Skocz do zawartości

Kontrowersje wokół "okazji z allegro"


powalla
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Truck, ja wiem, że są ludzie dla których kupienie pospolitego sprzętu w nieco mniejszej kasie jest okazją, jak również bardzo rzadkiego bez względu na cenę dla innych :) Szanuję i jednych i drugich :) Gdybym miał sporo pieniędzy, wiedział bym gdzie leżą "konfitury" :D ale jeżeli poruszam się na chwilę obecną w tej klasy sprzęcie i wiem, że jest sprzęt OK i w nieco innej (niższej) cenie, to chętnie w takim temacie się dzielę :) Po prostu gdybym miał trochę funduszy, pewnie poruszał bym się w trochę innych przedziałach cenowych i inne kryteria były by dla mnie ważniejsze - dostępność, klasa sprzętu, cena pewnie była by mniej ważna gdybym po prostu na coś polował :) Także z mojej strony luzik i pozdrawiam :zdrowko: Oby każdy znalazł w "Okazjach" coś dla siebie, jedni zaoszczędzoną stówkę w kieszeni, inni tego "Jednorożca" :hurra:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja nie rozumiem czegos... ktos szuka jakiegos przedmiotu to niech go szuka tam gdzie powinien, towary NA ALLEGRO prosze szukac na allegro.

Czy to jest takie trudne? Mi udalo sie wyrwac pare okazji bo gosc zle opisal przedmiot albo w zlej kategorii wystawil, czym bylaby ta "okazja" gdyby nagle kilkadziesiat osob o aukcji sie dowiedziala?

Dla mnie ten temat jest bez sensu, wyjatkiem sa aukcje "kup teraz" no ale co zrobic w przypadku jaki napisal Woolly? Od dzis wklejamy takze foto z promocjami widzianymi w sklepach? Przeciez jka jest cos taniej to jest okaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest okazja kupić, niekoniecznie przeze mnie :) Nie zawsze szukam czegoś, co akurat jest tanio wystawione - przeglądam z ciekawości, jest coś, wklejam - może komuś się przyda :) Wiadomo, że jak trafię na coś extra, co mnie kiedyś zainteresowało/interesuje, jest opcja Kup Teraz - klikam sam, nie ma zmiłuj :rotfl: Przecież nie będę wykupował wszystkiego, co jest nieco taniej - nie jestem handlarzem :wink: Aukcje od złotówki też nie uważam za okazje, bo i tak jak coś jest dobrego, cena niska, to i tak ktoś za grosze nam nie sprzeda i zakończy przed czasem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:super:

Wygodniej dla ciebie byłoby nie pokazywać nic nowego na tym forum.Lepiej niech "ciemnota" słucha czarnych alpinek i sony xm.

Ps.Linear zostaje jako eksponat u mnie.Każdy kto wyrazi chęć będzie mógł go posłuchać tak jak zrobił to Tomomadej.

 

Wracając do tematu ..... kiedyś o ile mi wiadomo wyrażiłeś swoją opinię na temat sprzętu mało znanych firm :wink: . Na podium wyniosłeś wówczas Gieńki, Zapco,Dlsa,i Sonego.itp. Teraz natomiast po wysłuchaniu linear powera ,twierdzisz iż robi robotę.....o.k ,jest to bardzo przejrzysta konstrukcja, przemyślana pod względem konstrukcyjnym. Piecyk naprawdę wart wydania każdej złotówki.Ja po rozebraniu mojego też się zdziwiłem jak rozwiązane są chociażby masy. W swoim poście chciałem tylko ,dać do zrozumienia .... żeby nie było tak że kupiłeś za grosze,wypromujesz ,i odsprzedaż komuś z forum za trzy razy tyle... co często robisz. Prawda jest taka że ty także jak ktoś coś napisze na tematy instalacyjne ,to się denerwujesz......aby ktoś za dużo czegoś nie powiedział.... bo wówczas nie odwiedzi ciebie tylko temat ogarnie sam :wink: . Nie wszyscy muszą wiedzieć ,o tym iż nie tylko sprzęt wypromowany na forum potrafi zagrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na podium wyniosłeś wówczas Gieńki, Zapco,Dlsa,i Sonego.itp.

Dokładnie,i nadal je cienie mimo że znam już dużo więcej konstrukcji jak

kiedyś

 

 

Nie wszyscy muszą wiedzieć ,o tym iż nie tylko sprzęt wypromowany na forum potrafi zagrać.

Z tego również powodu w przeciwieństwie do np. ciebie wklejam fotki i dzielę się opinią na dany temat.Żeby szersze grono mogło poznać niecodzienne i rzadkie u nas konstrukcje.

