Skocz do zawartości

Kto jedzie na Europę !!!


Rekomendowane odpowiedzi

cesarza

 

A ..Roberta...

Punto grało , świetnie, gra świetnie i podejrzewam nadal będzie, czy to się komuś podoba czy nie.

Wszelkim zaś męczypałkom dyskutującym na radio czy nie radio, z piecami czy nie piecami. Rzetelnie , czy nie rzetelnie powiem jedno...

Panowie wsiądźcie do tego auta przy jakiejś okazji, posłuchajcie i będzie koniec dyskusji. To dojrzały świetny system. Flamenco na Nim... Sama przyjemność. :wink:

Podywagować sobie można jedynie w odniesieniu do osobistych preferencji w brzmieniu(ale o tym to można elaboraty malować, bo co parafia to każdy lubi coś innego) ale nie ogólnej dojrzałości i klasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 360
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Może pójść znacznie więcej nie tak, więc ciekaw jestem co takiego. Chciałem się dowiedzieć od osób które były na miejscu.

blisko 50 i 70 punktów różnicy to sporo, wiadomo - inny oceniający, etc. ale tendencja i reszta aut powinny wyrównać punktację, a nie tworzyć przepaść między autami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję rzucić okiem na szczegóły oceny u kilku kamratów, którzy byli powyżej tej naszej dwójki.

np. szerokość sceny - 18pkt :wink:

 

uhuhuhu.... Jak w filharmonii panie.... I to w pierwszym rzędzie i na środku... 20 krzeseł w jedną 20 w drugą.... :D:ok:

Daj panie Boże abym kiedyś uświadczył takiego majstersztyku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nadrabiała ślepota i brak możliwości oceny gdzie konczy się słupek a zaczyna grające auto obok.

Musiała być też niezła gimnastyka przy pokazaniu "widzącemu" gdzie jest front sceny (np. 16pkt - poza szybą) i później z tego miejsca wyznaczenie głębokości sceny np. na 14pkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi tylko o Burka i Kabana, chodzi o Altee i Getza :)

 

Nie miałcz... Widziałeś zdjęcia zasłoniętych uszu sędziów czy nie? Ile można to samo wałkować??

Było jak było jedni polegli z powodu zmian w autach , sędziego z szalikiem na uszach inni wyprysnęli bo scena im się zrobiła na 18kę itd.Albo zwyczajnie mieli przygotowane lepiej auta.

Przyjechało paru mistrzów/vicemistrzów Europy do Polski po weekendzie? Przyjechało. Więc nie rozumiem czemu szukasz Emil drugiego dna. Praktycznie wszystkim co się działo podzieliliśmy się.

I albo się jedzie spotkać w gronie znajomych, porozmawiać, pośmiać się, podzielić nowymi doświadczeniami, zmianami w autach i odsłuchać je a przy okazji pozawodniczyć, albo się jedzie na spince i sra ze stresu w gacie bo coś nie pykło... Tyle ,że wtedy już nie czuć tego powietrza alp na tweeterach... :wink:

 

Tyle razy się słyszy ,że u Niemców na luzie u Czechów na luzie a my się spinamy jak zwykle a najbardziej osoby, których wcale nie było. Jakoś nie widać aby udzielił się Bury czy Siergiej z żalami... Trzeba mieć trochę dystansu do tej pasji a nie traktować jej jako wojny. I trzymać trochę klasę nawet jak nie wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjechało paru mistrzów/vicemistrzów Europy do Polski po weekendzie? Przyjechało. Więc nie rozumiem czemu szukasz Emil drugiego dna. Praktycznie wszystkim co się działo podzieliliśmy się.

 

Nikt nie szuka drugiego dna. Pytam o beginer maxi i dalej nie wiem.

Jak to jest, że auta mistrza Polski i wicemistrza Polski zajmują pozycje 6 i 7 (czyli kolokwialnie mówiąc obstawiają tyły) z różnicą 50-70 punktów, a auto które u nas klasowało się w połowie stawki na finałach ME zajmuje pierwsze miejsce, przeskakując mistrza i vicemistrza.

Dlatego pytam z ciekawości - co poszło nie tak? Przecież auto na zawody robimy tak jak napisał Tbrek na 101% :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie szuka drugiego dna. Pytam o beginer maxi i dalej nie wiem.

Jak to jest, że auta mistrza Polski i wicemistrza Polski zajmują pozycje 6 i 7 (czyli kolokwialnie mówiąc obstawiają tyły) z różnicą 50-70 punktów, a auto które u nas klasowało się w połowie stawki na finałach ME zajmuje pierwsze miejsce, przeskakując mistrza i vicemistrza.

