Skocz do zawartości

Renault Laguna lll - auto M A X A M'a


Mehow
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie pomylili się, niestety.

Piec w trybie "synchronous bridging" pobiera sygnał jedynie z lewego wejścia, jego wyłączenie (sygnału) przy podawaniu równolegle sygnału na wejście prawe daje bardzo fajny efekt objawiający się ciszą :)

Jeśli idzie o piec, nadziei upatruję jedynie w wyłączeniu tego trybu i próbie zrealizowania "konwencjonalnego" mostka, lecz manual na temat takiej konfiguracji milczy.

 

W ramach ciekawostki: w monoblokach producent poszedł w drugą stronę - piec jest w stanie sumować sygnał z czterech wejść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie znam esx'ow ale cos mi sie tu nie klei w waszych wypowiedziach

 

Jeśli wzmak przyjmuje sygnał w mostku z jednego rca to wpiecie dwóch nic nie pomoże

 

A mi się nie klei w Twojej... chyba nie doczytałeś co miałem na myśli. Jak żeczonego Brax X1000 chciałbyś zapiąć w TRI-MODE to jaki w tej konfiguracji sygnał dostanie subbas? Mono z jednego wejścia RCA czy sumę z obydwu? Dodam że jest przełącznik mono/stereo i w trybie mono wzmacniacz pobiera sygnał tylko z jednego wejścia RCA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M_A_X_A_M proponuje Ci zakupić drugi taki wzmak i drugiego suba, będziesz miałe stereo :rotfl:

 

już coś udało Ci się z tym ogarnąć??

Już wyżej żartowałem sobie, że tak będę musiał zrobić - i w świetle dzisiejszych eksperymentów ... jest to jedno z rozwiązań :)

A na poważnie - DEQ-P90 podaje jednak na swoje wyjścia SUB sygnał stereo - kanał L i P niezależnie.

Ponieważ wygląda na to, że w piecu nie da  się tego sensownie posumować, pozostaje mi chyba albo życie z tą świadomością, albo rozglądanie się za monoblock'iem.

Co nie zmienia faktu, że Lotus powoli przestaje grać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczął się lepiej zlepiać z kickiem czy mu jaja uciąłeś i gra na półgwizdka? :)

To pierwsze. Gra jeszcze momentami za mocno, ale nie bez powodu.

Wolę go najpierw "zgubić" gdy jest za głośny, tym lepiej będzie gdy doprowadzę go do docelowego poziomu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W odróżnieniu od miejsca dla niego :) Choć na upartego pewnie dałoby radę.

Dałoby, już to przemyśliwałem. Ale rzeczywiście trzeba by porzeźbić, co nieszczególnie mi się podoba.

Jednakże po konsultacjach na temat spięcia dwukanałówki z procesorem zaświtało światełko w tunelu i ... być może nie jest to pociąg :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


A mi się nie klei w Twojej... chyba nie doczytałeś co miałem na myśli. Jak żeczonego Brax X1000 chciałbyś zapiąć w TRI-MODE to jaki w tej konfiguracji sygnał dostanie subbas? Mono z jednego wejścia RCA czy sumę z obydwu? Dodam że jest przełącznik mono/stereo i w trybie mono wzmacniacz pobiera sygnał tylko z jednego wejścia RCA.

 

ale w esx-ie jak wepniesz drugie rca to milknie

ale pewnie wiesz dlaczego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...