Skocz do zawartości

ROBSONBERCIK Laguna Audio


ROBSONBERCIK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hello.

Pewne zmiany zaszły w systemie.

Mianowicie polutowałem wreszcie wszystkie elementy zwrotnicy, pozostało tylko ładny "dekielek" sobie

zrobić.

 

 

 

2012-11-14_15-35-36_260.jpg

 

Twetery jeszcze nie zakończyły "wędrówki".

 

2012-11-18_13-58-46_4.jpg

 

Zdawało by się kilka centymetrów różnicy a dżwięk się potrafi

sporo zmienić. Doszło "powietrze".

Ale zdaniem kolegi CZASZUNI i tak jakoś grają z punktu. :kwasny:

A mnie i tak się podoba ich barwa i nie natarczywość.Niestety kosztem innych aspektów .

Na razie zostaną. Pomysł przeniesienia głośników z HA nie jest może dobry ,ale jeszcze się tym pobawie.

 

Po spotkaniach z "pozytywnie dzwiekowo zakreconymi" kolegami. (Naprawde super ludzie.)

Utwierdzilem sie w przekonaniu ze midbas Tempo 6 nie jest wart swojej ceny.

 

Zakupilem wreszcie GRADIENT-y z aluminiowa membrana. Zeby je zamontawac i zmiescic znowu zabawa.

Trzeba bylo dolozyc jeszcze dystanse 22 mm

 

 

wyszlo na styk.

 

2012-11-24_13-17-19_441.jpg

 

2012-11-25_10-49-42_810.jpg

 

Obszlifowałem głośnik z zewnątrz na 165 mm i wywierciłem otwory do przykręcania.

 

2012-11-24_11-21-06_358.jpg

 

Frajdy co nie miara z taką robotą. Lubie to.

 

2012-11-25_10-52-54_835.jpg

 

 

Nagrodą za te starania jest czysta średnica i piękne zejście basu.

Wreszcie można suba wyłączyć i nie odczuć drastycznej różnicy.

Przy morelach bez suba to tempo było :rotfl:

 

Więcej muzyki zaczeło z furtek do uszu docierać ,dla mnie na plus.Głośniki się pięknie uzupełniają ,Tempo psuł dużo.

Znowu wraca się do domu i godzine z auta nie wysiada tylko słucha .

Pomysleć- jak bym miał taką instalacje jak co niektórzy "starzy wyjadacze" - to bym w aucie zamieszkał(?!)

 

Choroba trwa.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 316
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tak w takim dziwnym ustawieniu ,lekko skręcone prawie na przeciw siebie grające.

W tym ustawieniu pojawily sie głębsze plany sceny.

Teraz po skończeniu zwrotnicy i połączeniu głośników dla których została zaprojektowana to gra inaczej.

Zdecydowanie inaczej.

Tempo jakby tłumił tego twetera i zmieniał mu barwe.(pod tą zwrotnicą nie dla niego robioną)

Ale to musicie sami posłuchać. Nie jestem obiektywny.

i martwi mnie to granie z "punktu".

Jak wiesz czasówki u mnie nie za bardzo działają.

Pomyslalem czy by tu na twety może Gienka nie podpiąć.(kolega ma na zbyciu)

Czy to da zmiane? Wartą zakupu i wydania kasy - niewiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam gienka idealnego na TW na zbyciu, możesz sobie wypróbować jak chcesz wcześniej i ocenić jak Ci przypasuje. Czasówki nie działały bo miałeś coś kable wtedy na spocie źle podłączone, lewa strona na odwrót z prawą. A co do umieszczenia TW - od razu mówiłem, że na dole jest lepiej:p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie kable były :wink: zmieniłem a za chwile powróciłem do pierwotnego podpięcia.

Wiesz jeżeli rozdzielilbym te TW przy pomocy Gienka SA-50 (zwrotnica na to pozwala)

i to pomoże wyeliminować te punktowe granie .

To chetnie takiego wtedy nabędę.

trzeba będzie spota zrobić jakiegoś. :zdrowko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyslalem czy by tu na twety może Gienka nie podpiąć.(kolega ma na zbyciu)

Czy to da zmiane? Wartą zakupu i wydania kasy - niewiem.

To nad czym się zastanawiasz? Tym bardziej, że od kolegi więc pewnie nie będziesz płacił za odsłuch u siebie w aucie :) Masz narzędzie, to puść wszystko aktywnie. Do mojego auta SA50 trafił raczej przypadkiem i na razie zostaje. Miałem wcześniej B40 i próby czasu nie wytrzymał. Niezależnie od tego jakiego gienka masz dostępnego, to myślę że warto spróbować.