 

 

 

Ps.Trzy to za mało,co dzień sprzedaje wzmacniacze na forum pięciokrotnie drożej jak kupiłem :rotfl:

Ps2.Linear Power jest tak rewelacyjny że jak tylko coś pojawi się na rynku to na 100% spróbuje dokupić mu kolejnych braci :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Twoja teoria że zakup musi się zwrócić zalatuje mi trochę sąsiadem-złotówą

 

Ja się nie obraziłem.. :)

Tylko mnie trafiło jak czytam ,że ktoś tam niby podbija cenę i sobie sprzedający kapustą kieszenie napycha...

Szczerze? Na niczym jeszcze nigdy nie zarobiłem. Straciłem. Czasami boleśnie. Przyklad? A7 2600 zł w plecy. 2 x MRV- 3400zł w plecy... Więc jak widzisz ,że ktoś sobie kieszenie napycha bo tak sprzęt w używce skacze w górę... To też by Cię ruszyło...

 

Ps.Trzy to za mało,co dzień sprzedaje wzmacniacze na forum pięciokrotnie drożej jak kupiłem :rotfl:

 

Tia... a świstak siedzi i zawija dalej w sreberka... I w ten sposób napędzają się teorie spiskowe...

 

żeby nie było tak że kupiłeś za grosze,wypromujesz ,i odsprzedaż komuś z forum za trzy razy tyle... co często robisz. Prawda jest taka że ty także jak ktoś coś napisze na tematy instalacyjne ,to się denerwujesz......aby ktoś za dużo czegoś nie powiedział.... bo wówczas nie odwiedzi ciebie tylko temat ogarnie sam :wink: .

 

I co z tego???

A Ty byś tak nie robił jeśli co miesiąc musiałbyś z tego co robisz nakarmić rodzinę? Nie badż hipokrytą... Jeśli naprawdę nie potrafisz rozróżnić użytkowników zajmujących się czymś hobbistycznie od również pasjonatów ale żyjących z tego na co dzień... (Mehow, Nakamichi, Caskp, Wisior, Raadek) to jest to zwyczajnie smutne.

Oczywiście ty byś się dzielił wiedzą wszem i wobec aby każdy Kaziu sobie po 4paku sam ogarniał auto...

Tylko co byś powiedział dzieciakowi na koniec mieś mają pusty portfel bo każdy sobie sam ogarnął... ?

Pomyśl czasami zanim coś palniesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Track zostaw kolesia,obraził się na mnie za to że jego supremo grało gorzej jak dobra aplikacja tempo.Niech sobie poużywa,co ja pocznę że ja prawdomówny jestem :wink2: czasem zbiorę za to ale wolę to niż komuś bajki opowiadać a dupę za plecami obrabiać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie obraziłem.. :)

Tylko mnie trafiło jak czytam ,że ktoś tam niby podbija cenę i sobie sprzedający kapustą kieszenie napycha...

Szczerze? Na niczym jeszcze nigdy nie zarobiłem. Straciłem. Czasami boleśnie. Przyklad? A7 2600 zł w plecy. 2 x MRV- 3400zł w plecy... Więc jak widzisz ,że ktoś sobie kieszenie napycha bo tak sprzęt w używce skacze w górę... To też by Cię ruszyło...

 

 

 

Tia... a świstak siedzi i zawija dalej w sreberka... I w ten sposób napędzają się teorie spiskowe...

 

 

 

I co z tego???

A Ty byś tak nie robił jeśli co miesiąc musiałbyś z tego co robisz nakarmić rodzinę? Nie badż hipokrytą... Jeśli naprawdę nie potrafisz rozróżnić użytkowników zajmujących się czymś hobbistycznie od również pasjonatów ale żyjących z tego na co dzień... (Mehow, Nakamichi, Caskp, Wisior, Raadek) to jest to zwyczajnie smutne.

Oczywiście ty byś się dzielił wiedzą wszem i wobec aby każdy Kaziu sobie po 4paku sam ogarniał auto...

Tylko co byś powiedział dzieciakowi na koniec mieś mają pusty portfel bo każdy sobie sam ogarnął... ?

Pomyśl czasami zanim coś palniesz...

 

Odezwał się radziowy team....... chylę głowę :wink: Ja tę pasję Czesiu kontynuuję 0d 1998 roku, kiedy nie było jeszcze tego forum .Traktuję to hoobistycznie masz rację ,a żyję z czego innego . Widzę jednak że nie do końca zrozumiałeś mój przekaz w poście ,i to jest smutne. Masz rację niektórzy z tego żyją, tylko większa połowa z nich nie wypisuje bajeczek na forum i nie podbija sobie aukcji z innych kont .....ewentualnie prosi znajomków. Ludzie ci mają wiedzę którą zgłębiali latami ciężkiej pracy.....a niektórzy poprostu wchodzą im w drogę :wink: . Myslę iż chyba teraz ogarniesz temat .......

 

Track zostaw kolesia,obraził się na mnie za to że jego supremo grało gorzej jak dobra aplikacja tempo.Niech sobie poużywa,co ja pocznę że ja prawdomówny jestem :wink2: czasem zbiorę za to ale wolę to niż komuś bajki opowiadać a dupę za plecami obrabiać.

