Skocz do zawartości

SEAT CUPRA R by CASKP


CASKP
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 235
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

a moze ma jakies zle doswiadczenia w tej kwestii :)

 

Czy ja wiem? Ze mną załatwiał znacznie grubszy deal i jakoś poszło bez problemów z mojej strony.

Rozumiem jego argument tzn. ,że jeśli powiedzmy tak by zaczął dawać TW na odsłuchu a kupi je dopiero powiedzmy 6 ta osoba to może się okazać ,że wrócą do niego zwłoki( jeden uszanuje jak jajko, drugi potraktuje po chamsku śrubokrętem) , jednak trzeba spojrzeć i na drugą stronę medalu 2 tys zł to kupa kasy, jak by nie patrzeć i wydać ją w ciemno a dopiero potem słuchać co tak naprawdę się kupiło to hmm... Ja nie znam osobiście takiego Kamikadze... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak trzeba spojrzeć i na drugą stronę medalu 2 tys zł to kupa kasy, jak by nie patrzeć i wydać ją w ciemno a dopiero potem słuchać co tak naprawdę się kupiło to hmm... Ja nie znam osobiście takiego Kamikadze... :wink:

 

a ja znam conajmniej jednego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka jego natura, jak ma interes to obiecuje góry, jak już sprzeda, wtedy zapomnij abyś dostał to co obiecane....

 

Trudno mi się wypowiedzieć w tej kwestii zalatwiałem coś wcześniej i z mojej i jego strony wszystko było tak jak umówione.

Natomiast co do ODR to zaproponowałem mu ,że prześlę mu kasę za ODR i jeśli mi się spodobają to sprawa zamknięta a jak dno(pod mój wypaczony gust) to odeślę mu je i jeśli dotrą w stanie bez skazy zwróci mi kasę. Niet...

No to odpuściłem, podobnie do Caskpa mam co słuchać a 2 tysie nie biegają po chodniku aby je tylko podnieść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast co do ODR to zaproponowałem mu ,że prześlę mu kasę za ODR i jeśli mi się spodobają to sprawa zamknięta a jak dno(pod mój wypaczony gust)

Jak chcesz to możesz zrobić to u mnie , na tych samych zasadach.

Było auto z tym systemem , było można słuchać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było auto z tym systemem , było można słuchać .

 

Na Wiośnie, jest tyle aut ,że nie sposób odsłuchać wszystkich... Zaś obecnie chcę na finałach odsłuchać jeszcze raz dokładnie Braxa 1.1 u Adamu. Ot takie zajawki...

Dobrze natomiast wiedzieć ,że jeszcze się gdzieś tam po polskim podwórku "pałęta" zestaw ODR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Wiośnie, jest tyle aut ,że nie sposób odsłuchać wszystkich... Zaś obecnie chcę na finałach odsłuchać jeszcze raz dokładnie Braxa 1.1 u Adamu. Ot takie zajawki...

Dobrze natomiast wiedzieć ,że jeszcze się gdzieś tam po polskim podwórku "pałęta" zestaw ODR.

Tego nie napisałem , ale możliwym jest, ze gdzieś "pałętają" się jeszcze klocki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem obiecane grille zapasowe i zwrotnice do zestawu GZ, jak tylko wezmę 2 way, + ew. domówie średniaka do kpl.

 

2 way zabrałem, zapłaciłem i na tym kontakt sie urywa, grilli nie dostałem, podobnie jak zwrotnic, nawet na dośc wymownego smsa którego wysłałem, cisza do dziś (a mija prawie rok za chwilę )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzieś tam po polskim podwórku "pałęta" zestaw ODR.

Najwięcej klocków ODR'a ma chyba Piotrek "Saint"

 

chcę na finałach odsłuchać jeszcze raz dokładnie Braxa 1.1 u Adamu

Posłuchaj jeszcze u Pawła bo TW chyba bardziej u niego mi podchodził niż u Adama , chociaż tam też sobie nieźle poczyna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego nie wiem , natomiast gdyby chodziło o ogólne spojrzenie, to ODR u nas nie istnieje tylko przez ostanie lata , a najbardziej znanym użytkownikiem tego rodzaju systemu jest Andrzej Szymczyński z Audio Complexu .

Bardzo możliwe , chodziło mi o grono znajomych :) . Piotrek jest jedyną znaną mi osobą która ma wszystko na ODR' prócz piecy oczywiście . Muszę się w końcu udać do niego na kawę bo już się z rok zapowiadam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tych ostatnich lat już się uzbierało z 10, a Andrzej - fakt, miałem okazję słuchać jego passata na jeszcze starym systemie ODR RS-D2 z piecami odr'a ale było to chyba nawet ponad 10 lat temu, jak nie z 15,

Bliżej chyba do 10 . Ale nie tylko chodzi o mieć , ale jak wykorzystać ich możliwości .

Tu Andrzej sięgnął chyba po wszystko co w danym czasie było w kraju do ugrania , na tytule 1Vice w Europie kończąc .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...