Skocz do zawartości

Jak zresetować cda9815


suzuki.gsx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko jaki sens w tej zamianie, skoro wszystko jest jak należy, po kluczyku itd.

radio daje znać, że po wciśnięciu reset powiedzmy sie resetuje,

jakieś tam pik słuchać napęd chodzi, ale pamięć ma.

Może to jakaś awaria?

Głupi już jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co by nie było, że tylko ja nawiedzony.

Mehow i tak dzięks za dziś, sporo posłuchałem, zawsze jakieś doświadczenie.

Wracając do tematu, może ktoś wie co odpowiada w alpince za podtrzymanie pamięci.

Jakaś kość czy cóś.




a może przełącz od spodu z 3way na F R SW odpal radio, zresetuj, przełącz na 3 way i sprawdź czy to coś dało.

Było sprawdzone i nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acze przestań pisać pod wpływem.

 

Serio

Dan jestem jeszcze trzezwy jak gips :) Serio.. I serio nie mam pojecia o co Ci biega? Pozarles sie z zona ostatnio czy jak? Jestem na prawde dobrym psychologiem :) Bylo cos niezrozumialego w mojej wypowiedzi?

 

A co do radia to chyba bedzie cos poknocone..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po co resetowac radio? :)

 

tw i mid podzielone pasywnie pędzimy dwoma kanałami, którymi steruje 15tka z pozycji high- tam standardowo masz blokade na 1kilo. Można to "obejść" i ciąć mid od dołu do woli począwszy od 20hz. Minus jest taki, że cięcie można przesuwać tylko do góry- nie idzie cofnąć. Mamy na 500 a chcemy 315 i dlatego trza zresetować radyjo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie tez mi sie wydawalo, ze 12 godzin to troche krotko aby sie samoistnie zresetowalo.

Chociaz zauwazylem w moim 958, ze po wypieciu kabli z radia (nie z kostki ISO) radio szybciej stracilo pamiec niz po samym ISO (sprawdzalem kilku krotnie i nie wiem na czym to polega)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


tw i mid podzielone pasywnie pędzimy dwoma kanałami, którymi steruje 15tka z pozycji high- tam standardowo masz blokade na 1kilo. Można to "obejść" i ciąć mid od dołu do woli począwszy od 20hz. Minus jest taki, że cięcie można przesuwać tylko do góry- nie idzie cofnąć. Mamy na 500 a chcemy 315 i dlatego trza zresetować radyjo.

 

Powiedz, ze 9835 ma tez taka funkcje :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...