Jeśli będziesz miał możliwość, to podjedź po niebieskie Klotze do mm-ais, daleko nie masz, także warte spróbowania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszło "powietrze".

Ale zdaniem kolegi CZASZUNI i tak jakoś grają z punktu.

Granie z punktu to nie tylko ja zauwazylem ale ja osmielilem sie wyrazic na glos swa opinie :wink: (po to mamy spoty co by sie kazdy nauczyl z wypowiedzi rad itp sugestii)Moim malo fachowym uchem to ciezko uzyskac granie domowe w furaku bo to inna kubatura przestrzeni.Ale potwierdzam slowa Roberta-po odsluchach powietrze sie pojawilo jest to cos ale ni jak nie mozemy poradzic nic z czasami bo "tweety nie reaguja na przesuwanie czasu" :kwasny: A tweetery naprawde graja bardzo pieknie.Chetnie poslucham tych Twoich nowych nabytkow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wiecie mnie dwa razy powtarzać nie trzeba.

A trzeba mówić i uświadamiac takich nieobytych w niuansach C.A. jak ja.

To dobrze ze moge na Ciebie Tomku liczyć a i na pomoc/podpowiedzi innych naprawde super ludzi

których ostatnio poznałem na tym forum jak i na spotach. Cenie bezpośredniość.

Jak zwykle nalegam na odsłuch.

 

Teraz gra inaczej bo jest wszystko razem jak miało być w pierwotnym moim zamyśle :

glosniki- tw+średnio-niskotonowy i zrobiona pod te konkretne głosniki zwrotnica pasywna.

 

Pewnie twetery nie reaguja ponieważ tw+ wofer sa zasilone przez jeden kanał (wzmak 2 kanałowy napedza przód)

I jak opóżniasz- to całą strone a nie konkretny głośnik.

Dlatego trzeba dołożyć wzmaka na Twetery.

Bedzie nad nimi kontrola czasowa .

Ale jak to się przełoży na dzwiek to wyjdzie w praniu.

Mam nadzieje ze sie uda bo naprawde mi się podoba jak to gra. Nawet teraz- tak nie doskonale

Zwłaszcza za jakie niewielkie pieniążki.

Pozdrawiam i dziekuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no Roberto widze działasz ostro :) Pogratulować, z tymi tweeterami, niestety tak jest że graja poprawnie w różnych pozycjach , ja u siebie ostatnio odkryłem ze jednak scena sie polepszyła jak graja na lusterko wsteczne,

a probowałem grac na twarz tez jak by im powietrza brakowało. ale z tymi wooferkami zadziałałęś, jak ty je teraz zabudujesz <lol> wyciągnięte na maksa :]

Ale spoko, widać zę troche pracy w to wkładasz, a to już choroba C.A. <lol> ;p

 

ps, ja zakupiłem worek olejaków i się przymierzam do uspokajania góry, chociaż po zmianie radia na 9813r, któro podobnież miało bardzo ostrzyć, na moich klockach gra przyjemniej od 9855r...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ale spoko, widać zę troche pracy w to wkładasz, a to już choroba C.A. "

 

E tam sa tutaj ludzie co takie rzeczy to przed drugim sniadaniem robia.

Pokazywalem Ci Seba obudowe dla DAC-a co sobie zrobilem -to jest cos.

A tu kolejny etap poprostu.

Ale ile mi to przyjemnosci i frajdy sprawia. To szok.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baze fotek z fotosika na google przenosze .

I w ten sposób niektore sie nie wyswietlaja.

Jak znajde chwilke to poprawie.

 

Hello.

 

I jak to zwykle bywa jak nie spróbójesz to sie nie dowiesz .

Gienek SA-50 fajniuki wzmak.

Podpinałem go samego pod ten mój tandem Gradient + Seas + pasywna zwrotka

Zagrał (wiadomo ma mniej pary,porównuje jedynie barwe) jakoś tak bardziej "chłodno i sucho" w porównaniu do Audioqesta

Powietrza więcej -to nie zauważyłem .Osoby ze spotów lubelskich wiedza że lubie miękkie i szczegółowe granie.

Szczegółów było ale raczej w strone analitycznośći i ostrości to grało.

