Skocz do zawartości

OT z tematu Avensisa kolegi Disaster...


Hellsin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Sorrki Bartek za OT, ale u Ciebie zawsze tak wychodzi ,że nawijają się tematy o Hamerykańcach :rotfl: , więc pozwolę sobie spytać w tym duchu...

 

Co to za piec/firma, trochę niekonwencjonalna konstrukcja bo wedle opisu to są 4 monobloki w jednej obudowie no i made in USA...

 

http://www.ebay.de/itm/180975435169?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1438.l2649

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Ci szczerze, że nie wiem ale jest tak topic na diyaudiomobile.com ( http://www.diymobileaudio.com/forum/old-school-car-audio-discussion/36261-old-school-showoff-thread-20.html ) jeden z moich ulubionych :) gdzie są stare oldschoolowe dobre stuff'y wrzucane i wiem ze BLADE też sie tam przewinał pare razy, jednak nic na jego temat nie jestem w stanie Ci powiedzieć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Ci szczerze, że nie wiem

 

Napisałem u Ciebie , bo wiem właśnie ,że masz ich fora zryte wzdłuż i wszerz niczym czeski krecik... :wink2:

 

Dodam że kupując trzeba sprawdzić czy posiada klucz,inaczej nie uruchomi się(nie każdy model).

 

?! zart , czy serio coś na rzeczy? Co klucz do pieca? :szok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem serio,coś w rodzaju minijack'a.

 

hmm... To miało funkcję zabezpieczenia przed złodziejami, typu wzmacniaczowy odpowiednik panela w radiu? Ciekawy jestem ilu uzytkowników tego typu piecy, używało tego na co dzień... Zwłaszcza mając je w zabudowie... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mocno się zdziwiłem mając w rękach Blade'a.

 

Widać po rozwiązaniach ,że panowie z Kanady palili na studiach sporo dobrego... Skoro tyle nie typowych rozwiązań ,typu "kluczyki" do pieca, lub ten, który wskazałem ... 4 plusy, 4 minusy, 4 remotki...

Nie spotkałem się wcześniej z typową budową 4 mono w jednym... :chytry:

 

Jak nie pójdzie gościowi na aukcji napiszę do niego czy nie odda go za... 200 eur... :rotfl: Do Berlina mam 45 min, więc bym podjechał i zakupił takiego cudaka... Za te 800 zł może by się potem jakoś odzyskało co dane było za ciekawość 4 x mono... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radku - a do czego byś porównał granie tego :) ?

 

nie powie... zapomniał kluczyków... Hahaha :D

Natomiast spytałem o ten piecyk nie bez powodu i także byłem ciekaw czy ktoś słyszał coś od Blade, gdyż... A7 mi się znudziła i idzie chyba także na giełdę i szukam jakiejś alternatywy... Jestem otwarty na wszelkiej maści wynalazki, byle był jakiś progres względem DLSa..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli ogólnie widziałeś, ale nie słuchałeś :(

 

To taka nowa forma zapoznania się z CA, się patrzy się a nie słucha... Bo i tak 90% nie "gra" ... :wink:

Szkoda ,że nie było dane posłuchać Radkowi jak gra takowy Blade, gdyż nie ukrywam gdyby się okazało ,że za kwotę dobrego tysiaka można mieć naprawdę fajne 4 kanały to może i bym się przejechał od tego Berlina, a tak w ciemno, to jakoś ... straszno... :cwaniak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym to zobaczyć, jak rozpędzasz na pych takiego vortec'a 5,3 do 80-100km/h aby ciśnienie w skrzyni samo silnikiem okręciło :D

 

Wykonalne jak najbardziej... Stanąć 3 od krawędzi Wielkiego Kanionu... :wink: No i .. popchać..

Tyle ,że to odpalenie byłoby tyle spektakularne co permanentne... :)

Mc427

 

Dan to są dwa kanały, ja zaś rozglądam się za czterema lub 2x2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...