Skocz do zawartości

Jak zresetować cda9815


suzuki.gsx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W 53 chyba mozna cofac...



Z tego co ja pamiętam, to ustawienie przestawiasz w górę, aż do granicznego punktu, a później znowu od dołu

 

Mehow, masz na myśli opcje front, rear + sub, czy 3way?

W zadnej z nich nie da sie zrobic pełnej aktykywki 3 way bo trzyma Cie woofer na wyjsciu sub z 200hz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 53 chyba mozna cofac...

 

W zadnej z nich nie da sie zrobic pełnej aktykywki 3 way bo trzyma Cie woofer na wyjsciu sub z 200hz...

 

Da sie, na wszystkich kanałach (high, mid-high, mid-low, low) możesz dowolnie ustawić cięcia od 20hz-20kilo. Brakuje wówczas tylko cięcia dołu low'a.

Ale jak robisz pasywnie tw i mid na highu to low'em rzecz jasna obsługujesz suba i już tego niekoniecznie potrzebujesz- pomijam subsonic dla BR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tw i mid podzielone pasywnie pędzimy dwoma kanałami, którymi steruje 15tka z pozycji high- tam standardowo masz blokade na 1kilo. Można to "obejść" i ciąć mid od dołu do woli począwszy od 20hz. Minus jest taki, że cięcie można przesuwać tylko do góry- nie idzie cofnąć. Mamy na 500 a chcemy 315 i dlatego trza zresetować radyjo.

aa no wlasnie, w 15stce cofac nie idzie :) lipa...

W 53 chyba mozna cofac...

 

 

W zadnej z nich nie da sie zrobic pełnej aktykywki 3 way bo trzyma Cie woofer na wyjsciu sub z 200hz...

w 53/55 i 33/35 mozna w obie strony majchrac zwrotka i pelna aktywke zrobic mozna bez problemu

Powiedz, ze 9835 ma tez taka funkcje :hyhy:

 

ma - korzystam z tego w 9833 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w planach Ovation od Morela i wlasnie myslalem, ze 1kHz to bedzie max dla niego od dolu.. Czyli potne go do ~500Hz HP i wf tez kole ~500Hz LP? Miod :)

 

no problem, ale jak już założysz te Morelki to wypróbuj 800-1kilo pierwszym rzędem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


no problem, ale jak już założysz te Morelki to wypróbuj 800-1kilo pierwszym rzędem :)

 

Watrosci wzialem tak z tylka, ale dzieki za sugestie :) Pewnie sporo czasu minie zanim je ogarne :P

 


Amerykę odkryli, a radyjka zresetować nie umią. :hyhy:

 

Bez kitu mam 9835 od ponad roku, wczesniej mialem 9833, 9855, 9853 i nie wpadlem na to :mur: W takim razie tymbardziej czekam na rozwiazanie, chociaz moja zwrotka, EQ i czasy sie resetuja normalnie z tego co pamietam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro odepnę swoje 9835 od prądu bo trza bateryje naładować dość dobrze i zobaczymy. Chociaż ustawień tam za dużo nie ma do zapamietania, skoro system pasywny :rotfl:

 


Mam w planach Ovation od Morela

 

Stare nowe Dotechy ;) Aż sam jestem ciekaw, bo niejako miałem pod ta alpina od nich lub Hybryd zaczynać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Da sie, na wszystkich kanałach (high, mid-high, mid-low, low) możesz dowolnie ustawić cięcia od 20hz-20kilo.
I nie prawda... Specjalnie wczoraj wyciagnałem cda 9853 od kumpla, po zmianie z 2way+sub na 3 way dochodzi co prawda jeden zkres podziału ale nie da sie zrobic aktywki z uzyciem gnazd suba(pod którymi miałby pracowac woofer) bo zakres konczy sie na 200hz a mida od dołu tak samo(choc to akurat nie potrzebne) Najwyzej mozna puscic wf w full pasmie i odciac go na piecu, hpf'em ale z poziomu radia nie widze takiej opcji.

 

Nie chodzi mi o podział pasiv na górze z midem i wf pod rear tylko o pełny podział 3 dróg...



I owszem tez resetuje sie po chwili bez wtyczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...