 

Zastosowałem kable ULTRALINK CS 1 - bardziej obszerna scena ,wiecej żródeł pozornych,czysto i bez ostrzenia

oraz nowy nabytek NEO-TECH (w konfekcji VITALCO ) - bardzo dokładny dzwięk, lepsza kontrola nad basem,ale mniej powietrza, zagarło jeszcze "ostrzej".

 

2012-12-01_09-40-14_336.jpg

 

Po podpieciu SA-50n na twetery a Audioquest-a na wofery przez rozdzielona zwrotke

To wybijały się przed szereg twetery.Sporo je zciszyłem zeby sie nie darły .Posiłkowałem się także balansem w Gienku.

Wstepnie ustawiłem czasy i sam nie wiem,niby scena się troche powiększyła ale byla nie poukładana zupełnie

- rozwarstwiło mi się to wszystko za cholere nie chciało się skleić.

Ustawiałem tak z godzine.

I twetery zbyt ostrzyły w tej konfiguracji , odcinajac sie od reszty . :kwasny: Pomimo starań nie było tego czegos w tym graniu.

Rozpiołem i wszystko pod samego Audioquesta z powrotem podpiołem.

I od razu wszystko sie poukładało , uzupełniało , zgrywało .Inna bajka.

Nie wiem czy to złe zestawienie klocków czy to może ze ta pasywka pod te głosniki stworzona wyciska z nich to co najlepsze.

Napewno także moja kulawa wiedza i umiejętności małe .Ale mimo wszystko

Po rozdzieleniu na dwa wzmaki to mnie sie NIE podobało w żadnym możliwym ustawieniu czasówek.

Pomimo użycia tak zacnego Gienka.

 

Co do nieustawialnych czasówek to w ukonczonej konfiguracji zwrotki + dedykowane głosniki już jest ok.

 

Ale to musza się koledzy którzy słuchali Lagunki na spocie wypowiedziec - jakie wrażenia , odczucia mieli, co się podobało a może co było na minus.?

 

Na ten czas Chce sie nacieszyc tym co jest .Taki dzwięk preferuje szybki ,troche rozjaśniony z całą masą detali i powietrza.

Zmiana suba będzie na dniach na razie na małego KICKER-a

Clarionkowi podziękuje.Coś troche closed posłuchamy i bardziej kulturalnego.

A jak da rade i ciepło sie znowu zrobi to robić trzeba ten boczek w bagaju.

 

Dziękuje HI Sound Mateuszowi za udostępnienie wzmacniacza na testy. :padam:

 

Opisane są moje odczucia i wrażenia , mogą one odbiegać od wrażeń innych osób a podobieństwo do zdarzeń jest przypadkowe :rotfl:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello.

 

Do bagażnika zawitał inny sub jak nadmieniałem.

 

SDC10009.JPG

 

KiCKER IMPULSE

 

w zamkniętej skrzynce pod niego robionej.

 

SDC10023.JPG

 

Strasznie niepozorny .Sporo mniejszy od poprzednika

Ale przy odsłuchu można się sporo zdiwić. JVC daje mu ile trzeba -150 rms (tylko tyle i aż tyle)

Znowu krok w stronę dobrego grania.Dzwięk innej jakości , bas już z Clariona grał z przodu. Ale teraz jest bardziej" kulturalny",zwarty .

Nie jest niepotrzebnie "tłusty" i nie ma tendencji do przedłużania wybrzmiewania .

Teraz wiem czemu jednak Closed

Pięknie uzupełnia pasmo. Mniejszy -ale wariat.

 

Tutaj należą sie podziękowania dla Tomka- " Czaszuni" za możliwość odsłuchu,porady życzliwość i pomoc. :zdrowko:

Ten koleżka wie coś na temat subwoferów.

 

Kiedy ta wiosna cos by w bagaju by podłubał .

 

PS. z tego zimna to aluminiowe membrany w woferach zimne jak psi nos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Hello.

Czasu na pisanie w temacie zabrakło  a tu minęło sporo  od ostatniego wpisu.

Troche fotek się uzbierało,  trochę pozmieniało.

To może po kolei.

Żeby nie było wzmacniacz Genesis był także molestowany pod domowymi kolumnami.

 

2012-12-20_12-40-04_355.jpg

 

 

Jak jednak pisałem mi nie podszedł.

Postanowiłem dokończyć pasywną  zwrotnice a konkretnie obudowę dla niej.

 

2012-11-14_14-32-12_861.jpg

 

Koszty jakościowych elementów pasywnych są duże , ale czego się nie robi dla muzyki.

