Skocz do zawartości

OT z tematu Avensisa kolegi Disaster...


Hellsin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jakiś Twój typ konkretnie?

 

jesli chodzi o mono to przypuszczam ze chodziło o Atlas'a gen. VII lub VIII - tez polowałem na niego ale wczesniej trafiłsie ESX.

 

Zastanawiam się czemu Truck nie zmienia DM'a?Skoro taki kluchowaty to niech zmienia :P

 

wiesz Raadek DMX i DMA to troche inne genesisy :wink: dlatego go pewnie jeszcze ma :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czemu Truck nie zmienia DM'a?Skoro taki kluchowaty to niech zmienia :P

 

haha... Bo ja pokochałem tego mojego zabójcę woferów... :D

Robi z nimi co chce i ma świetną kontrolę... ot tyle...

I to DMX a nie DMA jak zdążył zauważyć Bartek.

 

Atlas'a gen. VII lub VIII

 

A który Waszym zdaniem jest bardziej warty poszukiwań?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha... Bo ja pokochałem tego mojego zabójcę woferów...

Robi z nimi co chce i ma świetną kontrolę... ot tyle...

No to szukaj do pary skoro Ci odpowiada.Można znaleźć :P

I to DMX a nie DMA jak zdążył zauważyć Bartek.

Nie wgłębiałem się jaki masz konkretnie model,napisałem DeeMa tak ogólnie.

post-2197-0-58222800-1348256411_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to szukaj do pary skoro Ci odpowiada.Można znaleźć :P

 

DMX jako kopliwa zabawka nadaje się na woofery lub suba i takową rolę u mnie spełnia.

Zaś zaciekawiły mnie Wasze opinie o M1 jeśli ktoś coś ma w szafie na sprzedaż to proszę o info na PW, wezmę dwie sztuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, prośba o rade, chce cos wystawić na ebay ale tez zeby byl dostępny w UK i DE, mam paypal'a ale takie zwyklego, ktory mi pozwala robić zakupy na ebay itd. Czy zeby otrzymać płatność np. z UK lub DE przez paypal muszę sobie jakoś rozszerzyć to konto na ebay'u? Nie robiłem tego jeszcze i poprostu nie wiem.

Druga sprawa jak to jest z płatności, patrze np. na wysylajtaniej.pl do DE zalozmy paczka kosztuje ok. 130 PLN i taką wartosć wpisuje w przesyłke to jak taki gosciu np z DE zalicytuje kup teraz to zawsze mnie zastanawiało czy taki invoice wystawiany jest z automatu do niego z kwotą za przedmiot + wysyłką gdzie ma pozniej przekierowanie do zaplac z przedmiot i rozbicie co i za ile i wtedy placi, czy ja cos po zakonczeniu aukcji musze wypelnić/wystawić i takie coś trafia do osoby ktora wygrała aukcje?

 

Prosba o pomoc bo na ebayowie nigdy nic nie wystawiałem.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaś zaciekawiły mnie Wasze opinie o M1 jeśli ktoś coś ma w szafie na sprzedaż to proszę o info na PW, wezmę dwie sztuki.

Ktoś,gdzieś kiedyś napisał"Wspólnie również doszliśmy do wniosku, że skazywanie tego wzmacniacza do napędzania jedynie tweeterów bądź sekcji midbassu jest czystym barbarzyństwem. Naszym zdaniem, najlepszym zastosowaniem dla niego jest napędzanie pełnopasmowego, dwu- lub trójdrożnego systemu głośnikowego, zbudowanego w oparciu o podziały pasywne."

I tego się trzymajmy :wink:

A tu całość:

http://www.soundoff.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=48

Myślę że takie artykuły warto polecać ludziom do poczytania. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Sound Off, mam przeczytane od deski do deski... Szkoda niestety ,że tam życie niemal zamarło... Jednak sporo fajnych rzeczy się uchowało.

Test M1 jak i HX-D2 są świetne obszerne, okraszone zdjęciami.Przyjemnie się czyta coś przygotowanego z głową od A do Z.

Zaś co do "barbarzyństwa"... hmm... To jak wyobrażacie sobie zrobić zwrotkę w bi ampie na jednym kanale? :wink:

Bo owszem docelowo myślę , zrobić podział pasywny na TW i SR lecz:

-chcę mieć możliwość nabijania osobno czasów na TW i SR z procy

-możliwość ingerowania w ustawienia EQ osobno dla każdego kanału (mimo wszystko zawsze te 2 db w jedna czy drugą stronę przyda się nabić na charce w momencie piku lub ostrego dołka)

 

Chyba ,że idzie to ogarnąć na jednym kanale? To mnie oświećcie bo ja takiej wiedzy nie mam... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomniała mi się jeszcze jedna kwestia która mimo wszystko trochę mnie denerwuje w Gienkach - przynajmniej w tych co mam.

 

Mianowicie w starszych seriach - DM200, DA100, q100x - chyba jedynym rozwiązaniem, aby nie krzyżowały się druty RCA i zasilające, jest wiercenie deski i podejście nimi "od spodu". Przy podatności łapania zakłóceń może być pewnym problemem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...