Skocz do zawartości

Szum w głośnikach na radiu Clarion CZ702E


Rav
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dla tych co szukają hi-endu w clarionie mam dobrą informację: wszedł właśnie do sprzedaży HX-D3, tak więc można się odczepić od problemów z 702, gdyż automatycznie status tego radia spadł do poziomu jego wartości, tak więc szumieć może, może też nie mieć wszystkiego, a dla tych co muszą mieć hiend w czystej postaci odsyłam do modelu wyżej za oczywiście odpowiednią cenę :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 102
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie, narzekacie na ten szum...

Nie jest to kwestia narzekania - bardziej świadomości. I takiego samego wyboru.

wszedł właśnie do sprzedaży HX-D3

Porównywanie z taką rozpiętością cenową nie ma chyba większego sensu...

 

Jednak pewnie sporo osób rozważy wydanie ok 700 na takie radio nowe albo lepsze używane...i tutaj dylemat można mieć. I nie bez powodu to radyjko nie stało się forumowym hitem na miarę Diory i HSK... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HMMM może HX-D3 zacznie czytać płyty i nie będzie trzeba w samochodzie ołówka, celem przygotowania płyt do odtwarzania? :wink:

Swoją drogą jakoś mnie ten nowy nie przekonuje... kable 99.99999% ... Ja pokusiłbym się o dopisanie jeszcze ze trzech, no może czterech dziewiątek może wtedy wyglądałoby bardziej atrakcyjnie :rotfl:

 

Ma ktoś 8V IN'y we wzmacniaczu? Inaczej będzie strach gałką VOLUME pokręcić :looka:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co macie z tym czytaniem płyt, ja wkładam jakąkolwiek, wypalaną czy oryginał, porypaną czy te nie, i czyta wszystko, nie skacze, nie mieli szukając ścieżek.

do tego szum jest tylko na poziomie 1 którego potem ne słychać.

 

Może za dużo nakupowaliście tych po 700 i tańszych :hyhy:

 

te po 400 to pewnie nawet usb nie czytają bo skacze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wkładam jakąkolwiek, wypalaną czy oryginał, porypaną czy te nie, i czyta wszystko, nie skacze, nie mieli szukając ścieżek.

 

Wiele osób jednak ma z tym problem w HX-D2. Nawet instrukcja to uwzględnia na 4 stronie:

http://images39.fotosik.pl/1875/6845259159b2bb24.jpg

 

 

Jednak na jakimś amerykańskim forum ktoś mądry napisał że nawet jeśli napęd zupełnie padnie to nie ma się czym przejmować bo pasuje bez przeróbek z któregoś z tańszych modeli i przytoczył sumę około (70$).

 

To nie jest tak że hejtuje clariony HX-D2 czy HX-D3. Oczywiście bardzo chciałbym bym jednego z nich mieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możliwe że są clariony A i clariony B, ja znam większość tych co ma te w wersji A i z nimi nie ma kłopotów, a jak ktoś kupił w HK bo taniej....

raz miałem okazję widzieć wnętrzności obu "clarionów" HXD2 i jakoś nie było im po drodze.

 

Jedyny mankament wszystkich clarionów to padający laser, ale to przypadłość tej marki znana od "wieków"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiście znam 2 takie osoby, jedna z okolic krakowa, druga z okolic wrocławia, pozostaje wam wygooglowaćć fraze "problem z czytaniem płyt clarion hx-d2" lub na anglojęzycznych stronach, nie wiem czy mogę podać tu linki ryzykując ostrzeżeniem podaje:

http://www.diymobile...er-how-fix.html

http://www.diymobile...ad-any-cds.html

Więc problem jest ogólnie znany i występuje. Cieszę się razem z wami że was to nie dotyczy i liczę że też trafie na D2 bez problemów z odczytem.

 

Może czas wrócić do tematu cz702

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcąc kupić dobrą sztukę bez problemów, szukaj tych używanych ok 3000zł i powyżej, masz szanse że są lepiej wykonane, a jak wyrwiesz okazję, to kto wie... :)

a na diy to żadne zdziwienie, oni większosć mają z HK, i jeśli to są te sztuki z bebechami którymi miałem okazję raz widzieć, to tak będzie.

 

Kiedyś dzwonił do mnie kolega będąc w HK, pytał się co kupić, wiedząc że szuka radia powiedziałęm mu hxd2, dzwoni po 30 minutach z następnym pytaniem, które ma brać bo wyglądają tak samo, kartony te same a na jednej ulicy kosztują w przeliczeniu $1200 a 2 ulice obok $470.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam HX-D2 już 2 sezon i jeszcze nigdy nie miałem problemu z żadną płytą

 

ja szczęśliwie tez nie

możliwe że są clariony A i clariony B, ja znam większość tych co ma te w wersji A i z nimi nie ma kłopotów, a jak ktoś kupił w HK bo taniej....

wątpię bo napęd w tym clarku to taki zwykły za 200zł jak w każdym innym clarku wiec na czym mieliby tu oszczędzić. choć trudno mi stwierdzać ze problemów nie mam bo kupiłem w polskiej sieci dystrybucji.

 

Użytkownik Quinix dnia 13 grudzień 2012 - 22:40 napisał

Ma ktoś 8V IN'y we wzmacniaczu? Inaczej będzie strach gałką VOLUME pokręcić

 

a HX-D2 to jakie ma wyjście ze w HX-D3 8V robi sensację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może czas wrócić do tematu cz702

 

a do cz702e nie ma co wracać, bo w kólko wszyscy tłuką te same problemy, i to na dwóch postach jednocześnie, jakie to be, jakie to złe, a coraz więcej ludzi kupuje.... dziwne to zjawisko.

 

wątpię

 

zapytaj Maniola jak na stole serwisowym leżała taka sztuka i nie wiedzieli jak ją naprawić, bo serwisówka nie ogarniała tego "modelu" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapytaj Maniola jak na stole serwisowym leżała taka sztuka i nie wiedzieli jak ją naprawić, bo serwisówka nie ogarniała tego "modelu"

 

jak Maniolo widział to znaczy że jest, mozna nie wierzyć w to co Maniolo słyszy ale nie wierzyć w to co widzi byłoby przesadą :)))

rozumiem ze wartość mojego clarka wzrosła w odsprzedaży :D

 

co do 702 to rozumiem że cały czas czekamy na odpowiedź clariona bo everpol tez jej jeszcze nie dostał - np czy bedzie nowy soft

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...