Skocz do zawartości

Toyota Yaris II/ Ford Focus III / Auris/Starlet


Raadek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Radek, napisz jeszcze coś o tych Linear Power, które meczyleś. Do czego to podobne lub nie podobne? W którą stronę to idzie?

Na ich stronie są aktulnie 3 modele w cenach dość konkretnych. Chwalą się że 100% made in USA.

Hameryka to jest pełną gębą czy nie? :)

 

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 789
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jakbym się uparł to i 6x9 wejdzie. Plan był na 15'tki średniaki :wink2:

Aż sie cisnie na usta - spróbuj panie 12mu illuminatora ... mega grający sredniak :)

Komorę spokojnie mu wygospodarujesz, do tego lubiany przez Ciebie Eton i masz coś wspaniałego w aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Dzisiaj po pracy znalazłem chwilę na zmianę piecyka w toyce. Wcześniej był Alpine 3566(od dłuższego czasu). Trudno było się zdecydować na co zmienić i padło na nową konstrukcję Zed'a.

Obecnie gra: DEX-P99R, Leviathan v.3, Eton cx290, Philips 165 pro i zielone infi 10". Podział aktywny.

cf73c5682981.jpgc2681dd3f0ff.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana jest diametralny, do tej pory grałem na takim "słabiaku" :

http://amp-performance.de/1030-Alpine-3566.html

Obecnie mam do dyspozycji niemal 6x200watuff. Po pierwszym słuchaniu jakiejś wielkiej przepaści nie było.

Alpine to klasa piec mimo niewielkiej mocy. Pięknie kontrolował system i dawał możliwość dość głośnego grania. Nie łapał zadyszki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna maskownica suba, co to co marka/model?

DLS ale modelu niestety nie pamiętam.

 

 

Lokalizacja Warszawa, więc tajemnicy być nie powinno jak to w innych regionach Polski bywa ;)

U nas tajemnic nie ma :wink2:

 

 

Ten cyfrowy Zed to ciągle ten sam Zed czy juz "Zgred " ?

Trochę dzisiaj pojeździłem/posłuchałem. To dalej dobry Zed, z tym że już bez buły na basie. Gra b.dobrze. Moim zdaniem lepszy od starych konstrukcji. Cyfrak, zupełnie tego nie słychać, gra znacznie lepiej od pdx'a alpine'a. Jest też znacznie droższy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...