 

IMG_20130427_210354_117.jpg

 

I tak głośniki z H.A . sobie plumkały  ,chcąc więcej pomyślałem nad zmianą radia.

 

Tak się jednak złożyło że będąc w Łodzi skontaktowałem się z Sinoff –em .

Wspaniały człowiek z ogromnym zapałem i wiedzą a przede wszystkim dobrym słuchem   .W wielu płaszczyznach nasze poglądy się pokrywają i uzupełniają.

Po tym jak udało mi się pozbierać opadniętą szczękę po odsłuchaniu jego auta. 

 

Wysłuchałem kilku cennych porad i zostałem pchnięty (tak Grzegorz przez Ciebie) w stronę

pełnej aktywki  i zabaw   „kręcenia gałką ”    z tym związaną.

 

Tak oto mój wzmacniacz JVC wylądował jako napęd dla woferów  a Audioqeest na twetery.

Znowu wszystko rozbebrane 

 

IMG_20130504_184824_994.jpg

 

Po kilku tygodniach  spędzonych na „nauce aktywki” byłem więcej niż zadowolony z takiego obrotu spraw.

Jednak brakowało mi trochę  pierdyknięcia ( w sensie mocy)  lecz Gradient-y nie były mi w stanie tego dać .

Skończyło się na tym  że upaliłem  wofer .Dostał podwójną dawkę i nie wytrzymał.

Ale nie ma tego złego ,kolega chciał się rozstać z zestawem Helix RS .

 

Gradient z aluminiową membraną vs  RS

 

IMG_20130629_161209_148.jpg

 

IMG_20130629_161221_806.jpg

 

I tak oto wkroczyłem w przetworniki do tego celu przeznaczone co mi niejednokrotnie koledzy perswadowali.

 

I już za chwile testowałem na dedykowanej zwrotnicy  RS 801 i RS 806.

 

 

IMG_20130629_174709_109.jpg

 

Okazało się jednak że ta zwrotka jak dla mnie zbyt ostrzy twetery i szybko nastąpił powrót do pełnej aktywki. Potrzebne były wzmacniacze .

Dzięki  uprzejmości kolegów z forum  (ukłony)  którzy  użyczyli   trochę sprzętu to  testowałem sobie różne  wzmacniacze i  ich  konfiguracje.

 

 

DSC_0093.JPG

 

IMG_20130703_211845_736.jpg

 

Helix P400, Kicker,AudioGOODs ,Vega,MTX

A że nie chciałem pchać wzmacniaczy do bagażnika to walały się  w nogach pasażera.

 

DSC_0097.JPG

 

Finalnie wybrałem wzmacniacze 

Hamerykańskie   MTX-y

280   która po podpięciu na tw  zagościła na dobre   i  4160  dający w mostku sporo powera i mnóstwo fun-u  ze słuchania.

 

Co prawda podobało się mi jak zagrały RS 801 z piecem od Helixa   jednak to co dał im ten malutki MTx – ik  mnie naprawdę uszczęśliwiło.

 

I tu pojawiła się kolejna fajna zabawa jak upchać 2 wzmacniacze w miejsce po Audioqeest-ie.

Kilka godzin żonglerki   i przymiarek i jednak można.

 

DSC_0162.JPG

 

 

DSC_0193.JPG

 

 

 

 

Wycięcie fabrycznej gąbki a jest jej sporo, pomogło. Aby nie zostawić gołej blachy poszła mata  i pianka GMS.

 

DSC_0164.JPG

 

Nasłuchiwałem kilka dni czy i jaka jest różnica w dźwiękach dobiegających od nadkola  i konkluzja jest taka że jest ciszej niż z tą fabryczną gąbką.

Dla większego MTX-a zrobiłem na wszelki wypadek  chłodzenie z rurki od  klimatyzacji schowka.

Mniejszy wzmacniacz pomimo długich odsłuchów nawet w upały nie grzeje się .

 

 

Zrobiłem tymczasowe wykończenie dla tweterów.

 

DSC_0160.JPG

 

IMG_20130823_113145_224.jpg

Jeszcze będzie z nimi zabawa jak czas pozwoli.

 

 W  2013 r.  miałem niebywałą okazje być z razem  grupą lubelską na eliminacjach MP 2013   w  Kielcach .

Poznałem świetnych ludzi . (Suzuk  - wariacie  J   ) 

Pasjonatów jak  ja   z tym że ja jestem lata świetlne za nimi w materii C.A.

Była okazja wymiany opinii posłuchania świetnie zrobionych i nagłośnionych aut.

