Skocz do zawartości

OT z tematu Avensisa kolegi Disaster...


Hellsin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

a Ty też się nie zapytałeś,tylko wydarłeś z auta i w drogiem...

 

Nie zniekształcaj faktów... :D

Bo koledzy odniosą wrażenie ,że podrzuciłem morelki policzyłem kasę i cześć...

A przecież przesiedzieliśmy dobrą godzinkę wieczorkiem odsłuchując jej w babci, zanim je trochę(głupie wiem) z małym żalem wyciągnąłem ze słupków do pudełka.. :)

Uzycze M1 jesli masz chec sprawdzić na sobie, i tak lezy na szafie i tak.

 

Odezwę się na PW w sprawie szczegółów i naprawdę jestem wdzięczny Wam za propozycje, bo nie będę musiał w ciemno czegoś szukać i kupować. :ok:

 

Tylko dobrze aku nakarm bo będę słuchał:)

 

Pff.... Babcia mimo braku AGMa wykarmiła nutami spot forumowy na tyle dosadnie i przez kilka h,,, że zjawili się "smutni" panowie... Na szczęście ja już zdążyłem skapitulować wobec mocy rudej i jej %... :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o stereo to przed przejęciem firmy przez żonę Gordona coś w tych piecach poprawił.Rozmawiałem z jego przyjacielem i sporo dobrego o tym mówił.Ja jednak nie porównywałem ich ze sobą.

Ps.robi się auto ma DMA i DMX więc w przyszłości będzie można posłuchać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, nie wiem jak dobrze przełożyć tego typu określenie na to co się słyszy, bo ciepłą kluchą nazywamy też coś-kogoś co nie ma swojej własnej inwencji, jest miękki spokojny i uległy, czasem jest to i dobre, ale czasem dochodzimy do wniosku że nam czegoś brakuje. To chyba typowa przypadłośc "wyspiarzy" Nawet jak im sie napisze maila z dopiskiem ASAP - odpiszą za kilka dni....

System który ja miałem postawiony na gienkach, grał właśnie bardzo miekko, może nawet zbyt bardzo, brakowało mu naglej agresji, jakby miał na wszystko czas, stad potem poszedłem w SS (następe auto) ale to nie było to, i kupiłem DLS A7 i A2.

 

Miałem kilka piecy Genesisa, SA, MA, Q, oraz Stereo 60, nie powiedziałbym też że oziembiały system, tak jak to ktoś wyżej napisał, ciężko mi jest teraz opisać coś co miałem i słuchałem 6-7 lat temu, tak jak już Tobie powiedziałem - warto je kupić nawet po to żeby je posłuchać i odsprzedać ew. dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż najwyżej się zliftuje trochę te flegmatyczne angole i doda trochę ikry i jaja w graniu... :)

Chyba ,że na dzień dobry będę czuł ,że to nie moja bajka... Co nie zmienia faktu ,że zgłoszę się do kolegi, który proponował użyczenie M1 na odsłuch, bo jak słuchać to we własnym aucie.

Boję się jedynie ,że sam zapędziłem się w kozi róg... Zakresem rewolucji w babci: inna jednostka, inna proca, inne głośniki( te na szczęście odsłuchałem jeszcze na starym setup'ie tak więc mam dobry obraz co są warte), no i nowe piece... I teraz bądź tu mądry... Aby wyczuć co jest ok a co sprawia problemy... :mur1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już zacznij szukać M1'ek :) bo wtedy Gienki już nie będą takie satysfakcjonujące.

 

Nie dobijajcie mnie... :) Bo o ile jeśli chodzi o głośniki ,jednostkę i procka mam jasno wyklarowane typy, to z piecami coś czuję czeka mnie dłuższa przeprawa zanim trafię coś co zagości na dobry czas (nie lubię ciągłych zmian i jak już coś trafię to się ostanie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to szuakj odrazu m3 i m1 :)

 

A jaki cel zakupu M3? Skoro potrzebuję tylko na TW i Śr? Druga kwestia ,że obiło mi się o uszy ,że jednak M3 nie dotrzymuje kroku M1ce (nie mowię tutaj naturalnie o RMS.. :wink2: )

 

Może Xtanty? I nie mowie tego dlatego że akurat mam na sprzedaż 2 ładne sztuki :wink2: troche niedoceniany sprzęt a przecież kiedys kosztowały krocie

 

To dlaczego sprzedajesz takie "rodzynki"? Bo w moim przypadku sprawa jest prosta proca wylatuje gdyż chcę zakupić F1 w jej miejsce, piccolaki bo zakupiłem ODR, Jednostka bo kupiłem jednostkę z monitorem...

A Ty dlaczego sprzedajesz? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakowało mi tu tylko Xtanta w tej wyliczance... no i Braxa :D

 

hahah nie róbcie sobie jaj.... Ja mam tu poważne zagwozdki... :wink:

 

A co sądzicie o niemieckiem rozwinięciu typowego amerykańca zamiast nudnej A6ki na subie?

 

ETON-PA-5002 ? 1050 waciszy przy 4 Ohm w amerykańskim wydaniu może narobić trochę zamieszania chyba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ETON-PA-5002 ? 1050 waciszy przy 4 Ohm w amerykańskim wydaniu może narobić trochę zamieszania chyba?

przy tym samym subie?

 

A jaki cel zakupu M3? Skoro potrzebuję tylko na TW i Śr? Druga kwestia ,że obiło mi się o uszy ,że jednak M3 nie dotrzymuje kroku M1ce (nie mowię tutaj naturalnie o RMS.. )

a audi sluchales?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem go - na suba dobra rzecz. Sporo mocy i wystarczająca kontrola. Trafił sie akurat jak miałem M1 z M3 i Xtanty 2200 - wypadł z nich najsłabiej jeśli chodzi o woofery czy gore. Jeśli chodzi o suba ( Aliante 12LTD lub 10") M3 była lepsza

a ja go sluchalem pod wooferami i wypadl bardzo dobrze

 

Jakiej audi?

 

 

czarne ze spotu pod bydzia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trucki jesteś niekonsekwentny wspominałeś coś o 4 kanałach.

 

Jaki niekonsekwentny.. ? Dan skoro wspomniałem , że szukam jakiś następców w miejsce A7, to naturalne ,że potrzebuję i 4 kanały9lub 2x2) i monoblocka...

A ,że robię trochę burzę mózgów to i fajnie , raz ,że przewali się w Naszych rozważaniach trochę sprzętu i coś mi się w końcu wyklaruje co od typów , zaś i dla kogoś za jakiś czas taka piguła co do piecy na 1-2 stronach się może świetnie przydać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...