Skocz do zawartości

stara vectra ze starymi gratami...


sobih
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

RS802 są u mnie od około 2 lat. Początkowo po rewolucji miał być 2-way Brax'ów, za namową Raadka jednak uznałem że szkoda tych średniaków nie wykorzystać, nawet w niewielkim paśmie. Teoretycznie to zbliżona do Brax 2.1 konstrukcja więc i profil brzmieniowo nie powinien odstawać od reszty :).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No zapco no fun...uszami wyobraźni słyszę ten dźwięk "odklejony" od słupków hi hi i ten "ultra" kop . Aż dziw , że Cię Radek do mniej barbarzyńskiego źródła nie nakłonił.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Dlaczego 3xStudio500? Rozumiem woofery i suba ale tweetery mniej.

 

Miałem Studio500 i Studio300X. Aż tak mocno się nie wsłuchiwałem, żeby wychwycić na górze różnice.

 

Czy miałeś takie porównanie? Studio500 vs inne zapco z serii?

 

Ciekawi mnie to, bo cena Studio500 jest miażdżąco, nieważne jaka by to nie była okazja. Można by zamiast jednej sztuki pokusić o pełną korekcję (z pasywką czy z aktywką).

 

Nie twierdze, że to musiałoby być lepiej. To po prostu ciekawość;)

 

Nie neguje rozwiązania - wręcz przeciwnie instalka super i fajnie, że jeszcze się uchowała pasywka;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wasylwek - Jakie to mniej barbarzyńskie źródło??? :wink: Szukałem czegokolwiek ze światełkiem i bez serwisowych perspektyw... Bylem już niemal zdecydowany na 9861'kę, niewiele brakowało do kupienia po taniości stacji 520tki, potem trochę przypadkiem trafił się egzemplarz 44ki w wyjątkowym stanie za bardzo uczciwe pieniądze i tak już zostało. Nie gardzi żadnymi cdr'kami, nie przeskakuje na stołecznych dziurawych drogach i do tego nie wygląda zbyt nowocześnicko by skusić amatora cudzej własności. Jak na moje potrzeby jest w sam raz.

 

Marcyś - Słyszałem o 2 autach zbudowanych na potrójnym Studio 500, nie miałem niestety okazji ich posłuchać, tak czy siak sam pomysł nowy niewątpliwie nie jest. Pierwsze Zapco zaraziło mnie dynamiką, choć miało do napędzenia tylko 5.16tki. Choroba pozostała pomimo tego, że pewnego dnia 5.16tki zostały rozruszane aż za bardzo :rotfl:. Drugie, które napędzało cały 3-way (SS 2904+RS802+5.16) utwierdziło mnie w przekonaniu, że piec trafia w moje gusta i to właściwy kierunek za kicającym futrzakiem. Trzecie to już chyba fanaberia, po trochu chęć sprawdzenia pełnej aktywki z posiadanym już prockiem i 2-way'em Braxa, po trochu jako odpowiedź - czemu by nie :hyhy:. Nie było kilkustronnicowej forumowej dysputy ani rozważania o wyższością jednych świąt nad drugimi. Tak jakoś wyszło i tyle.

 

Swoją drogą, przesyłka z RC1 + U2,5 jeszcze nawet nie została otwarta... :rolleyes:

 

COBER - czekałem aż ktoś przypomni ten tekst :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcyś wspomnę słowa jednego z użytkowników " jest Zapco i jest 500eta" :D

 

PS. Mam 300x - tez jest to swietny piec ale brakuje mu troche do 500tki. Zapco na gorze są ciepłe.

 

Tak, pamiętam, że są "ciepłe".

 

Ciekawi mnie konkretnie różnica na wysokich tonach między tymi piecami. A nie różnica w mocy na wooferach czy subie.

 

wasylwek - Jakie to mniej barbarzyńskie źródło??? :wink: Szukałem czegokolwiek ze światełkiem i bez serwisowych perspektyw... Bylem już niemal zdecydowany na 9861'kę, niewiele brakowało do kupienia po taniości stacji 520tki, potem trochę przypadkiem trafił się egzemplarz 44ki w wyjątkowym stanie za bardzo uczciwe pieniądze i tak już zostało. Nie gardzi żadnymi cdr'kami, nie przeskakuje na stołecznych dziurawych drogach i do tego nie wygląda zbyt nowocześnicko by skusić amatora cudzej własności. Jak na moje potrzeby jest w sam raz.

 

Marcyś - Słyszałem o 2 autach zbudowanych na potrójnym Studio 500, nie miałem niestety okazji ich posłuchać, tak czy siak sam pomysł nowy niewątpliwie nie jest. Pierwsze Zapco zaraziło mnie dynamiką, choć miało do napędzenia tylko 5.16tki. Choroba pozostała pomimo tego, że pewnego dnia 5.16tki zostały rozruszane aż za bardzo :rotfl:. Drugie, które napędzało cały 3-way (SS 2904+RS802+5.16) utwierdziło mnie w przekonaniu, że piec trafia w moje gusta i to właściwy kierunek za kicającym futrzakiem. Trzecie to już chyba fanaberia, po trochu chęć sprawdzenia pełnej aktywki z posiadanym już prockiem i 2-way'em Braxa, po trochu jako odpowiedź - czemu by nie :hyhy:. Nie było kilkustronnicowej forumowej dysputy ani rozważania o wyższością jednych świąt nad drugimi. Tak jakoś wyszło i tyle.

 

Swoją drogą, przesyłka z RC1 + U2,5 jeszcze nawet nie została otwarta... :rolleyes:

 

COBER - czekałem aż ktoś przypomni ten tekst :ok:

 

Też widziałem sporo instalek właśnie z 3x500.

 

Właśnie dlatego szukałem wyższości świąt nad świętami. Ale jeśli to fanaberia - bardzo dobrze to rozumiem i wiem o co chodzi. Mi to wystarczy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyślałem podobnie jak kolega wyżej - po co taki mocny piec na górę i średnie?

 

Fenomen niektórych wzmacniaczy nie jest spowodowany ich mocą, lecz sposobem w jaki grają. Dla większości fanów serii, duża moc tego wzmacniacza jest tylko miłym dodatkiem i spokojem sumienia, że nie dostanie zadyszki. Nie uważają wyższości 500 nad 300 z powodu wyłącznie różnicy w mocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja pytanko mam o samo auto :) - Sedan czy Hatch?

 

I jeżeli sedan to ta 10" daje radę się przebić przez blachę i kanapę?

Tylko nie mów, że tak bo właśnie sprzedałem 250rms RF z przekonaniem, że nie przebije się :D

 

Poza tym.... daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaamn ! To już nie moja półka CA :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...