Atmosfera mega pozytywna ,same eliminacje i  podejście jurorów na więcej niż  profesjonalnym poziomie.

Pełen szacunek i podziękowania w ich kierunku. A także  dla nowo poznanych  kolegów z forum.

Dużo  zdobytej wiedzy i cennych uwag ,nadania nowych kierunków myślenia i wielka zachęta do

dalszych prac nad swoim systemem .

 

Laureaci w   FUNI  

 

OD+PRAWEJ%253BYARO%252CSUZUKI%252CSEBUS0

 

 

Jeżeli początkujący to czytają to zachęcam do uczestniczenia w spotach i wszystkich tego typu imprezach związanych z C.A .

Czytając tylko i zadając masę często banalnych  pytań na forum tracicie tą prawdziwą możliwość posłuchania tak naprawdę jak to jest .

Zdobycia wiedzy samemu a nie podanej na tacy.

  A wystarczy ruszyć swoje  4 litery.

 Nie czytać o słuchaniu – ale robić to samemu.  Wyrabiać sobie opinie swoimi uszami.

 

Tak oto podbudowany  że zmierzam w dobrym kierunku  i zachęcony   postanowiłem popracować nad drzwiami .

Jako że Laguna 2 ma wofer fabrycznie dosyć wysoko ja nie byłem w stanie wycisnąć  moimi zabiegami więcej zejścia basu .Na pewno to poziom mojej wiedzy i determinacji  zawiódł .

Owszem kick był ale ile  wat by nie pompował w wofery nie chciały jednak  podać więcej fundamentu . A słysząc co i jak gra u kolegów wziołem się za zmiane   usytuowania

przetwornika w drzwiach.

 

DSC_0012.JPG

 

 

Przy okazji postanowiłem tym razem solidniej wykleić  wnętrze drzwi.

 

DSC_0042.JPG

 

 

Użyłem popularnej ostatnio  GMS 07  XL   ,wywałkowałem gdzie się tylko dało

Nawet za belką wzmacniającą .

 

 

Dorobiłem odpowiednie dystanse 

 

DSC_0053.JPG

 

 

Blacha dostała dodatkową warstwę maty.

 

DSC_0022.JPG

 

Ustalanie i  przeniesienie otworu

 

DSC_0055.JPG

 

 

Wyprofilowałem dystans i przykręciłem  do blachy zamykającej otwór technologiczny

 

 

DSC_0062.JPG

 

 

DSC_0068.JPG

 

 

Wywaliłem metalowe dystanse  i zaślepiłem  otwory  po oryginalnych głośnikach.

 

 

 

 

DSC_0089.JPG

 

 

Po zrobieniu jednej strony drzwi  szybki odsłuch i banan na twarzy.

 

 

DSC_0071.JPG

 

 

 

 

Test odsłuchowy  jaką matą okleić co by nie było  niechcianych rezonansów

 

DSC_0104.JPG

 

Pozostała   07 XL

 

 

DSC_0129.JPG

 

 

Prosty patent na zrobienie dokładki z mdf-u pod  lekkim kątem.nie mając narzędzi .

Potrzebne podłoże betonowe i trzemy -  pasuje jak ulał.

 

DSC_0086.JPG

 

 

 

Finalnie tak wyszło

 

DSC_0070+%25282%2529.JPG

 

DSC_0106+%25282%2529.JPG

 

Pojawiło się to czego oczekiwałem a włożona praca i czas zaowocował pojawieniem

się  wreszcie  niskich rejestrów które wcześniej słyszałem tylko u innych.

Co prawda nie jest to szczyt  marzeń lub tym bardziej koniec pracy , dzwi są w stanie „surowym” a mam  jeszcze kilka pomysłów do przetestowania.

Ale znam takich co  pracując 4 lata uzyskali  ich zdaniem naprawdę grające furtki.

U mnie jest to  jedynie kolejny krok w dobrą stronę.

 

Dla walczących z    „ grającymi  kabli”

 - teraz mam do wofera doprowadzone zdublowane  okablowanie. Dwu różnych producentów  

Obydwa przewody w podobnych cenach.

 

DSC_0095.JPG

 

Można sobie przepinać  ,słuchać i  porównywać czy jest różnica między kablami  czy nie J

 W moim przypadku  sposób prezentacji dźwięku jest  odmienny  dla  każdego z przewodów.

Wiadomo nie  jest to różnica diametralna ale   jest ona  słyszalna i nie trzeba się wsłuchiwać aby ją zauważyć. Dla mnie to oczywiste każda ingerencja w tor wprowadza zmiany w dźwięku.

