Skocz do zawartości

Kontrowersje wokół "okazji z allegro"


powalla
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam jedno pytanie i pewnie parę osób zrozumie do kogo je kieruję?

Było parę tematów o amerykańskich piecach i jedynie była ogólna bablanina nt... Firm jako takich , bez rozwinięcia tematu o konkretne sprawdzone modele.

Jaki jest cel, zachowywania tego typu wiedzy dla siebie, aby reszta żyła w błogiej nieświadomości ,że świat kończy się na Zapco i made by Zed?

Jestem zdania że warte uwagi sprzęty powinny być opisywane na forum.Co ciekawsze podsuwam znajomym do posłuchania w swoich systemach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Truck no widzisz czasem moze lepiej nie mowic na co sie poluje bo potem ktos takze zaczyna polowac :wsciekly:

Ten temat do niczego nie prowadzi, ale mi on jakos nie przeszkadza, wszystkim polecam nie odwiedzanie tematow, ktore ich nie interesuja. Bedzie nam wszyskim lepiej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin Twoje posty brzmia tak jakbyś chciał sie poużalać/pochwalic nad tym ,że jako nieliczny lubisz tracic na sprzecie który masz... Wszystko jak zwykle rozbija sie o zasobność portfela, to chyba dosć oczywiste.

 

Mnie drazni sam fakt durnego sztucznego tłoku na aukcjach który ten temat generuje... Mozesz tego nei zauwazyć bo celujesz czesto w grubsze klocki, tam zainteresowanie jest deczko mniejsze . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo większość osób patrzy przez pryzmat siebie nie rozumiejąc innych, lub nie godząc się z ich zdaniem (jak politycy)

wszystkim polecam nie odwiedzanie tematow, ktore ich nie interesuja.

i sprawa sama się rozwiązuje. bo słowo "okazja" ma wiele znaczeń i różnie się ją odbiera:

- niska cena produktu względem tego samego w normalnej cenie

- produkt który rzadko się pojawia

- świetny stan używki

- itp

Mnie drazni sam fakt durnego sztucznego tłoku na aukcjach który ten temat generuje...

rozumiem że tak może być, ba nie patrzę i wierzę w to. Ale nie możemy generalizować. Trafia produkt za 200zł i jest niby okazją, cena osiąga 400 przez sztuczne zainteresowanie - odpuszczam bo już kupię za "kup teraz" np 3 inne. To akurat jest nieświadomość kupujących, którzy widzą Wasze polecenie produktu i szaleją.

po co ten temat i walka... Każdy rozumie okazję jak uważa i z tych wielu "okazji" uzna coś dla siebie albo niech go to nie rusza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...