remote oraz na plusie jest takie same napięcie, jeśli tak jest, zapala się "check" lub czerwona dioda czy coś w tym rodzaju. Miałem audiosystem twister f2 500, tam przy zmostkowaniu 12 z rem zapalal się "PRT". Dlatego należy zadbać aby byl inny voltage na remocie oraz zasilaniu.

 

A widzisz to ciekawostka. :D ja przeważnie jesli mam duzo odbiorników (wzmacniacze + oswietlenie) do zalaczenia przez remote to puszczam to przez przekaznik i wtedy chcąc nie chcąc zasilanie remote do wzmakow idzie bezpośrednio "mostkiem" przez przekaznik z + i nigdy takich problemów nie zauważyłem. :D a jednak całe życie człowiek sie uczy :wink:

 

Dzzzzwwwonią , ale nawet kierunek nie został jeszcze określony :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oddałem na gwarancje było coś ze wzmacniaczem ale pozwolili mi w sklepie wymienic i wymieniłem na pasywna blaupunkta gt 1200 dokupiłem wzmaczniacz i teraz wszystko cyka, fajny czysty basik temat uwazam za zamkniety dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...