Skocz do zawartości

Skradzion auto !


robson990
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.youtube.com/watch?v=a1t-tPdJWPs  Chinole wszystko wymyślą.... Czytnik klucza VAG... :rotfl:

 

A tu wersja do nowych Bmek...

 

Szczerze mówiąc załamałem się tymi filmikami, prawda jest taka ,że jak będą mieli walnąć auto, to pójdzie w siną dal... Musiałoby być pod napięciem w promieniu metra aby nie mieli jak podejść nawet...

 

A tutaj zasada działania tego narzędzia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 123
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Producenci wymyślają zabezpieczenie x , a grupa przestępcza kupuje na słupa nowy egzemplarz z salonu, tylko po to by rozszyfrować zabezpieczenia. Inwestycja i tak się szybko zwraca. A wszystko co człowiek wymyśli można obejść, szczególnie jeśli jest to zabezpieczenie seryjne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypowiedz właściciela Leona :

 

to tak: 
Auto było porzucone w Kielanówce na drodze przejazdowej miedzy posesjami kolo godziny 12:00. Koło 17:45 dostalem telefon od mezczyzny ktory twierdzil ze widzial ogloszenie i szukany leon stoi pod jego posesja na Kielanówce. Seat leon czarny bez tablic rejestracyjnych. Zawiadomilem policje ktora niezwlocznie pojechala to sprawdzic i zabezpieczyć auto. Chwile po policji tez bylem na miejscu. Od razu w oczy rzucily sie mi dwa wgniecenia. Na lewych przednich drzwiach i lewej tylnej cwiartce. Wgniecenia nie sa jakies wielkie, mysle ze naprawa blacharska zamknie sie w kilkuset złotych. Nie wiem jeszcze jak weszli do srodka. Ze stacyjki wystawaly jakies miedziane zyłki. Auto na parkingu policyjnym. Zostanie sprawdzone dokladniej przez bieglych wtedy bede wiedzial wiecej. 
Aha i z auta nic nie zglinęło, bylo tam CB, narzedzia w bagazniku, Nic nie zabrano, nawet sciagniete tablice grzecznie lezaly w aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Na wyspach działa chyba coś podobnego, patrol jedzie ulicą i np jest w stanie zatrzymać kierowcę bez ubezpieczenia po info z systemu opartego właśnie m.in na kamerze w ich aucie, w czasie rzeczywistym są spr tablice rej i info o aucie, jeśli coś nie teges to wyskakuje im inf, na komputerze pokładowym ,że koleś jest do kontroli.

 

truck dokładnie tak tu jest policja jedzie za tobą i nawet nie wiesz ze cie właśnie sprawdzają (przede wszystkim ubezpieczenie bo masa ludzi jeżdzi bez bo jest mega drogie) jeśli jest wszystko ok to jedziesz sobie dalej bez problemu jesli mają jakąś informację że coś jest nie ten teges to koguty w ruch i na bok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypowiedz właściciela Leona :

 

Ciekaw jestem motywu kradziezy samochodu... wg mnie został skradziony i wykorzystany do innego przestępstwa z innymi blachami, a potem grzecznie porzucony, ale to tylko takie moje gdybanie. Najważniejsze, że się znalazł i właściciel jest zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 7 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...