Skocz do zawartości

Renault Laguna lll - auto M A X A M'a


Mehow
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No tak. Skrzynia z Braxem była za duża to trzeba było równie dużą z Dego zamontować :D

 

TW to miałem ostatnio mówić, wydaje mi się, że można by było troszkę niżej i dalej na słupku zamontować. Tylko tu pewnie różnica wzrostu robi swoje. Muszę na siłę się podnosić u Marka w aucie :)

 

Najciekawsze zmiany nie zostały ukazane, ale że ciągle są w fazie modyfikacji/eksperymentów* (niepotrzebne skreślić:D ) to dlatego pewnie cisza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak. Skrzynia z Braxem była za duża to trzeba było równie dużą z Dego zamontować :D

 

Nawet większą :)

Doszedłem do wniosku, że skoro wówczas kiedy bagażnik jest mi niezbędny i tak wyjmuję skrzynkę z auta, nie ma potrzeby aż tak się ograniczać z jej kubaturą, którą z kolei wymusił sam przetwornik.

 

TW to miałem ostatnio mówić, wydaje mi się, że można by było troszkę niżej i dalej na słupku zamontować. Tylko tu pewnie różnica wzrostu robi swoje. Muszę na siłę się podnosić u Marka w aucie :)

 

Mam je już kawałek czasu, testowałem w różnych konfiguracjach, tak jest z różnych względów optymalnie.

Wożę dość gruby kocyk w bagażniku, trzeba było powiedzieć, dałbym pod tyłek :)

Marek, jaki litraż (brutto) posiada skrzynka?

 

Brutto nie pamiętam (chyba 36L?), netto jest katalogowe 28L.

Może Mehow będzie pamiętał i jak zerknie w temat to poda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie wpasowana. Jest jakoś mocowana?

Jeszcze nie.

No proszę, już ten czas :) Wrażenia opisuj jak rozruszasz bębenek.

Póki co, ruszał się słownie 5 minut.

Czas spędzam nad dopieszczaniem przodu, sub w sumie wylądował w aucie by się z elektronami zapoznać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...