Skocz do zawartości

pisk w Alpine 9835r.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Po przełożeniu radia z 9855r na 9835r pojawił mi się dziwny pisk w głośnikach. Jest on ciągle taki sam. Przy dodawaniu gazu nie zmienia się, tak samo przy rozkręcaniu volume. Znika tylko jak się wyłączone radio oraz volume jest na zero. Nie mam pojęcia co to może być. 

Postaram się w weekend nagrać film pokazowy, jak w ogolę kamera uchwyci ten pisk. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wsadz do bratowego =) Chyba na początek najprościej sprawdzić radyjko w innym aucie, gdzie wszystko jest ok. Najpierw sprawdź, później martw się resetami i innymi rzeczami. Reset masz pod zdejmowanym panelem w tej alpinie. Najlepiej zacząć od najprostszych rzeczy do wykonania. Niedawno brat mi się żalił, że jego alpinka (podstawowe CDE starszej serii) dziwnie gra, zawiesza się, przycina odwtarzanie z CD. Wystarczyło je wyciągnąć na nockę w temp pokojowej i "odżyło". Ale to już inna bajka.

 

Daj znać co i jak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aeron... o tym myślałem też. Z resztą pisałeś o tym zdaje się Ty w innym poście =) Ja zaproponowałem koledze najprostsze rozwiązania, niewymagające wiedzy typu uzyj miernika etc =) Czasem pomaga =)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Reset masz pod zdejmowanym panelem w tej alpinie.

 

Kolego a ty wogóle widziałeś na oczy 9835r że piszesz takie bzdury? Przycisk od resetu jest na panelu obok potencjometru więc nie wprowadzaj ludzi w bład bo ktos kto nie ma za bardzo pojęcia bedzie go szukał w miejscu o którym mówiłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kolego a ty wogóle widziałeś na oczy 9835r że piszesz takie bzdury? Przycisk od resetu jest na panelu obok potencjometru więc nie wprowadzaj ludzi w bład bo ktos kto nie ma za bardzo pojęcia bedzie go szukał w miejscu o którym mówiłeś.

 

Fakt, moje niedopatrzenie. A 9835 na oczy widziałem. Wyobraz sobie, że nawet użytkuję takową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Cześć wszystkim potrzebuję pomocy mam alpinkę 9835 i występują podobnie piski jak u kolegi wyżej dziś sprawdzę rem i resztę ale brakuję mi więcej pomysłów co to może być ewentualnie :(  ż góry dziękuje za pomoc i wszystkie dodatkowe sugestie :help:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


głośniki piszczą nawet jeżeli nie są podpiete pod sygnał z radia

 

Czyli nie trafiłeś z tym dopisaniem się do tego tematu,  bo radio jest niewinne. 

 

 

 


czy to mogą być zwrotnice ?

 

Więcej czasu zajęło Ci chyba napisanie postu niż na próbę przełożenie zwrotek w inne miejsce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...