Skocz do zawartości

dawid-ss
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

 

Panowie niedługo walentynki, zostało jakieś 5 dni. Co robicie, gdzie wychodzicie z swoimi paniami ? Nie ukrywam że wczoraj sobie ładnie przeskrobałem u swojej pani i chciałbym żeby sprawa wróciła do normy a nawet żeby sie polepszyło. Macie jakieś propozycje gdzie jechać, co zrobić, gdzie iść itp itd? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ? Zazwyczaj sprawdza sie kolacja w domu , i jej ulubiona potrawa , przyrzadzona przez mnie . Jesli wyczuje catering lub cos podobnego , to dym jest podwojny . Kucharz ze mnie zaden ale trud wlozony w "upichcenie" jest powyzej niz efekt . Raz juz chcialem byc nadgorliwy ,zeby wszystko bylo super tip top , skonczylo sie na awanturze ,wiec teraz wszystko przygotowywuje sam i spelniam jej oczekiwania , a jak sie kolacja uda to czerwona jedwabna posciel jest w gotowosci :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jakbyś napisał czym sobie przeskrobałeś to może łątwiej byłoby coś doradzić
Trochę osobista sprawa.

 

A co do pomysłów, myślę właśnie o jakieś kolacji zrobionej przeze mnie :) Problemem może być wolna chata, jedna czy druga :/ Ale pomyślę jak to załatwić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ijeeee myslicie ze macie gwozdzia?  Gówno tam :P

 

12 żona ma urodziny

14 sa wale-tynki i rocznica slubu bo wybralismy taka wlasnei date kiedys tam :P

 

I co zrobic z taka kumulacja?

Idąc tym tropem najgorsze mam za sobą 6 grudnia - mikołajki , 10 grudnia urodziny mojej damy, 24 choinka :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ijeeee myslicie ze macie gwozdzia?  Gówno tam :P

 

12 żona ma urodziny

14 sa wale-tynki i rocznica slubu bo wybralismy taka wlasnei date kiedys tam :P

 

I co zrobic z taka kumulacja?

 U mnie luty to masakra 3/4 rodziny ma urodziny, a do tego 3 kumpli, a na deser żeby było mało to i moja narzeczona początek lutego ma swój, w środek mamy walentynki :P a na końcu lutego jestem Ja :)

 

Co do pomysłu na prezent to:

- fajny zapach

- fajne kwiaty

- jedzenie własnoręczne, lub ciekawa restauracja (jakaś taka nietypowa, najlepiej weź na miasto i wpadnijcie do tej która wam się spodoba)

- coś z biżuterii, ale czy się kobieta nie rozbestwi w tym wszystkim :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Panowie macie lipę....
nie uwierzycie... chodź Dawid widziałeś to może udało się Tb wyłapać... ale u mnie dobrym prezentem np było by coś dla niej właśnie z CA... no tylko że odłożę to może na inną datę z względów że jeszcze nie ma auta i nie ma koncepcji w jakim kierunku ma jej auto grać. (czy sql czy może bardziej dla zabawy i drgań) no i czeka się na auto. więc za rok jak będę pamiętał taki prezent wymyślę i podzielę się przeżyciem:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawle... na bank macie jakieś tam miłe chwile udokumentowane. Zainwestuj w jakieś kwiaty... Żeby kurier dostarczył na tego walentego w odpowiedniej godzinie. Oczywiście Ty udasz głupa, że nic o tym nie wiesz. Wcześniej zarezerwuj domowe miejsce. Z tego co masz udokumentowane... zrób jakąś fajna prezentację ze wspólnymi fotkami. Podkład muzyczny daj odpowiedni lub taki, który szcególnie lubi Twoja druga lepsza połowa. A najlepiej to jeszcze do tego dołącz coś własnego napisanego na kartce,  jak najbardziej rymowanego. Kartka zrobiona własnoręcznie. Nie kupna. Na deser jakaś fajna komedia romantyczna w zanadrzu.  Przygotuj do tego jakis deser. jaki by nie był, będzie doceniony. Reszta wieczoru juz Twoja =D Nie ma opcji, żeby nie zdało egzaminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś swojej kobiecie zacytowałem text niedawno usłyszany:

"Konsekwentnie i bez napinki, Pier***my Walentynki"

 

Na co usłyszałem Dobrze kochanie jestem za.

Wtedy zwątpiłem..... Być może to dlatego że na początku lutego załatwiłem Galaxy Tab`a 2 :P Ale poskutkowało to najwazniejsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy komuś sie przydała moja kompozycja muzyczna na Walentyny =D A swoja drogą to dzień jak co dzień. Szczęśliwi mają je bez żadnej daty =) Dzień kobiet (komunistyczny) przed nami. =) "Zbroimy" się =D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...