Skocz do zawartości

Skradzion auto !


robson990
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 123
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Miałem już takie uczucie jak "poszła" moja audi A3 :looka:

Najlepsze jest to że na policje idzie sie tylko po to aby wyrejestrować auto i nie musieć płacić

Znalezienie auta graniczy z cudem chyba ze bedziesz miał farta i pozostałości z niego przypadkiem znajdzie policja (tak miał kolega)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawdopodobieństwo odzyskania zerowe bo pewnie już jest rozbierane na części albo jedzie na Ukraine. Policja niewiele zrobi w temacie jak zawsze przykro słyszeć jak jakieś skurw...ny zabierają coś na co się zarobiło ciężko a tak łatwo poszło gdzieś...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego trzeba starać się jak najmniej "afiszowac" w sieci. Teraz każdego znajdziesz, kazdem mozesz zabejać auto, sprzęt itd.. Patrzcie jaki łatwy kąsek, tematy "nasze auta", "instalacje". Czyste informacje, co gdzie i jak. Mam nadzieje, ze wóz się odnajdzie.. Koledze tez podpieprzyli, za pare miechów znaleziono rozkręconego, w częsciach, niekompletnego. Wspołczuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloze sie ze byl tylko na firmowce ??? Panowie zabezpieczajcie swoje auta !!!! Alarrmy , odciecia , blokady , to naprawde zniecheca..I nie piszcie ze koledze i tak ukradli mimo zabezpieczenia bo gdyby nie alarmy i blokady to na 10 aut znikalo by 10 a tak znikaja tylko 2.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam mam leona wiec naprawdę współczuję :( Są dwie opcje albo już leży w częściach albo poszedł za wschodnią granicę. Znajomy miał pięknego paska b5 FL w Rline prawdopodobnie też poszedł na zamówienie :/ Stawiam że ktoś miał pustą budę i szukał "dawcy". Szkoda bo ładniutki był...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może polecicie przy okazji jakieś sprawdzone "zabezpieczenia"? Mam na myśli jakieś odcinki prądu itp itd...

 

Był na forum obszerny temat. Przy okazji jak temu koledze z forum VAG walnęli tego pięknego golfa 3kę z DLS na pokładzie. Poszukaj dużo dobrych tipów od fachowców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to dobrze nocować autko w bezpiecznym garażu

Z garażu też wyprowadzają :wink2: .

 

Mam na myśli jakieś odcinki prądu itp itd...

 

Trzeba do elektryka podjechać zrobić jakąś odcinkę zapłonu, guzik schować w jakim dziwnym miejscu. A najlepiej kupić GPS i zamontować dodatkowo.

 

Jeśli chodzi o VAGI to dziwna sprawa, mojemu znajomemu podprowadzono nie dawno toledo, co dziwne on nigdzie się nie ujawniał, nie żył w społeczeństwie forumowym.

Ale ja wiem jedno, że już tematów z moim sprzętem autem i co w nim robię raczej już nie założę.

Co mam to moja sprawa.

Jest nauczka. Choć mi zwinęli miejscowi więc jeżdżąc po mieścinie 6 lat to i tak wiedzieli co mam.

 

Właścicielowi życzę odnalezienia auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest dobry fachowiec i ma upatrzoną furę to nic nie pomoże. Prawda jest taka że będą za tobą jeździć, obserwować Twoje przyzwyczajenia i nawyki gdzie stawiasz gdzie pracujesz itp itd i prędzej czy później wszystko jest do zajumania...Ja np mam AC razem z wpisanym sprzętem i jego wartością wiec jest to jakiś plus tego wszystkiego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie zostawiasz auta nigdzie poza domem i dziewczyną?

 

Przecież złodziejowi wystarczy przeważnie kilkadziesiąt sekund...

 

Jak się uprą to i na lawecie wywiozą :)

 

Mojej koleżance wyprowadzili z domowego garażu 2 auta i jedno sprzed domu... Cała rodzina w tym czasie smacznie spała (i nie doszli, czy ktoś im w tym pomógł czy nie) :) Wszystko jednej nocy i przy trzech osobach dorosłych w domu :)

 

Wiadomo - w domu bezpieczniej, ale nie bezpiecznie.

 

 

Vincent - u którego ubezpieczyciela AC i kto weryfikował wartość sprzętu/zmiany w nim? Ile to kosztowało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vincent - u którego ubezpieczyciela AC i kto weryfikował wartość sprzętu/zmiany w nim? Ile to kosztowało?

 

A jak to jest z wartością wyposażenia dodatkowego w aucie(CA) odnośnie wartości pojazdu? Bo gdzieś wyczytałem ,że ubezpieczyciele nie chcą ubezpieczać aut jeśli wartość sprzętu przekracza 70% wartości auta, lub właśnie ubezpieczają do jakiejś tam założonej przez siebie kwoty?

Dodam ,że jak spytałem o AC na babcię w PZU to stwierdzili ,że ... za stara :zalamany: i skończyło się na polisie mini-casco, czyli od jakiegoś gradu, kradzieży itp, ale nie zdarzeń drogowych typu stłuczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...