Rozbawiłeś mnie chłopaku......powodzenia :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odezwał się radziowy team....... chylę głowę :wink:

 

Nie jestem w niczyim teamie, chyba jako jeden z nielicznych w Polsce. :)

I nie wnikałem w to co, kto podbija i komu. Raczej chodzi mi o podejście ludzi do kwestii ludzi związanych przynajmniej w części zawodowo z CA.

Gdy elektryk przychodzi i zakłada skrzynkę rozdzielczą w domu, to nikomu nie przyjdzie do głowy powiedzieć ,że drze skórę i powinien to wrzucić jako tutorial w sieć ku zadowoleniu tych, którzy lubią sami sobie pogrzebać.

Ale z tego co widzę ta wymiana zdań ma znacznie dłuższą genealogię tak więc najlepiej będzie jak na tym skończę. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tę pasję Czesiu kontynuuję 0d 1998 roku

 

i proszę tylko o jedno , nie tym tonem, gdyż ja Ciebie nie obraziłem.

Tak więc, można powiedzieć jedno mało "Czesia" interesuje od kiedy się bawisz CA... Równie dobrze mogłeś siedzieć z kondensatorami robiąc kupę w piaskownicy, czy to uprawnia Cię do traktowania mnie jak jakiegoś ułomka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem w niczyim teamie, chyba jako jeden z nielicznych w Polsce. :)

I nie wnikałem w to co, kto podbija i komu. Raczej chodzi mi o podejście ludzi do kwestii ludzi związanych przynajmniej w części zawodowo z CA.

Gdy elektryk przychodzi i zakłada skrzynkę rozdzielczą w domu, to nikomu nie przyjdzie do głowy powiedzieć ,że drze skórę i powinien to wrzucić jako tutorial w sieć ku zadowoleniu tych, którzy lubią sami sobie pogrzebać.

Ale z tego co widzę ta wymiana zdań ma znacznie dłuższą genealogię tak więc najlepiej będzie jak na tym skończę. :wink:

Żeby było jasne nie mam do ciebie kolego żadnej pretensji,ani nie żywię urazy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i proszę tylko o jedno , nie tym tonem, gdyż ja Ciebie nie obraziłem.

Tak więc, można powiedzieć jedno mało "Czesia" interesuje od kiedy się bawisz CA... Równie dobrze mogłeś siedzieć z kondensatorami robiąc kupę w piaskownicy, czy to uprawnia Cię do traktowania mnie jak jakiegoś ułomka?

 

Nie miałem zamiaru ciebie obrażać....... z góry przepraszam ,jak odebrałeś to jako poniżenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem zamiaru ciebie obrażać....... z góry przepraszam ,jak odebrałeś to jako poniżenie.

 

Ok. Spokojnie o wszystkim zawsze można porozmawiać, nawet nawciskać sobie szpilek.. :wink:

Byle trzymać się z dala od kreski która, dzieli różnicę zdań od obrzucenia się błotem.

Tak więc, trzymaj się kolego i do usłyszenia w innym temacie, bo ten mnie przerósł... Te Wasze Warszawskie tematy... :wink2::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na forum to czemu nie?

Nie bądź jak pies ogrodnika,wszystkich dobrych sprzętów nie wykupisz...starczy dla wszystkich.

Święta racja, bo za chwilę i tak nie będzie co kupować ............. ludzie wszystko przecież chomikują w szafach,garażach :wink: czekając na lepsze czasy..... :rotfl:

Za dziesięć lat wyciągniemy te grzmoty z ukrycia i będziemy podziwiać. Na szczęscie powoli się leczę z chomikowania klocków....... żona jest przynajmniej zadowolona :rotfl:

 

Panowie tracimy właściwy wątek ;)

Masz rację Daniel ,ja zamykam temat ze swojej strony.............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro mowa o okazjach...

Mam jedno pytanie i pewnie parę osób zrozumie do kogo je kieruję?

Było parę tematów o amerykańskich piecach i jedynie była ogólna bablanina nt... Firm jako takich , bez rozwinięcia tematu o konkretne sprawdzone modele.

Jaki jest cel, zachowywania tego typu wiedzy dla siebie, aby reszta żyła w błogiej nieświadomości ,że świat kończy się na Zapco i made by Zed?

 

Skoro:

Nie bądź jak pies ogrodnika,wszystkich dobrych sprzętów nie wykupisz...starczy dla wszystkich.

 

Po co Wam to??

Szafę upychać czy co? :)

 

Skoro mowa ,że wszystko robimy hobbystycznie...

To jeśli ja miałbym odsłuchany piec i wiedział ,że robi robotę a posiadał go już, to nie widziałbym żadnych przeszkód powiedzieć koledze co gra a co jest chłamem...

Chyba ,że trzepiecie na tym jakiś profit to ok...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...