Niestety albo stety  należę  do tych co „kable słyszą”.

 

Wspominając o kablach pamiętacie niesmak i powątpiewanie w poprowadzony prze ze mnie

pod autem  kabel zasilający do  wzmacniacza  w bagażniku?

Zmieniając koła na zimowe sprawdziłem  co u niego

Tu go tylko troche w peszlu widać ,pod autem w stanie nienaruszonym.

 

DSC_0296.JPG

 

Kabel ma się świetnie ,spełnia swoją funkcje należycie .Nic się nie poluzowało , nie przetarło i nie  oberwało.

Zeszłoroczne góry śniegu jak i inne przygody w postaci krawężników go nie uszkodziły .

 

 Tutaj   zastosowałem  prosty patent na zaślepke dla portów zrobionej  z plastikowej rurki.

 

OS%25C5%2581ONA+WEJSC+-PROSTY+PATENT.JPG

 

 

DSC_0182.JPG

 

Nastąpiła wymiana jednostki na  Clarion  DXZ958RMC  

 Alpina uszczęśliwiła kolejnego hobbystę.

A jak to określił pewien kolega

 

„958  to przedsionek high – endu”  - coś w tym jest  J

 

Inny sposób wprowadzania czasówek - idzie przywyknąć, no i jest coś na rzeczy z softem w niektórych egzemplarzach słychać takie „trzaski”z głośników znikają one  po włączeniu funkcji EQ

Było  już  to opisane na forum.

 

  To już kolejna taka jednostka w autach userów z Lubelszczyzny.  Istana  epidemia CLARION-S

 

Zaczeła się  teraz zabawa w wybieranie,przebieranie  i odsłuchiwanie woferów .

Ponieważ twetery jak i piecownia  jakoś mi bardzo pasują.

Na spotach jeżeli to możliwe coś się zawsze wrzuci i  odsłucha w swoim set-upie.

Tutaj  moja  pseudo  recenzja  Eton-ów użyczonych przez   kolegę   Czaszunia.

 

http://www.strefacaraudio.pl/topic/35509-eton/page-2?do=findComment&comment=378578

 

 Akurat one się świetnie zgrały  w lagunce.

 

Były   A S

 

 

DSC_0250.JPG

 

Były MP 5.16

Potrzebowały dorobienia „przejściówki” bo  mają większy rozstaw na śruby montażowe.

 

IMG_20131031_113741_146.jpg

 

IMG_20131031_114120_124.jpg

 

 

  niestety zbyt krótko gościły  żebym mógł się wypowiadać na ich temat.

 

 

Poszukiwania nadal trwają. Jestem otwarty na podpowiedzi.

Jednak zamiast ślepo czytać jak jaki wofer gra staram się o ile to możliwe wypożyczać przetworniki   zamontować u siebie i trochę nad z nimi poobcować.

Chce aby pokazały  czy się zgrywają  w moim systemie i co dam rade z nich wycisnąć.

 

 Pojawia się świeża krew na lubelskim „rynku  pasjonatów”  C.A – będziemy słuchać i zbierać doświadczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Wspaniały człowiek z ogromnym zapałem i wiedzą a przede wszystkim dobrym słuchem .

No to teraz mi przykadziłeś, trochę mnie przytkało :wstyd: no ale nie do końca :)

 

 


Wysłuchałem kilku cennych porad i zostałem pchnięty (tak Grzegorz przez Ciebie) w stronę

pełnej aktywki i zabaw „kręcenia gałką ” z tym związaną.

No może trochę tak było z tym pchaniem bo mi jakoś daleko do pasywnego grania, może z lenistwa a może z jakiegoś innego powodu.

Ale faktem jest, ze nasiąkłeś aktywką gdy usłyszałeś we własnym aucie jakieś pozytywne rezultaty kręcenia gałami :) Coś takiego potrafi nakręcić :)

 

 

 


niestety zbyt krótko gościły żebym mógł się wypowiadać na ich temat.

Z tych wymienionych tutaj właśnie ślimaki jakoś najbardziej mi podchodzą, chyba za całokształt i równe granie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie, ale prośba bo dużo zdjęć wstawiłeś i jak pisałeś przymierzałeś się do zmiany serwera na który zrzucasz fotki... po kliknięciu zamiast się powiekszyć one się pomniejszają, trochę dupa bo niektóre z rzeczy fajnie rozwiązałeś i wypadałoby się bliżej przyjrzeć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...