Skocz do zawartości

Toyota Yaris II/ Ford Focus III / Auris/Starlet


Raadek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 789
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

 


Trochę dzisiaj pojeździłem/posłuchałem. To dalej dobry Zed, z tym że już bez buły na basie. Gra b.dobrze. Moim zdaniem lepszy od starych konstrukcji. Cyfrak, zupełnie tego nie słychać, gra znacznie lepiej od pdx'a alpine'a. Jest też znacznie droższy.

 

A jak górę pasma odbierasz? Ocieplona, ochłodzona, w miarę neutralna, czy jest nijaka czy "jakaś"? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że w tym aucie masz diametralnie inne podejście do drogi, którą chcesz dogonić króliczka. W sumie, to zawartość zabudowy wygląda zabawnie na swój sposób. Nie ma nudy, jest zabawa.

Zaskoczył mnie sposób instalacji kondensatora, zwykle decydowałeś się na uproszczenie mu pracy.

BTW Ciekawa ta C na stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Zaskoczył mnie sposób instalacji kondensatora, zwykle decydowałeś się na uproszczenie mu pracy.
Nie jest to docelowy piecyk więc wpiąłem jak było wygodniej.

 

 


Widzę, że w tym aucie masz diametralnie inne podejście
Mam sporą swobodę na zmiany klocków. Ten system raczej nigdy nie zostanie skończony.

 

 


BTW Ciekawa ta C
Nawet bardzo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Combat 2,4 i 6 to b. udane konstrukcje. Płytki przyjechały od Soundstream'a, Magnata jest obudowa( ładna i solidna).

Miałem wszystkie 3 modele. "Zjadają" w zasadzie wszystko co na forum się poleca w podobnej kasie.

Mocne, stabilne i z dobrym brzmieniem. Grają przestrzennie, z łatwością można ustawić poprawnie scenę .

 

 


jak ten "dziwoląg" gra?

Wzmacniacz jak każdy inny, bez udziwnień. 6 stabilnych do 1 ohm'a kanałów. Każdy ma filtr hp i lp który można wyłączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Był cały komplet tych glosnikow, więc jak taka zmiana to może być ciekawie ...

 

Uwzględnij że te głośniki lubią prąd i M1 może nie wystarczyć

 

Mocne energiczne granie , producent im zlecił podpinając pod 400watowy wzmacniacz. Nie pamiętam czy przewidzieli dla niej pasywke. Jeżeli tak to w instrukcji powinien być w schemat. Wstęga ma ,ale tylko w bez średniaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celowo napisałem raczej bo na chwile obecną jest poza moim zainteresowaniem.

Poznałem niemal wszystkie(co ciekawsze) Alpine'y, teraz kolej na Pioneer'y.


 

 

 

Ostatnio na forum same pierdziawki, czas na męskiego sub'a :hyhy:

W styczniu zapowiada mi się sporo stolarskiej roboty :wink2:

Trafił się stary/ nie śmigany...

e2eb63124004.jpg4dbc497b6e0a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...