Dlatego pytam z ciekawości - co poszło nie tak? Przecież auto na zawody robimy tak jak napisał Tbrek na 101% :)

To tak jak z jedzeniem czasami można przecholować albo coś może nam nie smakować a w jeszcze innym prezypadku Mamusia robi lepsze :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego pytam z ciekawości - co poszło nie tak?

 

Ja tam nie wiem... Wiem natomiast jedno sklecę sobie babciową pod swoje granie i na wiosnę śmigam na Lublin, spodobała mi się ta atmosfera spotkań i ludzie. Ugram coś to ugram, nie ugram to nie ugram. Ważni są ludzie , którzy tam przyjeżdzają z całej polski. Fajnie grające auta, których nie sposób odsłuchać w innych okolicznościach no i ludzie, którzy chodzą koło tego.

Każdy krytykuje,że to nie tak, to nie tak... Przecież nic nie stoi na przeszkodzie aby poświęcać czas na zorganizowanie swojej organizacji? Po cholerę słuchać jakiegoś Herr Manuela...

No ale... Wyjazdy kosztują... No tak ale na szkolenia sedziów także trzeba się kulnąć zatankować auta i poświęcić czas.. No i... Wyjdzie na to, że jednak nie...

Czasami odrobinę refleksji nie zaszkodzi, że ktoś zapyla z tym całym bajzlem charytatywnie a na koniec jeszcze usłyszy zamiast dziękuję, lawinę stęków i jęków...

 

To nie AYA , gdzie każdy uczestnik organizacji płaci po 100 Euro(420 zł)rocznie wpisowego a mają ich kilka tysięcy i 20 sponsorów firmowych... Ich stać na nowe płytki i zawody dla zawodników za free... Trzeba patrzeć przez polskie realia, gdzie każdy ogląda 5 zł trzy razy...

Bo chyba nie chcecie mi powiedzieć ,że te zasrane 50 zł wpisowego od paru osób w klasie na eliminacjach pokrywa w pełni koszt zorganizowania zawodów? Koszt dojazdu sędziów, nocleg, puchary itp... Ja szczerze mówiąc już dawno miał bym w d... Jeżdzić parę tys km rocznie latać koło tego a na koniec jeszcze usłyszeć ,że kawał mendy ze mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Ważni są ludzie , którzy tam przyjeżdzają z całej polski. Fajnie grające auta, których nie sposób odsłuchać w innych okolicznościach no i ludzie, którzy chodzą koło tego.

Tototototo. Najkorzystniej z pozycji widza posmiac sie z tłumaczeń i wymówek startujacych i tych którzy sie mieli albo mysleli ze maja o co spinac :D

 

Mnie to bawi zupełnie tak dobrze jak zaczepki tych któzy nie byli a szukaja drugiego dna... żenua... Ciekawe czy an wegierskim forum słychac taki lament z powodu chociazby Xary?... pewnie nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Truck no nie mogę :) jak wygląda nasze podwórko wiemy, nie krytykuję, ja się pytam tylko skąd ta różnica w PL i na finałach.

Twoja odpowiedź wygląda jakbyś usprawiedliwiał, że u nas jest jak jest i tak musi być bo to Polska :)

 

Doskonale wiesz ,że nie trzymam niczyjej strony, nie mam żadnych powiązań, zobowiązań itp... Dobrze żyję i z Nakamichi,JD,Caskp'em czy Siwym zwyczajnie staram się widzieć w każdym pasjonata CA i tyle.

Nikogo nie usprawiedliwiam i skoro taki mój kolega jak Ty( a do głupich raczej nie należysz) dopytuje po raz trzeci ... "Ale co się stało..." a masz jak byk opisane okoliczności w jakich się odbyły mistrzostwa EU to co mam Ci napisać? Spytaj Manuela, węgrów, którzy sędziowali pierwszy raz imprezę takiej rangi. To Ci odpowiedzą "Weil das ist keine Europa Meisterschaft nur unseres Internationale Event" a drugi doszwarga Egeszmegesz i tyle się dowiesz... :wink:

 

Ciekawe czy an wegierskim forum słychac taki lament z powodu chociazby Xary?... pewnie nie...

 

Fajny skromny gość z tego Kirally'ego, ja tam mogę mieć zawsze 7me albo 4te a posiadać tak grające autko... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...